PDA

View Full Version : Проблем с тормоз. Искам да пусна жалба.



1234554321
05-06-2014, 14:46
Здравейте , имам приятелка от 3 години . Тя живее в съседно село до моя град 10-12км. Почти всеки ден се виждаме. Обаче има едно келешче което като мина с колата или ме псува или ми показва среден пръст или подобни неща. Най - лесно е да го хвана да го набия, като се пребира сам към тях. Обаче след това нормално, че в чуждо село и керемидите бият и ще се съберат или ще ме чакат, или пък като си оставя колата някъде ще ми направят поразия. А и друго чух от приятели, че бил еплептик или нещо такова и може нещо да му стане. Но последния път чашата преля седеше по средата на пътя и аз като минах покрай него ми удари огледалото и бях на косъм да го сритам посред бял ден, но моята приятелка ме спря. Не знам комплекси ли избива какво е , това нещо никаква идея си нямам, никога не съм си говорил с него или да съм му направил, е така от само себе си, една вечер спряхме на центъра да пием вода и той се извика и ни напсува. От тогава се започна. Вече над 2 месеца го търпя. Решихме с моята приятелка да подадем жалба в полицията, но не знаем има ли смисъл от това, и те дали ще ни помогнат с нещо. И ако може да кажете как точно става пускането на жалба и за психически тормоз ли е ? Или как точно. И има ли вариант да ни изкарат нас като лъжци ?

RapExotic
05-06-2014, 16:39
Полицията изобщо няма да реагира адекватно. Това е България все пак. Докато някой не пострада няма и да си мръднат пръста. Въпросния келеш на колко години е? И има ли някакви пререкания с приятелката ти в миналото? Ако е непълнолетен говорете с родителите му, ако е над 18 го хвани за гушата и го сплаши малко.

1234554321
05-06-2014, 23:06
Значи , то като го сплаша аз после с другите келешчета. Ще ми дават ядове като се напият вечер щото са 5-6.Докато аз съм сам или с приятелката ми. Над 18 е.Никакви пререкания не съм имал с него знам го само по физиономия и име. Преди 1-2 години пак е така ми показа среден пръст и моята приятелка го видяла и го питала какъв е проблема и той викал никакъв обърках се и беше спрял, обаче сега пак му идва нещо тая сила. Не искам в тяхното село да се правя на бияч защото, родителите на моята приятелка ги няма и сигурно през лятото всеки ден ще сме там дали за час-два , или повече. Имам приятел полицай ще говоря първо с него. Иначе на моята приятелка баща и си идва след 10 дни и като го види ще му каже някой работи. Но ще питам и моят приятел полицай, да пуснем жалби и той да иде да ги задейства.

qhnalametlata
05-12-2014, 16:48
Няма да помогнат жалбите. Просто го игнорирай. Полицията в България е далеч от това, което трябва да бъде.

EinGutesKind
05-13-2014, 19:36
Глупости. Аз съм подавал жалба и мога да кажа, че си изпълниха задълженията перфектно. Не му мисли много, а отивай с най-близкото районно. На такива келешчета им стига само да видят полицай на вратата и са напълнили гащите.

an7raks
05-13-2014, 19:43
Здравейте , имам приятелка от 3 години . Тя живее в съседно село до моя град 10-12км. Почти всеки ден се виждаме. Обаче има едно келешче което като мина с колата или ме псува или ми показва среден пръст или подобни неща. Най - лесно е да го хвана да го набия, като се пребира сам към тях. Обаче след това нормално, че в чуждо село и керемидите бият и ще се съберат или ще ме чакат, или пък като си оставя колата някъде ще ми направят поразия. А и друго чух от приятели, че бил еплептик или нещо такова и може нещо да му стане. Но последния път чашата преля седеше по средата на пътя и аз като минах покрай него ми удари огледалото и бях на косъм да го сритам посред бял ден, но моята приятелка ме спря. Не знам комплекси ли избива какво е , това нещо никаква идея си нямам, никога не съм си говорил с него или да съм му направил, е така от само себе си, една вечер спряхме на центъра да пием вода и той се извика и ни напсува. От тогава се започна. Вече над 2 месеца го търпя. Решихме с моята приятелка да подадем жалба в полицията, но не знаем има ли смисъл от това, и те дали ще ни помогнат с нещо. И ако може да кажете как точно става пускането на жалба и за психически тормоз ли е ? Или как точно. И има ли вариант да ни изкарат нас като лъжци ?

