PDA

View Full Version : Какво търсите в един мъж,момичета/жени?



Torettozzz
05-06-2014, 10:31
Какво е важно за вас да притежава един мъж?

SummerMakesMeHappy
05-06-2014, 10:36
Да не е боклук като за начало. Да ме уважава и да не лъже. Да се държи добре с мен и да ме подкрепя.

Torettozzz
05-06-2014, 13:48
Искам още отговори,моля?

xXxPETYAxXx
05-06-2014, 14:29
Важно е един мъж да притежава:
-Чар и увереност
-Добро изказване и богат речник(а не на всяка пета дума да казва едно и също)
-Поне някаква средна обща култура + обаче да разбира от поне едно нещо повече
-Чувство на съобразителност и правилна преценка на ситуациите
-Самоконтрол
-Стремеж за развитие
-Поносимост или най-добре обич към животните

И още мога да напиша, ама тея са ми най-важните.

Ivaaaaa
05-06-2014, 15:25
бентли

102
05-06-2014, 19:19
-Поне някаква средна обща култура + обаче да разбира от поне едно нещо повече

нема смисъл да питам ти кво предлагаш в замяна, този ти ред ми отговори

s0b1esk1
05-06-2014, 19:30
като представител на мъжкия пол смея да твърдя следното:
-ръка над 40см
-шмъркОтици
-кешовица
ебавам се (или пък не)? решавай си сам

lisi4ety
05-06-2014, 23:24
Писнало ми е от кухички момченца, искам да има нещо в главата си.
Да е възпитан и културен.
Чувството за хумор си е доста важно..
Да е съобразителен и да е склонен на компромиси !!

ps Вече си го намерих, но все пак да кажа ;d

girlwithblueeyes
05-07-2014, 12:28
Уважение
Атлетично тяло и хубав външен вид
Самоконтрол
Честност
Решителност

MladMenidjei
05-07-2014, 17:26
Момче съм и съм на 17 ... та що ми се струва , че никои не писа : да е красив .... не се праите на мили и добри щ'от се самнявам някоя от вас да трагне да излиза с съседа с изкривения нос и пъпките ...

MladMenidjei
05-07-2014, 17:27
Писнало ми е от кухички момченца, искам да има нещо в главата си.
Да е възпитан и културен.
Чувството за хумор си е доста важно..
Да е съобразителен и да е склонен на компромиси !!

ps Вече си го намерих, но все пак да кажа ;d

На мен пък ми писна от кифли дет чакат рицаря на бял кон ... :)

lisi4ety
05-07-2014, 22:01
На мен пък ми писна от кифли дет чакат рицаря на бял кон ... :)

рандъм коментар или се припозна в първото ми изречение и се заяждаш?

fenkaaa
05-09-2014, 14:58
Да бъде честен, добър.. да разговаря с мен, да се интересува от малките неща, свързани с мен, да ме подкрепя и обича.. мога да изброявам много :D

AliceSw
05-09-2014, 15:46
като представител на мъжкия пол смея да твърдя следното:
-ръка над 40см
-шмъркОтици
-кешовица
ебавам се (или пък не)? решавай си сам

и един дебел...

fUcKsMiLe
05-09-2014, 18:12
Да има глава на раменете си, да показва уважение и да ме обича.
Хубаво е да има частта където ме надъхва да правя неща, които искам, но нямам увереност.

sunshine :**
05-09-2014, 18:17
Да не се държи като простак.

s0b1esk1
05-09-2014, 20:05
и един дебел...

ха... харесваш ми

Kakinceto
05-09-2014, 21:35
1. Няма да се лъжем - да е хубав
2. Като си отвори устата да не ръси само простотии.
3. Да е умен и да може да подържа разговор.
4. Да е забавен.
5. Да знае как да се облича.

P.S. Всеки има свой собствен вкус. Много от момчетата, които съм намирала за симпатични, моите приятелки въобще не ги одобряват :D Ако имате пъпки, да не се притеснявате. Има много момчета, които са си супер и с пъпки по лицето (ама да не са някакви бели с гной вътре, йу :D) И да не се отчайвате, все някой ще ви хареса :)

psychopath
05-09-2014, 23:48
Важно е един мъж да притежава:
-Чар и увереност
-Добро изказване и богат речник(а не на всяка пета дума да казва едно и също)
-Поне някаква средна обща култура + обаче да разбира от поне едно нещо повече
-Чувство на съобразителност и правилна преценка на ситуациите
-Самоконтрол
-Стремеж за развитие
-Поносимост или най-добре обич към животните

И още мога да напиша, ама тея са ми най-важните.

