PDA

View Full Version : Чувствам се зле



jujito909
05-06-2014, 11:47
Здравейте, в събота с приятели се напушихме .. не ми е за първи път но този път е различно ..
Чувствам се всеедно още съм.. много ми е отпаднало и с забавени движения.Зейниците ми все още са разширени. Треперя цялата от време на време . Не спирам да мисля за това и да се филмирам, но просто не мога да спра. Обещах си, че никога повече няма да пуша джойнт, но сега ви моля да ми помогнете какво да направя. Кога ще премине това ???? МОЛЯ ВИ :'(

oO Requiem Oo
06-04-2014, 01:12
От нерви е.
И аз бях така дълго време след като пуших (за последен път :Д).
Преди почти две седмици получих нервна криза и осъзнах, че всичко е заради нервите, стреса и напрежението.Вземи си от аптеката едни капки с мента,глог и валериан (билки, безобидни са) или чай с успокояващ ефект.

sevda08
06-05-2014, 21:29
Нищо ти няма , това е психическп от теб си , просто тревата гое отключила просто юушенето не е А теб

nqmaznacheniee
06-06-2014, 10:21
и на мен ми се е случвало, около 3 дена буквално не можех да си намеря място и да стоя мирно без да се притеснявам за нещо, беше няква страшна параноя, не знам от къде ми дойде, ама тогава бях неопитен де :D Иначе не се притеснявай всичко ще си отмине и дори след това ще ти е смешна цялата тая случка :D

Priceless
06-06-2014, 13:27
Дейба филмарите