PDA

View Full Version : Към женската аудитория



sexymonster
05-04-2014, 18:06
Какво мислите за тройката? Склонни ли сте да го направите? Любопитно ли ви е?

DirtyDirty
05-04-2014, 19:00
О, да! Човек не трябва да умре без да го е направил :D

MaLkaTa_LaDy
05-04-2014, 19:04
Да, с двама мъже, ако не съм във връзка... при други обстоятелства - не.

sexymonster
05-04-2014, 19:09
О, да! Човек не трябва да умре без да го е направил :D

Ама с твоя приятел или просто момче? :D


ПС забравих да уточня тройка - 2момичета и едно момче :D

Rabalka
05-04-2014, 20:18
Правила сам ги и двете ма с двама ме изкефи повечи.

seek&destroy
05-04-2014, 20:30
Възбужда ме мисълта с двама и ми се иска, но не ми стиска! А както някой по-горе каза във връзка абсурд.

xoxi
05-05-2014, 07:49
Не ми е любопитно и едва ли някога ще ми стане.
И във връзка и без връзка, все тая. Не изпитвам никакво желание да съм с двама или да сме две в едно легло. Мммне.

tori
05-05-2014, 07:55
Бих ако не съм във връзка. Приятеля си не го деля.

baby_baby
05-05-2014, 13:06
Не вих го направила не виждам нищо интересно

xXxPETYAxXx
05-05-2014, 13:12
Абе, ако кажа "да" ще излъжа, ако кажа "не" също. По принцип понякога ми е интересно да си го представя, но ако ми се предложи такова нещо знам, че ще откажа(отказвала съм), щото като опре ножа до кокала е друго. То се почва "ама не мога с някоя, която познавам", "не мога с някоя случайна ковра, която не познавам и не знам какво ще ми лепне или дали няма да раздуха ситуацияте...".

Пък тройката с двама мъже ми звучи ужасно противно. Никога не съм си и помисляла за такава, за мен е гнусно и не ми звучи привлекателно някак си.

sexymonster
05-05-2014, 14:37
Абе, ако кажа "да" ще излъжа, ако кажа "не" също. По принцип понякога ми е интересно да си го представя, но ако ми се предложи такова нещо знам, че ще откажа(отказвала съм), щото като опре ножа до кокала е друго. То се почва "ама не мога с някоя, която познавам", "не мога с някоя случайна ковра, която не познавам и не знам какво ще ми лепне или дали няма да раздуха ситуацияте...".

Пък тройката с двама мъже ми звучи ужасно противно. Никога не съм си и помисляла за такава, за мен е гнусно и не ми звучи привлекателно някак си.



И моето мнение е абсолютно същото!

_ivi_
05-06-2014, 08:01
Веднъж тройка с двама и изживяването си струваше и не съжалявам

mag_ito
05-06-2014, 08:17
Бих ако не съм във връзка. Приятеля си не го деля.

+ :)

Ivaaaaa
05-06-2014, 15:42
но, тенкс

babity
05-06-2014, 15:59
Абе, ако кажа "да" ще излъжа, ако кажа "не" също.

Мдам. Но като фантазия и двата варианта са ок. Де факто би било голям его бууст с двама. Ако сме две, ще бъде малко... тъпо, предполагам. Обичам доминацията и кат' си събера всичките партньори заедно, само един е имал наченки, пък ако сме две... заеби. Ако е с две момчета пък, вероятно ще е по-добре да им направя една салатка, да разлея ракията и да го ударим на запиване.
Единственият път, в който съм обмисляла реално предложение от сега за веднага, се оказа, че третият в т'ва начинание беше с неопределим на външен вид пол. Т'ва много ме върна назад, въпреки че бях в още разюздания си период. Но пък предложението беше от титуляра на Грандос (далеч преди да съществуват като формация), така че бях длъжна поне от хорска срама да се направя, че го обмислям. :D

t.A.T.u.
05-06-2014, 20:38
Да, ако не съм във връзка и ако не искам да имам с никоя от участващите.

nansi_2005
05-07-2014, 17:42
+ :)

и двете забравяте че няма да си делите приятеля а той ще ви сподели с друг ;)