Аз например притежавам всичко, което изброи и все пак може да не е здравословно за теб да бъдеш с такъв човек (хипотетично).
И след като тези неща те привличат най-много, какъв ще е резултатът накрая?

psychopath
05-09-2014, 23:54
1. Няма да се лъжем - да е хубав
2. Като си отвори устата да не ръси само простотии.
3. Да е умен и да може да подържа разговор.
4. Да е забавен.
5. Да знае как да се облича.

P.S. Всеки има свой собствен вкус. Много от момчетата, които съм намирала за симпатични, моите приятелки въобще не ги одобряват :D Ако имате пъпки, да не се притеснявате. Има много момчета, които са си супер и с пъпки по лицето (ама да не са някакви бели с гной вътре, йу :D) И да не се отчайвате, все някой ще ви хареса :)

И към теб такъв въпрос:
Хубав съм, забавен съм, знам как да се обличам, умен съм, мога да поддържам разговора и няма да ръся само простотии, защо мислиш, че от моята гледна точка ти покриваш 2 и 3 (примерно) и с какво ще провокираш интерес?

Kakinceto
05-10-2014, 00:11
И към теб такъв въпрос:
Хубав съм, забавен съм, знам как да се обличам, умен съм, мога да поддържам разговора и няма да ръся само простотии, защо мислиш, че от моята гледна точка ти покриваш 2 и 3 (примерно) и с какво ще провокираш интерес?

То първоначално като не ме харесаш трудно ще те накарам да започнеш. Всички гледаме външната красота, нали? Ако няма привличане, едва ли по-нататък ще се зароди. Но ако толкова съм те харесала ще залагам на характер и чар :Д

anonymous708973
05-10-2014, 04:32
Аз например притежавам всичко, което изброи и все пак може да не е здравословно за теб да бъдеш с такъв човек (хипотетично).
И след като тези неща те привличат най-много, какъв ще е резултатът накрая?

Мда, много хубаво включване!

На първо място ме привлича харизмата, чувството за власт, амбицията, страстта, когато говори по любима тема.
Винаги такива индивиди ми хващат окото!

Иначе... нататък горе-долу каквото Петя изброи.

Ivaaaaa
05-10-2014, 08:44
искам мъж, който да не ми казва, че ме обича, да ми го доказва. да ме предразполага така, че да не се свеня и да нямам задръжки пред него. да не ми позволи да бягам и да разваля всичко. да осъзнава грешките си и да ми се извинява, когато се налага. да е обсебващ и да е обсебен от мен. да се стреми към мен. моето удоволствие да бъде негово, както и обратно. да се грижи за мен. да ме пази от самата мен. да ме доминира, макар да е трудно да се каже кой над кого има повече власт.
да сме отделна вселена.
искам някой, който да обикне дори недостатъците ми, които аз ненавиждам.

102
05-10-2014, 09:05
учудвам се че никоя не иска разнообразие
живи и здрави да сте

Ivaaaaa
05-10-2014, 09:13
разнообразие под каква форма и кво имаш предвид под разнообразие? разбира се, че искам някой, който да се нагажда според настроенията ми. да е мил и нежен, когато имам нужда и груб и настъпателен отново, когато поискам.

102
05-10-2014, 09:17
разбира се, че искам някой, който да се нагажда според настроенията ми.

бързо го редактирай, едва ли тва имаш предвид
иначе, под разнообразие няам предвид секи ден да си с различна мадама, ако тва си помисли

Ivaaaaa
05-10-2014, 09:21
разбра ме мн добре ;д

golemiq_korab_minava
05-10-2014, 10:10
много искате :д

xXxPETYAxXx
05-10-2014, 11:31
Аз например притежавам всичко, което изброи и все пак може да не е здравословно за теб да бъдеш с такъв човек (хипотетично).
И след като тези неща те привличат най-много, какъв ще е резултатът накрая?

