PDA

View Full Version : Содомия - нормално ли е?



kyrtika
05-08-2014, 09:37
Здравейте, искам да ви питам нормално ли че съм зоофил (содомит)? Имаме на село една магарица, казва се Димитричка, но всичка ѝ викат Бонка, защото само аз от цялото село разполагам с достатъчно голямо мъжко достойнство, че да я онождам и аз редовно го правя (аз се казвам Бончо). Всеки път като се прибера на село я за сбор, я за помен на някой, не пропускам да я уважа. Такова благородно и изтънчено животно няма другаде, честно ви казвам. Пък и хубава и мощна задница има, аз си падам по такива. Като я изтъпаня на площада на селото, като я хвана за големите уши, па като я зачаластря с тоя ми ти моя голям натопорчен х*й, с таз голяма ланга, с напращяла глава, юзда като сбруя на кон-вихрогон, изпъкнали вени като смоци и топарлаци, увиснали като самари, та като зацвили и зареве тая ми ти Димитричка, такива къчове фърля от кеф, че цяло село разбира, че Бончо се е върнал.

Та, според вас, нормално ли е да си нямам приятелка?

sometimes_
05-08-2014, 09:45
Аз съм изключително учудена, че си нямаш приятелка. Жените мечтаят за мъж, който чаластри магарици.

anonymous908491
05-08-2014, 12:35
Как така си нямаш приятелка, тая сладурана Димитричка само за секс ли я ползваш ?
Промени си отношението, това е начина, уважавай животните/жените, иначе ще си сам.

StringTheoryPracticist
05-08-2014, 14:20
Как така си нямаш приятелка, тая сладурана Димитричка само за секс ли я ползваш ?
Промени си отношението, това е начина, уважавай животните/жените, иначе ще си сам.
Самата истина!

tori
05-08-2014, 15:59
Следващия път - букет магарешки бодили, кутия бонбони, шампанско, изтупан с костюм, вратовръзка... Лъснат и с керемидка тръкнат. И предлагаш да се ожените. Ама пръстена полека избирай, че да не се засрами като го види.