PDA

View Full Version : Мила Родино



SonataArctica
05-06-2014, 21:47
Дружно братя българи,
с нас Москва е в мир и бой,
партия велика води,
нашият победен строй. (http://youtu.be/1i7WdkJSlqo?t=2m49s)


// Това е то комунизма! Да възпяваш СССР в химна си. :lol:

anonymous895156
05-07-2014, 03:44
учителят ни по история ни караше да учим този куплет и да го пеем с химна всеки път в началото на часа
комунист

SonataArctica
05-07-2014, 05:35
Гадни комунисти. 8-)

golemiq_korab_minava
05-07-2014, 08:08
сбирка на тъпите капиталисти

tireheb
05-07-2014, 11:40
учителят ни по история ни караше да учим този куплет и да го пеем с химна всеки път в началото на часа
комунист

ебати пича ;д
аз ако стана даскал неко ден ше карам малките да ме посрещат в час с хитлергрус и "зиг хайл"

RagioL
05-07-2014, 11:51
ебати пича ;д
аз ако стана даскал неко ден ше карам малките да ме посрещат в час с хитлергрус и "зиг хайл"

а аз бледо си спомням че в гимназията ми писаха двойка че откъснах и изхвърлих от учебника страниците с US история

YSMF
05-07-2014, 11:51
Още тогава са го смятали за пълна лудост, ние сме вероятно единствената страна с такъв куриоз.

SonataArctica
05-07-2014, 11:55
Важното е, че Москва е с нас!

tireheb
05-07-2014, 11:56
а аз бледо си спомням че в гимназията ми писаха двойка че откъснах и изхвърлих от учебника страниците с US история

мен ме изгониха от час, щот като обясняваха, че ВСВ е "ужасна страница от човешката история" аз рекох "и още по-ужасни репарации след тва"

бахти тесногръдите ора

YSMF
05-07-2014, 12:07
Важното е, че Москва е с нас!
Това е под въпрос вече.

SonataArctica
05-07-2014, 12:08
Ние сме с Москва тогава. 8-)

anonymous895156
05-07-2014, 12:48
а аз бледо си спомням че в гимназията ми писаха двойка че откъснах и изхвърлих от учебника страниците с US история

мен не са, но веднъж беше на косъм да го направи, като обяснявах гордо за американското превъзходство над целия свят и за това, че трябва да им станем колония
некадърно тролване алелелелй

SHPAIdURmeN
05-07-2014, 17:52
Ах, как обиииичам, тааази КО МУ НИСТКА ПРОООоооОО ПАГАНННДААААА *тън тара тъм* :lol:


Въпросът сега е, къде е пропагандата или кои може да я види и да ни я съобщи. Е, ако няма кои след като пукнем всички тука. След 100 години, лапетата в час по История, ще ни се смеят на нас, как сме вярвали в днешната пропаганда.

САД БЪТ ТРУУ
ПОЗДРАВ:
https://www.youtube.com/watch?v=O_4OfD-wmGs
и
https://www.youtube.com/watch?v=xnKhsTXoKCI

OoVasKoO
05-07-2014, 17:53
https://www.youtube.com/watch?v=dVwPZFPuJ-0

:lol:

golemiq_korab_minava
05-07-2014, 19:28
абе деца, не разбрахте ли че демокрацията обслужва само богатите държава и богатите хора?

SHPAIdURmeN
05-07-2014, 19:30
Всеки знае и пак не успява бат кораб.... peasants

anonymous895156
05-07-2014, 19:40
абе деца, не разбрахте ли че демокрацията обслужва само богатите държава и богатите хора?

по-добре така (дансе)

golemiq_korab_minava
05-07-2014, 19:42
по-добре така (дансе)

ще гласувам заради теб за Бареков и Волен да ви върнат казармата и затворят границите

SonataArctica
05-07-2014, 19:44
абе деца, не разбрахте ли че демокрацията обслужва само богатите държава и богатите хора?
Ако говориш за наща демокрация - така е. :)

anonymous895156
05-07-2014, 19:56
ще гласувам заради теб за Бареков и Волен да ви върнат казармата и затворят границите

ще избягам :(

golemiq_korab_minava
05-07-2014, 20:19
Ако говориш за наща демокрация - така е. :)

Кое е нашата? Нашото е било Комунизъм, нали?
Помисли от къде се появява тази корупция и защо само бедните страни не могат да се отърват от нея.
Докато Европа се обединяваше, Балканите се разпадаха. Събитията в Украйна и много други държави днес не са случайни.
Не само българското правителство е съставено от мутри.
Световните богатства и банки се държат от шепа хора в най-развитите държави. И познай как и по какъв начин, те ще ни помогнат в тяхната битка за конкуренции. Мислиш ли, че унищожената ни индустрия и всичко би заработила отново в същата тази световна икономическа война?