Така е, напълно възможно е всичко. Това, че хората могат да имат дадените качества не ги прави идеални, винаги може да не се получи. Няма как да знаем крайния резултат, но със сигурност, ако някой нарани умишлено котка, каже, че столицата на Великогритания е Англия или не се съобразява с обстоятелствата(и т.н.), то нещата ще свършат преди да са започнали.

П.П: Прочетох, че никоя не искала разнообразие, но за мен, адаптирането към различните ситуации, което споменах си е вид такова.

TheDevilInMe
05-11-2014, 11:20
Търся подкрепа, стабилност, да вярва в мен, когато дори самата аз не вярвам

baby_baby
05-11-2014, 13:44
да ме подкрепя

да не ме лъже

да не се сърди за глупости

да ми казва че ме обича

да ме размива

да ме уважава

me_&_my_broken_heart
05-11-2014, 20:59
Нито една не каза да е истински. Абе момичета колко неща изброихте, ама много сте алчни! :D

kirkata1
05-12-2014, 20:17
разбира се, че искам някой, който да се нагажда според настроенията ми. да е мил и нежен, когато имам нужда и груб и настъпателен отново, когато поискам.

Ще го търсиш под чехълчето...когато си поискаш ,ама нанайси

Ivaaaaa
05-13-2014, 07:39
ще го търся под чехълчето, но ще го намеря м/у краката ми ;3

psychopath
05-13-2014, 10:46
Така е, напълно възможно е всичко. Това, че хората могат да имат дадените качества не ги прави идеални, винаги може да не се получи. Няма как да знаем крайния резултат, но със сигурност, ако някой нарани умишлено котка, каже, че столицата на Великогритания е Англия или не се съобразява с обстоятелствата(и т.н.), то нещата ще свършат преди да са започнали.

П.П: Прочетох, че никоя не искала разнообразие, но за мен, адаптирането към различните ситуации, което споменах си е вид такова.
Аз гушкам всички котки на света и знам повечето столици, това не означава, че няма да ти изневерявам и да бъда отвратителен (примерно).
Изхождам от идеята, че имате някакви ваши си критерии, които ви провокират да правите ирационални заключения и решения.

xXxPETYAxXx
05-13-2014, 12:47
^Ами да, точно защото си прав не съм посочила тези качества(да не изневерява, да е откровен и т.н.) като критерии за начало. Не мисля, че има как да разбереш дали един човек ще отговаря на тези критерии или не в по-късен етап. Случвало ми се е да ме предават хора, в които съм била сигурна, че няма да го направят, извода е, че няма смисъл от такива очаквания, всеки може да те предаде, ако ще да си убеден, че не е такъв.

Написала съм наистина основно какви качества търся в един млад мъж, с който все още не сме във връзка, не съм писала какви качества искам да притежава някой, с който вече съм се обвързала. Не мисля, че има смисъл, то е ясно, че искам да е верен и да не лъже и бла-бла, ама това, аз няма как да го знам със сигурност, че го изпълнява.

kirkata1
05-13-2014, 14:10
ще го търся под чехълчето, но ще го намеря м/у краката ми ;3

коментара е излишен

metallica 6
05-13-2014, 15:50
леко да му хлопа дъската да не се оплаква да не е ревльо да е забавен и да ме обича
НЯМАМ МНОГО ПРЕТЕНЦИИ

tori
05-13-2014, 18:36
Търся го със спретната и чиста фасада. НЯМА по никой начин да излизам с миризлив, мазен в косата и приличащ на швейцарско сирене от пъпки просто защото го мързи да се изкъпе и грижи за себе си. Да ми бяга от банята или лекаря като дявол от тамян няма как да стане. Аз се грижа за външния си вид, имам си прекрасна хигиена, стремя се да мириша хубаво, въпреки че съм бързала за срещата с него, слагам грим в много умерени количества и не се стремя да се правя Коко Цирка, не излизам с неудобни дрехи/обувки, които да ме карат да се поклащам или да се движа неестествено. Сиреч отговарям на това си изискване.
Искам си го с багаж на втория етаж - не е нужно да е гений, но поне да се опитва да мисли и да гледа нещата от всички възможни гледни точки. Неговото мнение не винаги е най-правилното. Искам да може да уважава чуждото мнение и да го приема без да е съгласен с него, както и да може да спори, а не да е ощипан при най-малкото несъгласие. Като цяло искам да ме провокира да опитвам да мисля.
Искам и да има някакви планове и цели, които да преследва. Да продава сладолед по центъра не се брои, съжалявам.
Търся го широко скроен. Различните сексуалности и цвят кожа НЕ СА нещо, което е лошо, ужасно, неестествено. Няма да излизам с човек, който сляпо вярва, че бялата раса е по-добра от останалите или че хетеросексуалната ориентация е единствената нормална.