Ако го строшиш от бой, няма никой никаква поразия да ти направи - гаранция! ;)

igaydarov
05-28-2014, 10:07
Пич, решението е едно и е изпитано. И това е бой.
Хващаш го някой път пак като направи нещо такова, без нито да говориш с него нито да му се обясняваш и го изненадваш, наритваш го хубаво и го заплашваш че ако се повтори това, другия път няма да имаш милост и ще го разглобиш от бой.
И това ще реши проблема ти, гарантирано.
Видял те е че си педалче с кола, а той самия избива комплекси - имаш приятелка, кола, пари най-вероятно за да бръмчиш по селата заради някаква слива... А защо си педалче ли, ами защото отдавна трябваше да си му разбил физиономията без да го мислиш кво що... аз съм имал преди години подобни проблеми и решението е било винаги бой и след това всичко е точно. Замисли се дали ще смее да се ебава така с някой кик боксьор или боксьор и дали те ще седат и ще го гледат и ще ходят да пускат жалби...
Сега, ако не можеш да го биеш или те е страх, наеми си човек който ще ти свърши работата, който ще идва с теб няколко пъти и ще го нарита, но най-ефективно и респектиращо е ти да го нариташ добре.
Хайде, успех и пиши какво се е случило!

never_lose_hope
05-28-2014, 12:18
Няма да помогнат жалбите. Просто го игнорирай. Полицията в България е далеч от това, което трябва да бъде.


Напълно съм съгласна. Миналата година имах подобен проблем, един ме тормозеше и заплашваше с отвличане (бивш затворник). В полицията подадох жалба и ми обясниха, че трябва да има цитирам "престъпление" за да направят нещо ... демек да чакам да ме отвлекат един вид .. хах

whiskyandcocaine
05-28-2014, 13:31
Като има епилепсия да не се дърви и да не предизвиква хората да го ошамарят. Именно защото има епилепсия заслужава да му биеш един шамар и да се гърчи 1 час, а не да се крие зад епилепсията. Рано или късно ще го набие някой, който не знае за това. Само че ако се затрие трябва да го лежи...иначе какво ще пишеш в жалбата не разбрах? "Показва ми среден пръст". Дори да си извадиш ограничителен документ, забравих как се казва, той може примерно от 51 метра пак да те дразни...

an7raks
05-30-2014, 20:53
Напълно съм съгласна. Миналата година имах подобен проблем, един ме тормозеше и заплашваше с отвличане (бивш затворник). В полицията подадох жалба и ми обясниха, че трябва да има цитирам "престъпление" за да направят нещо ... демек да чакам да ме отвлекат един вид .. хах

Заплахата е престъпление, а ти си измисляш... ;)

Ivan Zahariev
06-28-2014, 05:13
Не трябва да ти пука това е важното дали са 4-5 или 6 какво трябва да оставяш баща и да решава твоите проблеми .. трябва да му вземеш стара докато си мълчиш той си мисли че може би имаш страх и продължава .... но ако съм аз на твое място да съм го скалпирал пък ако ще да са 10 после не 6 :D

JuStElly
06-29-2014, 01:46
Заради съвети като вашите държавата ни е на тва дередже...
Бой му било майката, полицията нищо нямало да направи. Законите са писани, за да бъдат спазвани, едва ли някой е седнал да си отбива времето..

Ivan Zahariev
06-29-2014, 06:32
Какво ще направи полицията обясни ми ?! Ще бъде привикано даденото лице ще му кажат че е подаден сигнал срещу него ще бъде предупреден а автора на темата ще получи писмо че въпросното лице е привикано и предупредено и нещата спират до там онзи ако е някакъв идиот няма да се спре и след това :)

FAKE IT
06-29-2014, 09:13
Пич, решението е едно и е изпитано. И това е бой.
Хващаш го някой път пак като направи нещо такова, без нито да говориш с него нито да му се обясняваш и го изненадваш, наритваш го хубаво и го заплашваш че ако се повтори това, другия път няма да имаш милост и ще го разглобиш от бой.
И това ще реши проблема ти, гарантирано.
Видял те е че си педалче с кола, а той самия избива комплекси - имаш приятелка, кола, пари най-вероятно за да бръмчиш по селата заради някаква слива... А защо си педалче ли, ами защото отдавна трябваше да си му разбил физиономията без да го мислиш кво що... аз съм имал преди години подобни проблеми и решението е било винаги бой и след това всичко е точно. Замисли се дали ще смее да се ебава така с някой кик боксьор или боксьор и дали те ще седат и ще го гледат и ще ходят да пускат жалби...
Сега, ако не можеш да го биеш или те е страх, наеми си човек който ще ти свърши работата, който ще идва с теб няколко пъти и ще го нарита, но най-ефективно и респектиращо е ти да го нариташ добре.
Хайде, успех и пиши какво се е случило!

Ей, мачо, ти боксьор ли си или си кикбоксьор? Аз самия се занимавам с такъв спорт и за мен е унижение да се дървя на някви стрийт нинджи, щото ми е, като да си играя на кофички в пясъка, ако трябва да ги приспивам. Изобщо не прави чест на хора, които се занимават със сериозни спортове да се дървят на хора под тяхното ниво. Трябва да са адски комплексарчета.

