PDA

View Full Version : Изпитвам голям СТРАХ!



greatdragon
05-09-2014, 14:04
Здравейте! За пръв път ми се налага да пиша във форум за подобно нещо, но наистина незнам как да постъпя и ще съм ви много благодарен ако ми дадете някакъв съвет ,незнам и аз...
Значи от около 3 месеца излизам със едно момиче, към което адски много съм се привързал и съм влюбен ..Тя също много ме харесва и желае..
Но проблема е там , че тя е 6 години по голяма от мен и това много я тревожи, как щели да реагират родители приятели и т.н. ...Често ми натяква уш на базик не се привързвай толкова към мен .. и постоянно изпитвам някакъв страх и несигурност ... А не искам да я загубя защото ми е писнало от лигли които незнаят какво искат ,тя е много различна и зряла , момиче за което винаги съм си мечтал :) според вас какво мога да направя за да бъда по спокоен някак си ? какво мога да и кажа как да постъпя? благодаря ви предварително ;)

greatdragon
05-09-2014, 14:05
на моменти дори изпадам в депресивни състояния, понеже съм много чувствителен ... и също друго което малко ме дразни , че тя като е по голяма и се опитва повече да ме командва ..незнам дали е приемливо

xXxPETYAxXx
05-09-2014, 14:31
Ами поговори с нея, виж дали има някакви планове скоро да съобщи на родителите си за теб. Ако наистина си на 25 както пише, а тя е на 31 не е чак толкова фрапантно, отколкото ако си на 17, а тя на 23(примерно). Вероятно доста мнения ще са от рода на "няма значение какво мислят родителите, ако се обичате и бла бла", което не е нито съвсем вярно, нито напълно грешно. Но, ако близките ѝ са сигурни, че тя знае какво прави(доказала е, че е достатъчно зряла), дори отначало да са изненадани, след това ще свикнат с мисълта и няма да го правят на голям въпрос. И все пак, не знам как да намериш сигурност и спокойствие, след като тя не ти ги дава. Но 3 месеца не са никак много време, така че просто се пусни по течението и каквото трябва да се случи - ще стане. Не го мисли толкова.

RapExotic
05-09-2014, 21:44
Не и позволявай да те командва, само защото е по-голяма от теб. Това ще те комплексира, а никоя жена не обича комплексирани мъже. Ако наистина се обичате не би трябвало да има толкова голямо значение какво казват другите за вас.