SonataArctica
05-07-2014, 20:22
И какво предлагаш?

golemiq_korab_minava
05-07-2014, 20:35
И какво предлагаш?
Казвам ви истината, за да не си мислите, че всичко зависило от нас и ние сами сме си го направили така.
Не ние, а системата и това трябва да е ясно, за да можем ние всички заедно да се ориентираме, да излезем от лабиринта.
В противен случай отново се връщаме назад с последни надежди, за да си ги доунищожим.
За мен лично каквото и да се предлага на този етап отива по дяволите, защото сме страшно разединени, а обединението трябва да започне с обща просвета както се казва.
И тогава да става каквото става. Българските турци и българите трябва да направим нещо взаимно с ясната представа, че ще ни извлече от проблемите. В противен случай българите трябва да се запазим като нация на тази територия.
После вече всичко вероятно на етапи ще се случва с множество въстания и жертви може би, никой не знае, но ЛЕСНО и мирно според мен нищо няма да ставА, не че няма да се случи.

SonataArctica
05-07-2014, 20:45
Има много истина в думите ти.

SHPAIdURmeN
05-07-2014, 20:45
Казвам ви истината, за да не си мислите, че всичко зависило от нас и ние сами сме си го направили така.
Не ние, а системата и това трябва да е ясно, за да можем ние всички заедно да се ориентираме, да излезем от лабиринта.
В противен случай отново се връщаме назад с последни надежди, за да си ги доунищожим.
За мен лично каквото и да се предлага на този етап отива по дяволите, защото сме страшно разединени, а обединението трябва да започне с обща просвета както се казва.
И тогава да става каквото става. Българските турци и българите трябва да направим нещо взаимно с ясната представа, че ще ни извлече от проблемите. В противен случай българите трябва да се запазим като нация на тази територия.
После вече всичко вероятно на етапи ще се случва с множество въстания и жертви може би, никой не знае, но ЛЕСНО и мирно според мен нищо няма да ставА, не че няма да се случи.

Eh, ако беше от моя град и знаех, че си толкова компетентен по подобни теми :D.

anonymous895156
05-07-2014, 20:46
Кое е нашата? Нашото е било Комунизъм, нали?
Помисли от къде се появява тази корупция и защо само бедните страни не могат да се отърват от нея.

Може би причината е в това, че гражданите на най-бедните държави (включително България) имат назадничав манталитет, от раждането си приемат за нещо нормално да живеят като тарикати и най-голямата демокрация, която са виждали, е да живеят в мутренска олигархия. Не можеш да очакваш народът на Афганистан да живее в норвежка демокрация, защото те самите нямат самосъзнанието да се държат като свободни граждани и това е основният техен (а и наш) недостатък, по който трябва да се работи. Добре е да търсиш проблема за собствения си неуспех първо в себе си, не в лошата Америка, кемтрейлс и Ротшилд и приятели.

SHPAIdURmeN
05-07-2014, 21:03
Може би причината е в това, че гражданите на най-бедните държави (включително България) имат назадничав манталитет, от раждането си приемат за нещо нормално да живеят като тарикати и най-голямата демокрация, която са виждали, е да живеят в мутренска олигархия. Не можеш да очакваш народът на Афганистан да живее в норвежка демокрация, защото те самите нямат самосъзнанието да се държат като свободни граждани и това е основният техен (а и наш) недостатък, по който трябва да се работи. Добре е да търсиш проблема за собствения си неуспех първо в себе си, не в лошата Америка, кемтрейлс и Ротшилд и приятели.

Dimchou, само преоткриваш топлата вода --___--

anonymous895156
05-07-2014, 21:04
Dimchou, само преоткриваш топлата вода --___--

Радвам се, че разбираш защо го казвам.

SHPAIdURmeN
05-07-2014, 21:06
^

Разбирам и като цяло какво имаш предвид :D.



P.S. О, стана време да сменям аватара :lol:

anonymous895156
05-07-2014, 21:08
^

Разбирам и като цяло какво имаш предвид :D.