Illusion772
05-13-2014, 19:50
Говорите си , пиши те си някакви критерии и качества - но се чудя колко от вас като ги получат тия качества в един човек които ви носи на ръце, грижи се за вас, опитва се да ви разбира и жертва половината си свят заради вас - дали няма да му "биете шута" и нараните заради някои боклук които не прави и не е правил и една хилядна от тези неща?
Само това се чудя .......................

Kristianc95
05-13-2014, 19:59
Говорите си , пиши те си някакви критерии и качества - но се чудя колко от вас като ги получат тия качества в един човек които ви носи на ръце, грижи се за вас, опитва се да ви разбира и жертва половината си свят заради вас - дали няма да му "биете шута" и нараните заради някои боклук които не прави и не е правил и една хилядна от тези неща?
Само това се чудя .......................
Винаги става така.. това е като неписан закон.

an7raks
05-13-2014, 20:03
Да продава сладолед по центъра не се брои, съжалявам.

:/

tori
05-13-2014, 20:11
А пък вие, момченца, пишете неграмотно, изразявайте като кандидат-българи и се сърдете когато някоя мадама има някакви критерии, които не покривате. Освен това много връзки биват прекъснати всеки ден и не винаги от Лада сядаш на Голф, понякога минаваш на тротинетка. Не винаги това е от глупост, понякога просто биваме заслепени от нещо си в новия човек. Не можеш да се сърдиш за това.

Едит:

:/
Много ли те нараних, либоф моя?

an7raks
05-13-2014, 20:16
Много ли те нараних, либоф моя?
ама аз... такова... смятах да продавам и кафяв сладолед, за да ти докажа колко съм широко скроен...

tori
05-13-2014, 20:17
ама аз... такова... смятах да продавам и кафяв сладолед, за да ти докажа колко съм широко скроен...
А жълт?

Illusion772
05-13-2014, 20:20
А пък вие, момченца, пишете неграмотно, изразявайте като кандидат-българи и се сърдете когато някоя мадама има някакви критерии, които не покривате. Освен това много връзки биват прекъснати всеки ден и не винаги от Лада сядаш на Голф, понякога минаваш на тротинетка. Не винаги това е от глупост, понякога просто биваме заслепени от нещо си в новия човек. Не можеш да се сърдиш за това.

Опа извинете ме - заслепените. Щом сте толкова "заслепени" от един боклук за какво ги пишете тия критерии и изисквания към нас? Направо си търсете някои които да ви поступва едно стабилно всеки ден, да ви оставя да се изтрепвате във вратите зад него и да се държи като тотален каруцар с вас - а не "аз искам да е красив , джентълмен "

an7raks
05-13-2014, 20:27
А жълт?

И жълт!

tori
05-13-2014, 20:37
Опа извинете ме - заслепените. Щом сте толкова "заслепени" от един боклук за какво ги пишете тия критерии и изисквания към нас? Направо си търсете някои които да ви поступва едно стабилно всеки ден, да ви оставя да се изтрепвате във вратите зад него и да се държи като тотален каруцар с вас - а не "аз искам да е красив , джентълмен "
Никой не казва, че това поведение е правилно, а само че е човешко да грешиш. Пък ако чак толкова не си държиш на критериите, това е лошо за теб.


И жълт!
ОБИЧАМ ТЕ!

LadyDi
05-14-2014, 06:56
Момче съм и съм на 17 ... та що ми се струва , че никои не писа : да е красив .... не се праите на мили и добри щ'от се самнявам някоя от вас да трагне да излиза с съседа с изкривения нос и пъпките ...

Красотата е субективно понятие.

Kristianc95
05-14-2014, 07:47
Грешно е да търсите съвет от момичета за момичета. По-добре питайте някой добър с момичетата, той знае най-добре :)