PDA

View Full Version : Анален секс



DirtyDirty
05-04-2014, 18:52
Имам няколко любопитни въпроси за тези, които са правили анален секс. Как беше първият ви път? Имаше ли гафове? Хареса ли ви ( питам и момичетата и момчетата)? А на момчетата кой ви харесва повече анален или вагинален? А тези, които не са правили анален имат ли желание?
Аз лично не съм правила и не съм мислила да го правя :D
Съжалявам ако има такава тема.. просто ми е любопитно :)

Lady Goddess
05-04-2014, 20:09
хаха...Как да е-болезнено?!... :D

Rabalka
05-04-2014, 20:13
Ми боли си такова в началото и не сам му фенка ама оная вечер ми се случи нешто супер да сварша от него и беше яко.А какви гафове да има?

DirtyDirty
05-04-2014, 20:56
ама някои момичета цапат момчетата или по лошо да се изпускат правите ли клизма преди аналаен секс? ддз без клизма не е ли гнусно :D

nansi_2005
05-04-2014, 23:21
и без клизма става но не винаги .... :) иначе ми е любим

ultras88
05-05-2014, 10:43
Има си дупка за тая работа , иначе бих пробвал за да се източа като бял човек

sexymonster
05-05-2014, 10:53
Да правила съм, не точно по мое желание ама го обичам кво да правя :D та, никви клизми не съм си правила,просто си се измих, самичка се разширих, че да няма огромна болка :D а, гафове никога не са ми се случвали, да чукна на дърво.
А и не е като да го правя всеки ден.. :D

baby_baby
05-05-2014, 13:01
Как беше първият ви път? - Нищо особено

Имаше ли гафове? - Не

Хареса ли ви - Не

_ivi_
05-06-2014, 07:58
Първият път - с много лубрикант
Гафове - имала съм два пъти :(
Харесва ли ви - понякога да друг път не

nansi_2005
05-06-2014, 10:41
Ivi от какво зависи това - понякога да - понякога не ?
Различни партньори или нагласата за самия анален ?

_ivi_
05-06-2014, 13:45
Ivi от какво зависи това - понякога да - понякога не ?
Различни партньори или нагласата за самия анален ?

Зависи как ме е предразположил и много зависи първото проникване как е. Ако е грубо, всичко от там на сетне губи смисъл и убива удоволствието.

sexymonster
05-06-2014, 18:42
Първият път - с много лубрикант
Гафове - имала съм два пъти :(
Харесва ли ви - понякога да друг път не


Как така гаф? Не се ли ''изми'' преди това?

MaLkaTa_LaDy
05-06-2014, 19:00
Всеки път с клизма и пак не е съвсем чисто. Първия път както и втория и третия много болеше. Не ми хареса въобще и приключих с тези експерименти.

_ivi_
05-06-2014, 20:18
Как така гаф? Не се ли ''изми'' преди това?

Последният път беше с клизма пък тя каква стана... :(

yakuza_
05-06-2014, 20:38
викаш обичаш да акаш на пишки

_ivi_
05-06-2014, 22:02
Ееее стига де

TIFOSO
05-06-2014, 22:04
Последният път беше с клизма пък тя каква стана... :(

За тва ли Мариян Огнянов не играе редовно вече?!

nansi_2005
05-07-2014, 06:31
Последният път беше с клизма пък тя каква стана... :(

Еми ако усещаш че не е сега момента по добре да си кажеш отколкото .... Макар че на мен за първи път когато правих анален с кака-та (не мойта ама беше доста по-голяма) и про нея така се случи но пък това не ми попречи да полудявам по това вместо да го намраза ;) !!! И все пак според мен няма гаранция никога ;) ! Никой не вижда идва ли влак в мрака или не ! ������������

eric_turner
05-07-2014, 16:34
Правих 2 пъти анален, с клизма всеки път. Първия път беше добре, естествено боля ме, но мноого ми хареса и той свърши отзад, и не ползвахме нито лубрикант, презерватив-нищо, просто ей така. А втория път беше незабравим, после 3 дни не можех да седна, боля ме АДСКИ много, имаше и леко петънце кръв и дори лекичко една гънка на ануса ми беше цепната и като ходех по нужда ме болеше. И да чукна на дърво, до сега не са ставали гафове, но определено искам пак, защото ми хареса. :)

nansi_2005
05-07-2014, 17:16
щом ти е харесало определено още в началото значи се е постарал приятеля ти ... а и гафове като няма :) Супер !

howland
05-08-2014, 14:59
От мъжка гледна точка, кефът е 70% психологически и само 30% физически. Кефи ме това, че подчинявам мацката, че я правя моята кучка. :D
Кефя се, че е готова да прави неща за мен и да прехапе болката, само за да ми достави удоволствие. Кефя се да я надупвам и да я карам да захапва възглавницата.

