PDA

View Full Version : Здравейте!



nqkoisinikoi
05-07-2014, 10:30
Нека ви разкажа една история..обикновено момче съм на 21 години , не съм имал много приятелки.. може би 3-4? Та както и да е от тази година уча и живея в нов град и като цяло не съм от тези които лесно се сприятеляват. Мина почти година, а аз още не се бях запознал с нито 1 момиче, докато един ден един приятел ми разказа за това съседското момиче, което той много харесвал и как може би бил се влюбил в нея. Отначало го слушах беше ми интересно и не проявявах интерес към момичето, но един ден той я извика вкъщи да пийнем биричка уиски тва онова и тогава я видях.. ще излъжа ако кажа че не ми хареса, даже напротив, хареса ми твърде много , но приятелят ми я харесваше и реших да отбягвам да говоря с нея. Докато една вечер на вратата ми не се звънна чудих се кой ли пък ще ме търси толкова късно? Беше тя. Беше дошла с братовчедка си и ме покани да излезем на кафе - отказах й. Същата вечер тоя моя приятел ми звънна и ми каза, че това момиче всъщност харесвало мен и ме помоли да не и обръщам внимание.. и защо? Така и направих опитвах да не и обръщам внимание , но колкото повече опитвах толкова повече се изкушавах..Една вечер се бяхме събрали вкъщи да гледаме филм и той я извика..защо? Нали знаеше, че тя харесва мен какво е очаквал да стане?? Нямам си идея, но както си гледахме филма и това момиче легна на рамото ми , хвана ръката ми и ме гледаше някакво супер странно не мога да обясня беше много сладко..не се дръпнах. Приятелят ми полудя и ми се разсърди.. каза, че не съм го бил ебавал за нищо щом не съм можел да откажа на едно момиче? От тогава с него не си говорим , а съседката? С нея стана мноого сложно. Излязохме 2-3 пъти , поговорихме , но имах чувството , че колкото повече ме опознаваше толкова повече се отдръпваше от мен. Докато преди 2-3 дни спря да отговаря на съобщенията ми , не ми вдигаше телефона.. чудих се какво става , имах чувството , че ми се сърди за нещо , че съм направил нещо но нямах и никаква идея какво. Вчера обаче братовчедка и ми писа и каза , че ако съм нямал какво да правя можело да дойдат да гледаме филм - казах си ок, ем ще разбера за кво става дума. Приех й и ето ги идват и тя се държи така сякаш нищо не е станало.. прегръща ме . хапи ме и не знам просто. Малко по-късно и звънна телефона излезе да говори и се чуха ужасни викове попитах я какво става тя каза нищо и си тръгнаха. Днес я питах какво има, защо тръгна така и тя ми отговори, че приятелят й който работил в Англия щял да се връща скоро, тя искала да скъса с него , но той не я оставял на мира..Не знаех за това дойде ми като гръм направо.. питах я нали харесваше мен какво става? и тя ми каза да, но само като приятел..от тогава не мога да взема решение.. какво да правя? Това момиче харесва ли ме? Всичко само на майтап ли е било? Не мога да спра да мисля за нея..чудо ми е.

OverDrive
05-07-2014, 10:36
Докато си с тоя mindset няма и да стане нищо. "Някой си никой" - ако така мислиш за себе си такъв и ще си останеш. Никой за никого. Ако това е целта на живота ти - супер постигнал си я вече. Освен това си прецакал приятел - дори и да предположим, че те е харесвала, а тя не е, нямаш право да се бъркаш. Държала се е така само, защото си й казал "не" един два пъти. Това е, нищо повече.

nqkoisinikoi
05-07-2014, 10:55
И това ми се въртеше в главата, но беше едно от последните неща, които очаквах някой да ми каже..в такъв случай кво става оставам без приятел и без момиче?

NarutoShippuuden
05-07-2014, 12:42
Никога не жертвай приятел за момиче.

OverDrive
05-07-2014, 15:13
Да, точно така. Без приятел и без момиче. Така става като мислиш с пениса, а не с главата.

MladMenidjei
05-07-2014, 17:46
Тая е ковра приискало и се е и ето .. без френд и без приятелка ...

RapExotic
05-07-2014, 19:55
Бе остави я тая пеперудка да си каца където ще .. не се занимавай с нея. Виж, че ви разиграва и тримата (а може и повече да са :D ). Лошото е, че си загубил приятеля си заради няква кучка.

baby_baby
05-10-2014, 12:24
Не се занимавай

slimbo
05-12-2014, 20:47
Един познат винаги казва : За Пу*ка , пу*ка не се става !