имаме напредък с теб

golemiq_korab_minava
05-07-2014, 21:11
Може би причината е в това, че гражданите на най-бедните държави (включително България) имат назадничав манталитет, от раждането си приемат за нещо нормално да живеят като тарикати и най-голямата демокрация, която са виждали, е да живеят в мутренска олигархия. Не можеш да очакваш народът на Афганистан да живее в норвежка демокрация, защото те самите нямат самосъзнанието да се държат като свободни граждани и това е основният техен (а и наш) недостатък, по който трябва да се работи. Добре е да търсиш проблема за собствения си неуспех първо в себе си, не в лошата Америка, кемтрейлс и Ротшилд и приятели.

О. Примерите пък със страни като Афганистан и Ирак са още по-очевадни за безсмисления им опит да наложат своите си правила и система, векове по-напред. Идеалния начин за приватизиране и дестабилизация.

Има два варианта .
Или се борим, или изчезваме.
Втория е малко фантастичен, но вече е на път.
За 24 години България е срината и никой вече няма сила и чувство да продължаваме още толкова, защото до тогава всеки втори българин с диплома ще се изселил.
Каквото и самосъзнание да имаш Димитре, ти вече няма какво да направиш. Имаш 100 партии и 1 лв в джоба си.

OoVasKoO
05-07-2014, 21:17
SHPAIdURmeN, къв е тоя хермафродит на аватара ти?
върни оня хамериканец с барелите :D

SonataArctica
05-07-2014, 21:58
Има два варианта .
Или се борим, или изчезваме.
Втория е малко фантастичен, но вече е на път.

В момента точно първия е фантастичен. Как мислиш, че се обединява народ, където масата народ са олигофрени и простаци. Освен с чалга и алкохол не виждам много начини. Сега българският народ е гнил.

golemiq_korab_minava
05-07-2014, 22:26
В момента точно първия е фантастичен. Как мислиш, че се обединява народ, където масата народ са олигофрени и простаци. Освен с чалга и алкохол не виждам много начини. Сега българският народ е гнил.

Гнил е, ама има качествени хора, за които не можем да отричаме.
Бил е гнил и преди по време на турското, нали?
Не ми се вярва просто ей така тази държава да изчезне.
Нелогично е от всички страни погледнато.
Та както се вижда -тези проблеми са на лице и в много други държави от Европа.
Ние винаги чакаме някой друг да ни оправи и така си става.
Ние сме едно джудже и без да се случи глобална промяна- няма да има нищо.
А тя всеки ден наближава, напрежението расте, кръгът се затваря.
Искаме или не, ние и без да се обединяваме - ще се наложат нови правила провокирани от нарастналото напрежение.
Само че хубаво, поне в нашия живот няма да видим. Тепърва ще навлизаме в прехода. Жалко.

an7raks
05-08-2014, 06:28
ебати пича ;д
аз ако стана даскал неко ден ше карам малките да ме посрещат в час с хитлергрус и "зиг хайл"

Така посрещахме даскалката по История... :D

yakuza_
05-08-2014, 08:55
сичку в имиту на партиатъ!12131!

SHPAIdURmeN
05-08-2014, 11:10
SHPAIdURmeN, къв е тоя хермафродит на аватара ти?
върни оня хамериканец с барелите :D

Драги гражданино на майка България. Днес аз.. да точно аз... самия президентът на Република България *хехе*, Росен Плевнелиев съм на служба тук.

П.С. Прочети текста, както говори Роската :D

anonymous895156
05-08-2014, 11:43
О. Примерите пък със страни като Афганистан и Ирак са още по-очевадни за безсмисления им опит да наложат своите си правила и система, векове по-напред. Идеалния начин за приватизиране и дестабилизация.

Не го отричам, дадох примерите, за да ти обясня, че това, че демокрацията у нас не сработва, не означава, че нещата се стичат така по вина на Западни корпорации и юдео-масонски заговор, който само Путин може да предотврати, а че самите ние сме виновни за своите малокултурие, ниска образованост и нежелание да погледнем по-надалеч от собствения си интерес. Просто ме издразни това, че очевидно смяташ почти всички провали на България за причинени от отвън.


За 24 години България е срината и никой вече няма сила и чувство да продължаваме още толкова, защото до тогава всеки втори българин с диплома ще се изселил.
Каквото и самосъзнание да имаш Димитре, ти вече няма какво да направиш. Имаш 100 партии и 1 лв в джоба си.