Panda^^
05-08-2014, 08:18
тройка с още 1 момиче и 1 момче ... кат ви се праи що не

SunnyDJ
05-08-2014, 13:17
тройка с още 1 момиче и 1 момче ... кат ви се праи що не

На кой това?????? Изкам и аз да учствам.........

nansi_2005
05-08-2014, 14:17
викнете ме и мен .... сам съм

x3eme
05-08-2014, 14:55
жените като цяло не обичат да делят,камо ли леглото си или в случая понито на което се возят

nansi_2005
05-08-2014, 17:11
това е Егоизъм .... нищо повече !!!

howland
05-08-2014, 17:31
Правила сам ги и двете ма с двама ме изкефи повечи.


Веднъж тройка с двама и изживяването си струваше и не съжалявам

Разкажете повече. :)

nansi_2005
05-08-2014, 17:54
еми не помня досега жена да е казвала че в тройка е по - хубаво ако са 2 жени и един мъж ... така че не ме учудват тези коментари

Mpak
05-09-2014, 19:09
Жените не обичат да делят мъжете с които са но същевременно често са готови да делят себе си с друг мъж в тройка.. И после говорим за равноправие :D
Никога не бих делил жената с която съм с още един мъж .. това само би показало че не съм и достатъчен.. Не бих си и позволил да унижа жената с която съм предлагайки и тройка с друга жена знаейки че това ще накара нея да се чувства недостатъчна.. да не говорим че ако става дума за сериозна връзка е крайно гнусно и си е чиста завоалирана изневяра..

fUcKsMiLe
05-09-2014, 23:27
Бих ако не съм във връзка. Приятеля си не го деля.

Това.

psychopath
05-10-2014, 00:01
Има и жени, за които е предизвикателство своеобразния дуел с втората жена ; )

sexymonster
05-10-2014, 08:34
Има и жени, за които е предизвикателство своеобразния дуел с втората жена ; )

Точно.

babity
05-10-2014, 09:05
Има и жени, за които е предизвикателство своеобразния дуел с втората жена ; )

Мхм. Единственото, което ме притеснява в този ред на мисли, е фактът, че при такова стечение на обстоятелствата, е напълно възможно да я набия и изгоня от спалнята. 8-)

nansi_2005
05-10-2014, 15:32
добре де тя тройката им и друго лице - с двама мъже .... и не е казано че трябва да има ДП ако не давате дупето .... Момчетата ви биха ли се навили да влезе друг мъж в спалнята ви ?

anonymous708973
05-10-2014, 15:45
Мхм. Единственото, което ме притеснява в този ред на мисли, е фактът, че при такова стечение на обстоятелствата, е напълно възможно да я набия и изгоня от спалнята. 8-)

Да, да и пак ДА!

Иначе по темата като цяло - както вече беше казано, иска ми се, ама не ми стиска :д

tori
05-10-2014, 18:15
добре де тя тройката им и друго лице - с двама мъже .... и не е казано че трябва да има ДП ако не давате дупето .... Момчетата ви биха ли се навили да влезе друг мъж в спалнята ви ?
Мне, и жена, и мъж не иска в леглото ни.

DownloadVirus
05-10-2014, 18:17
Лол,учудващо е как има навити на подобно нещо и то хора със сериозен приятел :))

nansi_2005
05-10-2014, 23:50
Да, да и пак ДА!

Иначе по темата като цяло - както вече беше казано, иска ми се, ама не ми стиска :д

еми на много хора не им стиска да правят бизнес затова са работници .... не съм бизнесмен ! нали ме разбираш = не ти стиска ... изпускаш много да го знаеш от мен


Мне, и жена, и мъж не иска в леглото ни.

той или тя не иска ?

sexymonster
05-11-2014, 16:33
добре де тя тройката им и друго лице - с двама мъже .... и не е казано че трябва да има ДП ако не давате дупето .... Момчетата ви биха ли се навили да влезе друг мъж в спалнята ви ?

