PDA

View Full Version : Тема за тема ...



MladMenidjei
05-07-2014, 18:21
Пиша тая тема заради '' Грозни момчета+Хубави момичета=? '' . Аз лично познавам един приятел които не е от наи - красивите така стоеше си тои години наред сам и ХОП съдбата се обърна на негова страна . Като по филмите .. негов приятел го покани на сватбата си и там тои беше адски оперен на едната маса стоеше тои с негови колеги (няма да кажа кво работи , НО НЕ Е богат изобщо) а на друга маса някакви момичета на по 20-25 години сред които много ярко се откроявала една , и така тои каза на приятелите си '' Това момиче ще е мое '' отиде на саседната маса и като пълен идиот, но с чара си :Д попитал момичето за номера и пред всички .. без да я познава .. и тя мо гу написала ..Та от там тръгва вече историята за тях тя е толкова толкова красива наистина и всеки пат като я видя му завиждам за касмета и си мисля , че на света вече са се изчерпали :Д сички мили и готини момичета като нея :Д А сега след няколко месеца те ще се женят . Надявам се много и аз да срешна един ден мило , добро и красиво момиче като нея ама надали ... шанса е по малко от 5%.

Didko_Beats
05-07-2014, 18:58
Човека е решителен , дори и с риск да се изложи си пробва късмета ...


Кажи ми честно . За кое повече те е ят - че тя е започнала да ходи с него или за това че и ти си можел да го направиш ?

MladMenidjei
05-07-2014, 19:06
Не е каквото си мислиш аз съм по малак от нея , така че е невъзможно ... просто си мисля дали когато му доиде времето и аз ще успея да намепя момичето за което да съм готов да си продам дошата ...

Didko_Beats
05-07-2014, 19:09
Взимаш пример и това е 8-)

RapExotic
05-07-2014, 19:48
Партньорите не се избират толкова по външност, колкото по характер. Дори да е бил грозен, явно е бил спретнат, умен и е знаел как да подходи. Външността е само първичния белег, чрез който човек си изгражда първото впечетление, но това е само временно. Дори да тръгнеш с най-красивото момиче, ако сте несъвместими характери връзката ви ще завърши много скоро с провал.