Аз и без това нямам намерение да правя нищо, камо ли да се боря и да влагам усилия в безсмислени напъни да спра демографската или каквато и да е друга криза. Тъжно е, но не мисля, че вече може да се направи нещо съществено.

golemiq_korab_minava
05-08-2014, 16:25
Не го отричам, дадох примерите, за да ти обясня, че това, че демокрацията у нас не сработва, не означава, че нещата се стичат така по вина на Западни корпорации и юдео-масонски заговор, който само Путин може да предотврати, а че самите ние сме виновни за своите малокултурие, ниска образованост и нежелание да погледнем по-надалеч от собствения си интерес. Просто ме издразни това, че очевидно смяташ почти всички провали на България за причинени от отвън.



Аз и без това нямам намерение да правя нищо, камо ли да се боря и да влагам усилия в безсмислени напъни да спра демографската или каквато и да е друга криза. Тъжно е, но не мисля, че вече може да се направи нещо съществено.

хаха. Значи казваш, че демокрацията в България ясно не можем и няма да я приложим, но въпреки това да не правим нищо и да я оставим тя да се върви в същия дух? НЕ намирам логика и си противоречиш.
Недей ме обвинявай сега в комунистическа или нацистка пропаганда, ама тази свободия днес трябва се премахне.

anonymous895156
05-08-2014, 17:23
хаха. Значи казваш, че демокрацията в България ясно не можем и няма да я приложим, но въпреки това да не правим нищо и да я оставим тя да се върви в същия дух? НЕ намирам логика и си противоречиш.
Недей ме обвинявай сега в комунистическа или нацистка пропаганда, ама тази свободия днес трябва се премахне.

Казвам, че лично аз вече не намирам смисъл да се боря за справянето с обезлюдяването и налагането на демократични ценности в България, защото за мен това са напразни усилия.
Ако имаш конкретни работещи предложения (не на забранени в цивилизования свят политически идеологии) за премахването на въпросната свободия, ще се радвам да ги споделиш тук.

golemiq_korab_minava
05-08-2014, 17:38
Казвам, че лично аз вече не намирам смисъл да се боря за справянето с обезлюдяването и налагането на демократични ценности в България, защото за мен това са напразни усилия.
Ако имаш конкретни работещи предложения (не на забранени в цивилизования свят политически идеологии) за премахването на въпросната свободия, ще се радвам да ги споделиш тук.

Отново искаш да става по демократичен начин, ама не може..
И не, като обикновен човек от народа нямам идеи, а и да имах нямаше да успея да ги приложа, защото всеки мисли по различен начин и има различни желания. Това е лошото.

SHPAIdURmeN
05-08-2014, 18:01
И не, като обикновен човек от народа нямам идеи, а и да имах нямаше да успея да ги приложа, защото всеки мисли по различен начин и има различни желания. Това е лошото.

Много си отчаян кораб. Щом някои личности успяват да накарат хората да се съгласят с тях без да се използва насилие да се награждава или да се използват някакви си психоманипулации. Значи все пак е възможно. Можете да вземете като пример Махатма Ганди. <-- това е пример да не вземете да погнете примера и да започнете да му изкарвате кирливите ризи, които все някои, някога ги е носил.

Ако толкова искате разруха на системата, няма да стане като си седим на задниците. Ами като и играем по свирката достатъчно, до издигането на едно ниво, да кажем в соц. пирамида. Веднъж горе, личност, която бива респектирана от други висши личности. Но това нещо за да стане трябва да предадеш наследствена идея на децата си. Защото за един живот си е малшанс да натрупаш повече власт. От най големите компании в света, както и фамилии, които са властващи повече от 2 века. Да кажем предаваш тази идея(по късно ще кажа коя е тя), на детето си и то одъртява (като вече трупа още респект власт, мачкайки народа, но няма избор трябва) и след това предава идеята на своето дете, което е пораснал мъж/жена няма зн. Та вече имаме две поколения които осъществяват една идея на която (предполагаме и е дошло времето). Коя е тази идея. Това е идеята, която споделя разрушаването на системата от върха на долу, защо е избрано от върха на долу. Ами разпадането на СССР е един чист пример, макар и тогава обществото да е било вече да е започнало ептен да се бунтува против СССР-овата система (към 80те) нищо не са успяли да направят, да но тогава е била прогнила системата от горе от властта, тази власт, която се е подала на Западните изкушения тогава. Почивки, вили, питиета, храна и богатства и си казват "Аджаба на мен за какво ми е, да слушам народа си като мога да си почивам да съм богат и да си живея, като цяло. Затова подобре да държа системата, че да си живея ОК" , но това е било споделяно от дъртите комуняги, след това няма как идват младите, които корумпирани идват и корумпирани се изкачват на власт , е обаче времената се менят и системата започва да се клати и се вижда, че ще се разпадне за това и започват преговори, и спирам тук да обяснвам няма смисъл, връщам се на идеята. Та мисълта ми е за тази идея, че ако си висша личност(като второто поколение дете, което вече е станало зряло и се придържа към тази идея първо да трупа и после да прилага). Та след като си известен някои те мразят другите обичат, но всеки би се съгласил с теб ако извадиш на всеки голям играч с много власт кирливите ризи, и ето тогава печелиш гласа на всички, та тези всички т.е. долната класа хора, вече са прогнили корумпирали, те са тази капка която прелива чашата. Но властващия първо трябва да напълни тази чаша (да започне дестабилизира всичко от горе до средата, а долу то вече е прогнило). Та след като стане това онези всички личност които са на власт които, са се насъбрали на едно място и не искат да им се отнеме богатството вече не могат да контролират всичко защото има някои с повече пари и власт.

Май доста се отклоних, но в писането не ме бива бих предпочел. Да се проведе разговор, поради деликатността на темата.
Дано да сте чатнали какво имам предвид.
Туко-що ви дадох идея. ;)

golemiq_korab_minava
05-08-2014, 18:28
Тук виждам някакъв много романтичен план, ама идеята след това я няма. Този човек ще поеме една огромна корумпирана паплач изпростявала 2 поколения наред.
Властта промива мозъци. Издигането по тази мошеническа стълба не е за хора с чисти намерения и съвест. А новото поколение ще е забравило, ще е още по-промито и в случая не знам дали ще е останало толкова дълго.
Друго е, че БГ една изцяло зависима държава и всеки е готов на предателство.
Възможно е, но не и за обикновен човек.

SHPAIdURmeN
05-08-2014, 19:40
Тук виждам някакъв много романтичен план, ама идеята след това я няма. Този човек ще поеме една огромна корумпирана паплач изпростявала 2 поколения наред.
Властта промива мозъци. Издигането по тази мошеническа стълба не е за хора с чисти намерения и съвест. А новото поколение ще е забравило, ще е още по-промито и в случая не знам дали ще е останало толкова дълго.
Друго е, че БГ една изцяло зависима държава и всеки е готов на предателство.
Възможно е, но не и за обикновен човек.

Кораб, като написах, че даденият човек, като е горе за да се издига е нужно да мачка хората под него. Тогава става ясно, че съвестта не присъства :D. Oпределено властта промива мозъци, но никои от нас тук не е роден със истинска власт, че да коментира от първо лице така, че засега само предполагаме, като използваме отправни точки.
Поколението, няма как част от него ще е промито хахаха нали ти самия тогава ще помагаш в промиването за да се изкачваш. Споко, щом ти имаш такова мислене, означава, че и други го споделят. Това означава, че ще я има тази група от хора които трудно им се промива мозъка.

Чувал ли си за икономически шпионаж. Този шпионаж, които е доста известен из Китай в последно време, ако си виждал онези жълтурковци да търчат и щракат из курортите с техните фотоапарати. Колко му е някои от тях да не е турист ами да оценява бизнеса като прави снимка анализ на цялата икономическа картина, разбира се дадения жълтурко дето търчи е нает от заможен бизнесмен търсещ разпространение и още пари.

Има действие зад действието, зад действието. Пред колисите, зад колисите, зад колисите. Повечето богаташи действат зад колисите и ти като такъв(ако кажем, че бачкаме според идеята която предложих), ще действаш зад колисите, но за да покачаш бройката от хора, които съзнават какво става и че се опитват да им промиват мозъците. Трябва да се действа зад зад колисите. Но там е тънка работа вече, и тя се изпипва и до обяснява когато, Идеята е в действие.
Нормално е след като човек създава дадена идея да има и лек недостатък, за това си и ти второто око, което гледа другаде и точно там намира слабостта.

RagioL
05-10-2014, 15:39
малко отбрана музика.

https://www.youtube.com/watch?v=WqFISER9fVE

RagioL
05-10-2014, 17:01
https://www.youtube.com/watch?v=L6MuBslefto