PDA

View Full Version : Да рискувам ли



zaribenata
05-04-2014, 22:41
Здравейте,пиша тук,за да споделя историята си и да поискам съвет.От около 2 години се занимавам с момчето Х,казвам ``занимавам``,защото с него тка и не тръгнахме,аз бях готова на всичко за него,какво ли не направих,но той тка и не поиска да бъде с мен,дори в момента е с друга и буквално см му любовница.И тук се появява другото момче,той ми е приятел,познаваме се от години,видяли сме всичко един от друг,винаги е имало тръпка между нас,но сме се държали настрана един от друг ... допреди около месец ... Бяхме за1 на купон,след което се тръгнахме и в крайна сметка правихме секс,той ми каза,че винаги ме е обичал,но аз не см искала да бъдем повече от приятели и е прав.Говорили сме и преди затова и наистина аз см го спирала.От онази вечер започнахмен всеки път,когато се съберем някъде след това да правим секс,но вече усещам,че и той се привързва, и аз.Вече си говорим по телефона всеки ден,пишем си и изпитвам страх.Както казах познавам го и досегашните му връзки са били както той казва ``обичам ги 2-3 месеца ии ми омръзват`` и ме е страх да не стане и с мен тка,макар че това между нас го е имало и преди,ме е страх,че ако сме за1,ще му омръзна и вече и приятели няма да бъдем ... Много изстрадах с момчето Х и не искам да страдам пак.Някой изпадал ли е в подобна ситуация и да бъда ли с второто момче,след като усещам,че може би наистина го искам,посъветвайте ме ...

RapExotic
05-05-2014, 17:08
Остави ги тия. Не виждаш ли, че и двамата те искат само за в леглото.

Believe69
05-07-2014, 02:42
щом винаги те е обичал значи, че заради тебе е зарязвал онези ;)