SunnyDJ
05-08-2014, 15:15
От мъжка гледна точка, кефът е 70% психологически и само 30% физически. Кефи ме това, че подчинявам мацката, че я правя моята кучка. :D
Кефя се, че е готова да прави неща за мен и да прехапе болката, само за да ми достави удоволствие. Кефя се да я надупвам и да я карам да захапва възглавницата.

За садо-мазо ли говорехме?????????? :D

nansi_2005
05-08-2014, 16:57
Цъ.... за дупенце ;)

marilyn
05-09-2014, 08:28
Хах първият ми път беше болезнен... отдавна беше- преди години, не помня много подробности, но си ме боля. След това чак започнах да изпитвам удоволствие, но с други партньори. Не сме имали гафове, много си ми е харесвало. Общо взето обичам да правя анален секс и ми носи голямо удоволствие.

nansi_2005
05-09-2014, 09:06
Е това ако не е щастливка - здраве му кажи !!!

marilyn
05-09-2014, 09:11
Е това ако не е щастливка - здраве му кажи !!!

Всяка жена може да изпитва удоволствие от аналния секс, но само ако поиска. Въпросът е във възприятието и в доверието към партньора. Трябва да се отпуснете и да си обърнете внимание, да си поиграете. Проблемът е, че много жени имат някакво странно за мен, насадено мислене, че аналният секс боли. Боли, когато се прави неправилно. Първият ми път ме боля... доста. След това мина време, смених партньора и всичко беше чудесно. Със сегашния ми приятел е невероятно, защото знаем какво правим, кое ни харесва и до къде можем да стигнем. И не боли изобщо. Просто трябва някои жени да си променят нагласата и да не очакват болка, а оргазми.

sexymonster
05-09-2014, 09:12
Аз ако не съм сигурна в себе си не бих го направила..

howland
05-10-2014, 10:15
Нещо не ми харесват малкото отговори в темата.

Преди като се правеха теми за анален секс, имаше поне 10-12 момичета се преварваха да споделят опит и да съветват още неопиталите да се пробват.

Нещо много консервативен е станал форума напоследък. :[

nansi_2005
05-10-2014, 15:27
просто ги е срам нещо .... иначе да би било интересно да си споделят опита и преживяванията

_ivi_
05-11-2014, 05:01
Нещо не ми харесват малкото отговори в темата.

Преди като се правеха теми за анален секс, имаше поне 10-12 момичета се преварваха да споделят опит и да съветват още неопиталите да се пробват.

Нещо много консервативен е станал форума напоследък. :[

Защото като споделиш опит тук те нападат 3-4 комплексара и започват едни обиди, а модераторите никакви ги няма!

nansi_2005
05-11-2014, 18:07
Защото като споделиш опит тук те нападат 3-4 комплексара и започват едни обиди, а модераторите никакви ги няма!

Напад само комплексарите които гледат само клипове и мечтаят ... Реалистите се радваме и споделяме и ние ;)

SunnyDJ
05-12-2014, 07:11
Напад само комплексарите които гледат само клипове и мечтаят ... Реалистите се радваме и споделяме и ние ;)

+10

nansi_2005
05-12-2014, 17:06
и няма ли кой/я да сподели поне нещичко ?

sexblqn
05-13-2014, 05:06
-Как беше първият ви път?_Първия ми път беше супер,нямаше нито болка, нито притеснение , но бях пийнала повечко и ми бяха паднали всички задръжки. В последствие ме е боляло , но проблема е по- скоро психологически. Определено трябва да ти паднат всички бариери в главата, за да е приятно.
-Имаше ли гафове?- Когато всичко се прави както трябва гафове няма. В нета има достатъчно инфо как да се подготвиш преди анален секс, така че чети, няма да изпадам в подробности.
-Хареса ли ви ( питам и момичетата и момчетата)?- Както вече казах психическата нагласа е много важна, но по принцип ми харесва. От анален съм изпитвала най- силния си оргазъм:)
- А на момчетата кой ви харесва повече анален или вагинален?- Въпреки , че съм момиче ще кажа какво споделя приятелят ми. Според него аналния му харесва повече, защото е нещо различно, но разбира се ако се прави всеки ден се превръща в рутина като всичко останало и няма толкова тръпка.
Всичко е в главата. Когато си отпусната и го правиш с желание всичко е ОК. Съветвам всеки да опита, но когато се чувства готов и с подходящия човек. Аналния секс е нещо изключително интимно и не е желателно да се прави с някой , който е за една вечер ;)
Е от мен толкова :) Хайде сега да видим какво ще кажат хейтърите ;)

nansi_2005
05-13-2014, 06:10
Аз ще кажа браво за откровението и супер за начина на мислене ! Аналния не е за всеки и не е лесно да се отпуснеш ... Както и да задоволиш жената тъй като 99% задачата е в наши ръце!

sexblqn
05-13-2014, 07:05
Аз ще кажа браво за откровението и супер за начина на мислене ! Аналния не е за всеки и не е лесно да се отпуснеш ... Както и да задоволиш жената тъй като 99% задачата е в наши ръце!

