PDA

View Full Version : Да се откажа ли?



relaxit
05-05-2014, 05:03
Здравейте. На 21 години съм, а въпросното момиче е на 18. Да уточня, че преди въпросните събития не сме имали нищо общо, дори приятелство. Просто излязохме 1-2 пъти, като в някаква тийн драма уж не се получиха нещата, после излязохме пак, целувахме се и.. По думите на момичето имам всичко, което може да търси в един мъж, ама нямала увлечение към мен, нямала тръпка. След това се засякохме отново и ми каза, че сякаш още има чувства към някакъв бивш, който я наранил и т.н. А аз, като разбрано и мило момче, трябва да го ду.ам. Тогава все пак и казах, когато порасте и почне да гледа напред, че може да ме потърси отново, а не да живее в миналото (на 18 е все пак?!)
От тогава за 3 седмици тя се е сетила за мен ЦЯЛ ЕДИН път. Аз също избягвам да и пиша пръв, камо ли да се разбираме за излизане... Големият проблем тук е, че не се отказвам.. просто съм такъв тип момче, че се боря до последно, до последна капка кръв, както се казва. Но в случая сякаш е малко безсмислено.. Ако харесва някакъв, който я е наранил, едва ли е нужно да се самоизмъчвам покрай въпросното момиче. Само ще уточня, че нито е най-красивото, нито най-умното момиче,с което мога да бъда.. просто нещо в нея ме привлича страшно много. Ще бъда безкрайно благодарен, да получа всякакви съвети.

DeeDFTW
05-05-2014, 05:30
Не се занимавай по-добре, щом има чувства към бившия да си бъде с него, тя губи, а и щом я няма тръпката.... Безсмислено е ;)

relaxit
05-05-2014, 12:26
Там е въпроса, че той не я иска.. А тя безнадеждно се надява да е с него. И колкото и да я убеждавам да продължи напред и т.н. няма никаква полза явно.. А лошото е, че просто не обичам да се отказвам, а обичам да се боря до последно.

sometimes_
05-05-2014, 12:33
Девойката ясно и точно ти е казала да не я занимаваш, пък ти се питаш дали да се отказваш?!?!?!?!

pandabear
05-05-2014, 12:52
пасувай ;]

RapExotic
05-05-2014, 17:13
Сигурно си те пази като резерва, за утеха ако остане съвсем сама. Не се надявай на връзка с нея. Най-добре и кажи направо, че не искаш да сте нещо повече от приятели за да сте наясно с евентуалните си отношения от тук нататък.

OverDrive
05-05-2014, 17:27
Не те пази като резерва. Според мен ти си си виновен сам. Направил си се на сърдито бебе "Като порасте и.....", не ми се цитира цялото, и очакваш да те търси. Доста комплексарска проява според мен. Или й го казваш това и я забравяш или не го казваш. Няма как да се правиш на интересен така и да очакваш тя да ти пише. Не си на 13, там МОЖЕ БИ може да се получи тоя номер, но не и когато си на 21.

mr.beautiful
05-06-2014, 00:39
Пич, не се отказвай. И аз съм в подобна ситуация, саме дето ние сме приятели и имаме само един неуспешен опит за целувка. Ако наистина ти харесфа- продължавай да се опитваш :)

dickiesx.
05-06-2014, 05:59
Аз не мога да разбера ти сам май си си отговорил и си си дал съвет...
Но в случая сякаш е малко безсмислено.. Ако харесва някакъв, който я е наранил, едва ли е нужно да се самоизмъчвам покрай въпросното момиче.
Е да ... зарежи я и си търси друга ... :)

relaxit
05-06-2014, 15:40
Извинявай, OverDrive,
кое в случая е комплексарско? Че не се оставям да ме разиграват ли? Че съм напълно директен и честен ли? Че когато въпросното момиче ми каза в очите какво търси в едно момче и после ми казва "Амиии имаш всичко, което искам, ама тва, ама онова". Това ли ми е комплексарското?! Имам всичко, ама вместо мен тя си харесва някакъв скапан боклук, който само се друса и се бие?
Иначе не съм се отказал, но за последните 3 седмици ми е писала 1 път и то за 2 минути... Аз постоянно гледам дали е на линия и т.н., но просто мисля, че е най-добре да изчакам... тя да се сети за мен, ако се замисли ей така и си каже, ама това момче има всичко, защо да не пробвам с него...
Но надали ще стане така.

relaxit
05-06-2014, 15:42
И да, казах и, че отскоро сме близки и нямам нищо против да сме приятели, тя се съгласи и... отново не ме търси, дори като приятел да ме види жив ли съм, мърдам ли.. НИЩО, а когато я видя и питам що, типичните тийн филми и драми еми имам си проблеми, не знам си кво... Просто явно все още е неосъзната :X

tori
05-06-2014, 20:32
Колкото и неосъзната да е, колкото и да я харесваш и колкото и опити да правиш, все тая е, щото тя точно и ясно е казала, че с тебе няма тръпка. Да губиш време и себеуважение по нея, е глупаво. Казах го и в друга тема - не можеш тъпо и упорито да тъпчеш на едно и също място след такъв категоричен отказ. Най-малкото ставаш досаден и неприятен.