PDA

View Full Version : Нещо, което момичетата не знаят и което проваля много връзки



Redondo
05-08-2014, 10:50
В последните години манията по фитнеса обзема страшно много момчета. Момичетата масово се кефят на мускули и плочки и не се замислят защо момчетата предпочитат да поддържат форма именно във фитнеса, вместо да тренират някой друг по-интересен и динамичен спорт. Отговорът е шокиращ - просто голяма част от фитнес маниаците са бисексуални и дори гейове и прекарват часове по залите и съблекалните, преди всичко за да се наслаждават на запотените мъжки тела. Какво по-добро прикритие за нестандартните им сексуални предпочитания от образа на мачо, който по цял ден блъска във фитнеса и по който припадат всички мацки. ;)

Така че, момичета, ако си падате по момчета, които ходят на фитнес, и се чудите защо поредната ви връзка не върви както ви се иска, не трябва да се притеснявате от женското внимание около вашия приятел, а от мъжкото ... прегледайте кореспонденцията му с неговите приятели във фейсбук и в телефона, подслушайте някой негов разговор с друго момче, когато той не го очаква, и ще останете много изненадани от тайния живот на вашата половинка.

bloodyF
05-08-2014, 10:58
ти колко 100 кила си, та я измисли тая глупост, за да хейтваш хората, които си поддържат телата?
за протокола, не съм фенка на плочки, тухли четворки и какво ли още не, просто това, което казваш е нелепо.. :lol:

3oPuTy
05-08-2014, 11:00
Желязна логика :lol: Сякаш съблекалните във фитнеса са единственото място, на което има голи до кръста мъже :lol:
Но ако с тези си думи смяташ, че можеш да прикриеш мързела и нежеланието да спортуваш - добре. Всеки има право да се самонавива за каквото си иска :lol:

tori
05-08-2014, 11:59
Ибаси, ей ся ще скъсам гаджето. Хубаво, че ми отвори очите.

xoxi
05-08-2014, 12:12
Момичета, ако приятелите ви искаш да отидете заедно на море - В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ! Искат го само, за да могат да се наслаждават на спасителите на плажа! Ако той иска да прекарате лятото заедно, късайте!
100% е гей, вЕрвайте ми! :O

DeHu
05-08-2014, 12:34
Редондо? :Д Подозирах го от години между другото,но сега след като ти го потвърди,няма място за съмнение.

yakuza_
05-08-2014, 12:38
смърди на комплекси от тая тема

baby_baby
05-08-2014, 13:15
Авторе имаш ужасна логика

От къде знаеш че момчетата които искат да изглеждат добре в тяло са гей и отиват на фитнес за да гледат други мъже?

Didko_Beats
05-08-2014, 13:35
Отговорът е шокиращ - просто голяма част от фитнес маниаците са бисексуални и дори гейове и прекарват часове по залите и съблекалните, преди всичко за да се наслаждават на запотените мъжки тела.

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mczfah4oav1rd6gfro1_400.gif

RapExotic
05-08-2014, 19:59
прегледайте кореспонденцията му с неговите приятели във фейсбук и в телефона, подслушайте някой негов разговор с друго момче, когато той не го очаква, и ще останете много изненадани от тайния живот на вашата половинка.
Себе си ли припознаваш?

Доста комплексарско изказване. На тебе май мацка не ти е вързала и сега са ти криви хората, които имат хъс и желание да си развиват.

bebeemalko
05-08-2014, 21:57
На фона на ужасното ми настроение тази тема ме разсмя... :D

Sheini
05-09-2014, 14:08
Е то тогава хич не искам да знам какво си мислиш за хората, които ходят на плаж!

NissaN
06-06-2014, 10:29
Чудят се някой какво да пишат...

androidman
06-06-2014, 17:20
Осъзнавате ли, че докато той ви казва, че отива на бар с приятелите от фитнеса всъщност си правят оргия?

The Cheetah
06-06-2014, 17:53
В последните години манията по фитнеса обзема страшно много момчета. Момичетата масово се кефят на мускули и плочки и не се замислят защо момчетата предпочитат да поддържат форма именно във фитнеса, вместо да тренират някой друг по-интересен и динамичен спорт. Отговорът е шокиращ - просто голяма част от фитнес маниаците са бисексуални и дори гейове и прекарват часове по залите и съблекалните, преди всичко за да се наслаждават на запотените мъжки тела. Какво по-добро прикритие за нестандартните им сексуални предпочитания от образа на мачо, който по цял ден блъска във фитнеса и по който припадат всички мацки. ;)

Така че, момичета, ако си падате по момчета, които ходят на фитнес, и се чудите защо поредната ви връзка не върви както ви се иска, не трябва да се притеснявате от женското внимание около вашия приятел, а от мъжкото ... прегледайте кореспонденцията му с неговите приятели във фейсбук и в телефона, подслушайте някой негов разговор с друго момче, когато той не го очаква, и ще останете много изненадани от тайния живот на вашата половинка.

Тва има логика

analgin
06-06-2014, 18:19
хахах абсолютна истина достигната чрез наблюдения и силна логика , колкото по-добре развити мускули има , толкова по-сигурна е хомосексуалната му ориентация.

Hilary_
06-07-2014, 07:35
Момичетата масово се кефят на мускули и плочки ..
"Масата" не е хубаво нещо.

AnarchyBoy
06-07-2014, 08:41
:lol:

HollyGolightly
06-07-2014, 12:54
На сън ли ти дойде това просветление?

alskdjfhg
06-07-2014, 20:29
Отчая ме.. :(

Oldschool
06-09-2014, 07:29
много евтин трол :(