Тоя тип е с психически отклонения, даже и да го бие - все тая, даже и по-лошо може да стане.

igaydarov
06-30-2014, 09:53
Ей, мачо, ти боксьор ли си или си кикбоксьор? Аз самия се занимавам с такъв спорт и за мен е унижение да се дървя на някви стрийт нинджи, щото ми е, като да си играя на кофички в пясъка, ако трябва да ги приспивам. Изобщо не прави чест на хора, които се занимават със сериозни спортове да се дървят на хора под тяхното ниво. Трябва да са адски комплексарчета.

Тоя тип е с психически отклонения, даже и да го бие - все тая, даже и по-лошо може да стане.

Чакай малко, спри се. Първо не съм никакъв мачо (но все пак благодаря за комплимента) а съм написал нещата както аз ги виждам и пречупвам през моята призма. Не разбирам каква връзка има моя пост с това какъв съм аз или какъв спорт тренирам. Не, в момента не тренирам бойни спортове, вече само фитнес, преди съм тренирал муай тай, а преди това и малко бокс. Но не съм ги тренирал за да се бия по улиците безпричинно с хората, а за да се защитавам ефективно срещу такива лекета като това с което има проблем автора на темата. Имал съм проблеми с такива лекета навремето, и съм се замислял дали да не ги игнорирам и с игнорирането идват повече проблеми, унижения и съответно порастване самочувствието на лекето, но после в 1 момент спрях да се замислям дали няма да ги нараня нещо много тежко и нещата си дойдоха на местата, реших си проблемите и то сам. Пак казвам, бой му е майката, когато си го проси и заслужава човек. Никаква толерантност към такива боклуци. Има познавам такива спортисти, които още при първата му обида и ебавка ще са го нокаутирали, не мога да си представя да се държи с такова неуважение към тях...

SWASTIKA
07-04-2014, 21:58
Гей Даров, тъжно ми е да ти кажа, но ще го направя. Супер Марио е губил и на последното ниво. Батман се е удрял в стена - челно. Том и Джери са приятели, но понякога е имало сериозни и тежки наранявания.

Нещата в реалния живот нямат нищо общо с тези от екранизацията. Нямат нищо общо с филмите, които си гледал.

Самата дума бой, употребата й, и опита да я вмъкнеш в реална ситуация, изпраща коефицента ти на интелигентност някъде около северния полюс. Може да го сравним единствено със температурата на циганска колиба в средата на февруари, ден след като сме гледали прогнозата по БТВ и Емил Чолаков е казал, че ташаците ще ни станат на кристали.

Аз бих те посъветвал да влезнеш в реалния живот, но съм сигурен, че ще ти е малко трудно, понеже си голяма мутра и габаритите ще ти опират.

Към автора. Не слушай такива плужеци като този дървен галфон тук. Много знаят из форумите, а в реалността и навън са най - големите гъзолизци. Дори ще ми предложи да се видим и да си мерим пишките. :)

d-r.Zob
07-05-2014, 14:16
Щом онзи му се дърви, значи е преценил, че момчето е по-слабо от него. Пиши жалба до полицията.

arhimedooo
07-05-2014, 22:15
Гей Даров, тъжно ми е да ти кажа, но ще го направя. Супер Марио е губил и на последното ниво. Батман се е удрял в стена - челно. Том и Джери са приятели, но понякога е имало сериозни и тежки наранявания.

Нещата в реалния живот нямат нищо общо с тези от екранизацията. Нямат нищо общо с филмите, които си гледал.

Самата дума бой, употребата й, и опита да я вмъкнеш в реална ситуация, изпраща коефицента ти на интелигентност някъде около северния полюс. Може да го сравним единствено със температурата на циганска колиба в средата на февруари, ден след като сме гледали прогнозата по БТВ и Емил Чолаков е казал, че ташаците ще ни станат на кристали.

Аз бих те посъветвал да влезнеш в реалния живот, но съм сигурен, че ще ти е малко трудно, понеже си голяма мутра и габаритите ще ти опират.

Към автора. Не слушай такива плужеци като този дървен галфон тук. Много знаят из форумите, а в реалността и навън са най - големите гъзолизци. Дори ще ми предложи да се видим и да си мерим пишките. :)
Свастичко, ха наздраве отново (не, че ме знаеш, особено под този ник), ама само да те поправя - "Температурата на циганска колиба в средата на февруари, ден след като сме гледали прогнозата по БТВ и Емил Чолаков е казал, че ташаците ще ни станат на кристали." приближава тази на пустинята Сахара в плюсовите и рекорди. От личен опит го казвам, не друго.