PDA

View Full Version : Притеснявам се много



TiTy95
05-05-2014, 22:07
Съжалявам за поредната такава тема в този форум, но наистина съм притеснена. Правих секс с гаджето си, но по едно време разбрахме, че презерватива се е изхлузил и е останал в мен. Може би около няколко вкарвания е направил без него. Радвам се, че поне успяхме да го извадим, но се притеснявам дали е станало нещо. Не беше свършил, което малко ме успокоява. Много ми е трудно да преценя дали да пия Ескапел, тъй като ми е трудно да си сметна овулацията, защото цикълът ми всеки месец идва през различни дни. Въпросът ми е, ако някой е изпадал в подобна ситуация, какво би ме посъветвал да направя. И пак се извинявам за темата.

dickiesx.
05-06-2014, 06:13
Най много да пипнеш СПИН ахахаха не си бременна. Но пък за да се изхлузи презерватива или сте правили брутален хардкор секс или на приятеля ти му е малък :D

MaLkaTa_LaDy
05-06-2014, 19:05
Аз не бих пила на твое място. Шанса да забременееш клони към 0, ако мога да се изкажа по математически му.

DirtyDirty
05-06-2014, 19:43
Има много малък шанс, даже почти никакъв да си бременна по-добре недей да пиеш ..с приятеля ми преди цял месец правихме секс без презерватив и е нямало проблеми, но вече си ползваме постоянно презервативи за да не стане някакъв гаф.. вероятно не сте сложили презерватива правилно за това така се е получило, но пак казвам няма смисъл да пиеш нищо :)

yakuza_
05-06-2014, 19:53
Тия хапчета като тик-так ги пиете да го еба.