Задачата е 99% бих казала аз в нашите глави :) , но разбира се и мъжът играе огромна роля. Ти ги разбираш тези неща струва ми се ;)

SunnyDJ
05-13-2014, 07:16
Задачата е 99% бих казала аз в нашите глави :) , но разбира се и мъжът играе огромна роля.

Тук съм много съгласен, че всичко идва от главата!!!

burki
05-13-2014, 17:27
искаш ли да изкарваш пари през свободното си време
http://www.clixsense.com/?6328902 чрез този сайт това е въмозжно
https://www.youtube.com/watch?v=fGhGCaRrqss ето и обяснение как се прави

nansi_2005
05-14-2014, 06:33
Ти ги разбираш тези неща струва ми се ;)

Еми някакъв опит ама като бях млад и свеж ... Сега сгоден ... За обратното на мен сексуална жена ;) в смисъл тя е по-затворена в това отношение и не е готова да експериментира - а аз обратното ... Но и да и не ! Не съм бил майстор на аналния но имам опит ;) така ли излиза от коментарите ми ?

sexblqn
05-15-2014, 03:48
Еми някакъв опит ама като бях млад и свеж ... Сега сгоден ... За обратното на мен сексуална жена ;) в смисъл тя е по-затворена в това отношение и не е готова да експериментира - а аз обратното ... Но и да и не ! Не съм бил майстор на аналния но имам опит ;) така ли излиза от коментарите ми ?

Излиза просто, че си достатъчно разкрепостен да опитваш нещата, които ти харесват и ако не друго то поне си прочел необходимата информация ;)

nansi_2005
05-15-2014, 06:35
Еми и да и не .. Ако жената до мен беше на половина луда или разкрепостена като мен - можеше и ммф да съм опитал

baiza
05-26-2014, 07:10
Kajete mi hubav lubrikant s koito da ne boli

Martina_Petrova
05-26-2014, 09:23
Има няколко статии, които може да ви бъдат интересни и полезни:

http://www.teenproblem.net/a/1-lubov_and_sex/43581-vsichko-koeto-e-hubavo-da-znaesh-za-analniia-seks/
www.teenproblem.net/a/1-lubov_and_sex/43487-kakvi-riskove-krie-analniiat-seks/

sexblqn
05-31-2014, 06:06
Kajete mi hubav lubrikant s koito da ne boli

Всяка марка си има и специални лубриканти за анален секс, които съдържат лидокаин, но той може да притъпи не само болката , а и удоволствието. За да не боли трябва приятелят ти да те предразположи по- добре. Иначе аз ползвам универсален Дюрекс 2 в 1. Пише че е за масажи, но е страхотен за всякакъв вид секс, сладък е на вкус, двоен грамаж на цената на обикновен и понеже е за масажи го има във всеки по голям магазин, а не само в аптеките

bahamami
05-31-2014, 20:49
За пръв път да прочета коментари относно аналния секс и да съм НАПЪЛНО съгласна! Това което аз ще споделя е,че никога до сега не съм си правила клизма,но винаги аналния секс е хубав,чист без гафове да чукам на дърво.. :) Съгласна съм, че вътрешната нагласа е много важна,но и човека до теб трябва да е наясно какво прави.Играта преди това е много важна,предразположението и оттам нататък очаквай много приятни чувства! А в същото време стимулирането на клитор с пръсти доставя още по-голямо удоволствие :) Не ползваме лубрикант,а повече естествено овлажняване на вагината. Случвало ми се е да редувам анален и вагинален,което знам че не хубаво но пък за сметка на това много удоволствие. Моят съвет към скиптичните момичета е да се отпуснат,физически и психически..Мислете за момента,представете си колко удоволствие ще ви се достави и ще си го получитe. :)

CekoCeko
05-31-2014, 22:58
Мега луд брато :D
викаш обичаш да акаш на пишки

Yoo reTo G
06-02-2014, 11:34
Мега луд брато :D

адски луд даже

Rabalka
06-03-2014, 06:35
Много знаешти има тук :lol: