PDA

View Full Version : Гаджето ми се оказа момиче!



Believe69
05-07-2014, 02:36
Запознах се с едно момче в интернет. Отначало бяхме фр той беше обвързан, аз също. Сближихме се и тръгнахме, но след 5-6 месеца ми даде паролата си във фб ..започнах да му чета хронологиите една вечер и стигнах до старите. Няколко човека му бяха писали в женски род и се обръщаха към 'него' със съвсем различно име. После мина време реших, че някой е ползвал профила му да си пише с тези хора, но като се видяхме и майка му дойде от някъде и му извика по онова име, което бях видяла в хронологиите му. Направо щях да се задавя с кафето. :D Бившата му ми беше писала по тази тема и беше казала, че е момиче, но аз не и повярвах и мислех, че ме лъже и че я е яд, че сме заедно. После си писах с негов приятел от детството му и той ми каза, че е момиче с абсолютно същото име, но този път ми каза и истинските му години и се оказа, че е с една-две години по - малък от мене! Разпитах се тук там и всички ми казват все едно и също! Сега съм още с нея/него и искам да разбера сама дали е така. Предложения как? /Не искам да разбира какво имам за цел да направя./

MladMenidjei
05-07-2014, 17:32
Земи порасни и спри да праиш любов 6 месеца с очи ... тва да не знаеш кво има приятеля ти в гаштите и само да се гледате кат гогутки :Д:Д трол си маи ...

Soul_Kitchen
05-07-2014, 19:19
Боже Господи...

RapExotic
05-07-2014, 19:43
Ритни го в топките. Ако изпищи е твоя човек.

ameli
05-07-2014, 19:51
Лична карта тоя човек няма ли?

3oPuTy
05-07-2014, 19:59
Малко ме съмнява темата да е истинска ама айде ...

И все пак и аз знам за един-два такива индивиди.
Авторке, вие за толкова време само с целувки по устата и държане за ръка ли изкарахте? Не се ли прегръщате? Ако е момиче се предполага, че ще усетиш я гърди (или нещо не на място, с което да ги стяга и прикрива), я липсата на пакет ...

baby_baby
05-07-2014, 20:29
Малко ме съмнява темата да е истинска ама айде ...

И все пак и аз знам за един-два такива индивиди.
Авторке, вие за толкова време само с целувки по устата и държане за ръка ли изкарахте? Не се ли прегръщате? Ако е момиче се предполага, че ще усетиш я гърди (или нещо не на място, с което да ги стяга и прикрива), я липсата на пакет ...

+++

Believe69
05-07-2014, 21:40
Всъщност я караме по - леко, заради мои причини и той се съобразява с мен, но сме стояли прегърнати доста време и по тениска е бил и гол до кръста съм го виждала и няма гърди..

Believe69
05-07-2014, 21:43
Лична карта тоя човек няма ли?

И аз съм го питала този въпрос, но като стане дума за лична карта казва, че я е забутал някъде в тях или сменя темата.

Believe69
05-07-2014, 21:53
Земи порасни и спри да праиш любов 6 месеца с очи ... тва да не знаеш кво има приятеля ти в гаштите и само да се гледате кат гогутки :Д:Д трол си маи ...

Виж не всичко се свежда до секса в краен случай. Родителите ми са по - религиозни и не трябва да правя секс до сватбата ми така да се каже..
Той е наясно с това и не му е кой знае колко голям проблем, тъй като му давам да прави всичко друго освен проникване. Ако ще хейтваш моля те по - добре си запази коментара за себе си.

bebeemalko
05-08-2014, 22:02
пълен ужас... фалшива тема или кофти късмет. :D

Niakoitam
05-09-2014, 09:25
И аз леко се съмнявам,че темата е фейк.Може ли да не разбереш 6 месеца дали е момче или момиче при положение,че 6 месеца сте заедно.Ами ако реши да те лъже за нещо.Как ще разбереш.Ако е момиче може просто гърдите и да са много малки или да си е правила операция за намаляване. Иначе можеш да разбереш по пакета.При мъжете ясно си стърчи пакета като го загледаш за разлика от при жените,които не могат да изпълнят до такава степен гащите поради липсата на член.Мъжете също имаме доста по ясно изразена адамова ябълка от жените. И ако пак не си сигурна просто докато се натискате така "без да искаш случайно" го хвани за члена.Ако няма за какво да го хванеш работата е ясна. :)

Sheini
05-09-2014, 14:10
Попитай го/я...

sexymonster
05-09-2014, 16:14
Ще прозвуча вулгарно, но за 6 месеца не ти ли стана любопитно, защо в моментите, в които трябва да има 'подутина' в гащите - няма?

П.С. Моят приятел и от страстна целувка може да се възбуди :)

xoxi
05-09-2014, 16:22
Дано се шегуваш.

Аз ако се съмнявам, че излизам с момиче, вместо с момче, въобще няма да търся заобиколен път да разбирам какво е. "Сваляй гащите" и готово. И обяснение. Ако е момиче, защо ми се представя за момче. Ако е момче, какви са тия момичешки глупости...