Никога не би ме делил, по скоро да го набие :D

me_&_my_broken_heart
05-11-2014, 18:07
Ревнив съм, затова не бих го направил по простата причина, че няма да мога да изпитвам удоволстви докато изпитвам ревност.( ако тройката е с мен и 2 момичета, там нещата се променят)

x3eme
05-12-2014, 06:26
Жените не обичат да делят мъжете с които са но същевременно често са готови да делят себе си с друг мъж в тройка.. И после говорим за равноправие :D
Никога не бих делил жената с която съм с още един мъж .. това само би показало че не съм и достатъчен.. Не бих си и позволил да унижа жената с която съм предлагайки и тройка с друга жена знаейки че това ще накара нея да се чувства недостатъчна.. да не говорим че ако става дума за сериозна връзка е крайно гнусно и си е чиста завоалирана изневяра..


пич,тука става дума просто за секс и удоволствие
без чувства и морални ангажименти

nansi_2005
05-12-2014, 06:44
еми да ама те жените (момичетата ) все на бой ще скачат, коси ще дърпат и така .... с две жени не съм бил но няколко пъти съм бил с момиче и момче.... който не е опитал той не знае що е то !
Всичко зависи и от момичето де колко схваната е в леглото но ... СТРАХОТНО е !!! И само да кажа че никога не съм го правил с мое гадже или с друга двойка .... всеки си е бил свободен атом !

tori
05-12-2014, 12:10
той или тя не иска ?
Приятеля ми.

nansi_2005
05-12-2014, 12:41
Еми все едно слушам приятелката ми ...

Mpak
05-12-2014, 17:50
пич,тука става дума просто за секс и удоволствие
без чувства и морални ангажименти

Секс и Удоволствие но в тройка в която присъства и настоящата възлюбена ( или поне в тази насока се насочи темата доколкото виждам ) нали .. След като веднъж в тройка си гледал как и доставя удоволствие и друг можеш ли да кажеш че ще и имаш същото доверие по отношение на вярността и и след това.. Нищо не гарантира че разнообразието няма да и хареса както в тройка с теб така и в нормални сексуални отношения без теб зад гърба ти .. Тройката е добра идея единствено с партньори към които имаш само и единствено сексуален интерес и ако поддържаш по - някакъв взаимоотношения с тях те ще си останат само на физическо ниво ..

nansi_2005
05-13-2014, 06:14
Е по света има толкова жени и мъже коото си имамт и още един пратньор в секса ... Няма да открием топлата вода !
Аз лично имам доверие на приятелката си, тя не е против тройката но не е За ! По-скоро на думи е склонна с жена ! Не съм сигурен че след 7 години заедно ше се навие и с жена дори така че ... Засега само на приказки !

sexymonster
05-13-2014, 11:41
Секс и Удоволствие но в тройка в която присъства и настоящата възлюбена ( или поне в тази насока се насочи темата доколкото виждам ) нали .. След като веднъж в тройка си гледал как и доставя удоволствие и друг можеш ли да кажеш че ще и имаш същото доверие по отношение на вярността и и след това.. Нищо не гарантира че разнообразието няма да и хареса както в тройка с теб така и в нормални сексуални отношения без теб зад гърба ти .. Тройката е добра идея единствено с партньори към които имаш само и единствено сексуален интерес и ако поддържаш по - някакъв взаимоотношения с тях те ще си останат само на физическо ниво ..

Темата ми няма общо само с любов, връзки и тн. , а дали просто сте съгласни и дали бихте го направили и с random момичета и момчета. Две момичета са ти навити и ти не би? Нямаш приятелка, те теб не те бъркат имат или не..що пък не?
Просто малко се отклони в другия ти пост..

sexymonster
05-13-2014, 11:41
пич,тука става дума просто за секс и удоволствие
без чувства и морални ангажименти

точно

nansi_2005
05-14-2014, 06:43
Еми да ама те понеже все не делят тортата ... Затова не носят клинчета много от момичетата ! Голям праз че да не му се изтърка .. Онова ? Говорим както колежката отгоре написа - една вечер, едни хора....един Кеф !

sometimes_
05-14-2014, 06:55
Имам такива желания, но едва ли ще ги осъществя някога.

burki
05-15-2014, 13:58
http://www.probux.com/?r=ro4ata sedish si i izkarvash kinti ot neta :)