PDA

View Full Version : Какво да предприема?



sthnew
05-10-2014, 09:02
Момиче съм и харесвам едно момче с 2 години по голямо от мен...до някъде мисля, че и той ме харесва, защото последния път като бяхме заедно той си ме гушкаше и т.н. и да знам че звуча като 12-годишна кифла ама не съм такава...и проблема идва от тва че той си е хубав, а аз си се виждам, че не съм нищо особено и на всичкото отгоре съм родена с хроничен срам, но все пак единия път и аз му писах и той всеки път настоява да ходя с компанията на кафе...а когато се държи мило просто не знам къде се намирам...и поне покрай него забравям бившия си към който имах доста силни чувства...принципно не бих писала на подобно място, но не знам какво да правя щото вчера когато бяхме повече хора той се държеше почти по същия начин и с едно доста по яко момиче, но за сметка на това ми е писал вечерта ама бях заспала...иии сега остава да си задам глупавите малко филмирани въпроси: какво да направя, че да се получи нещо между нас? Дали няма да изглеждам жалка и нахална ако му пиша по-често?!?

sxtway
05-10-2014, 13:38
Аз имах по-различен проблем, в който също не знаех какво да направя, не се е получило дори и запознанство между нас. От прочетеното си пролича, че има нещо. Ако сте в приятелски отношения, не се колебай да му пишеш често. А това, че се е държал мило и с "якото" момиче, ако тя е била с вас за пръв път е нормално да е искал да направи добро впечатление, не трябва да те притеснява. Бъди смела и следвай това, което искаш. Защото аз все още опитвам да заговоря "момчето", на което не направих добро впечатление. Надявам се да съм помогнала. Успех и дано се получи между вас.

sthneew
05-10-2014, 16:52
Еми с него се имаме повече от няколко седмици преди това много рядко се засичах с него...Мисля, че другото момиче го познава от повече време, но за сметка на това днес си писах с него и пак ме навиваше да не ходя на училище, че да се видим...сякаш имам една идея повече надежда...ще съм благодарна и на други мнения...

RapExotic
05-10-2014, 17:43
Пиши му и ти. Покажи, че имаш интерес към него, за да не реши, че те притеснява. Щом е толкова настоятелен в общуването си с теб не би било проблем за него да направи първата крачка, ако иска да е с теб.

baby_baby
05-11-2014, 17:33
Писането нищо не значи важно е държанието на живо щом казваш че се държи и с друго момиче така както с теб значи ви разиграва както си иска

pandabear
05-11-2014, 17:54
'що мислиш, че не си нещо особено?

след отговора ще преценя дали да пиша още по темата ти

102
05-11-2014, 18:42
след отговора ще преценя дали да пиша още по темата ти

ей въшка
мноо ли си важна

pandabear
05-11-2014, 19:51
внимавай с тона, момченце

102
05-11-2014, 20:13
имам тука една вода

sthneew
05-12-2014, 12:05
Ами мисля, че не съм нещо особено, защото не се имам за чак толкова красива,но смятам за умна иии в крайна сметка излезе, че май той ме харесва, но един наш общ приятел също ме харесвал и сега щял да говори с тва момче дали няма да му стане тъпо ако един вид той ми предложи....да малко е сложно и силно се надявам сега тва момче да не реши че има шанс с мен и заради това да не ми се получи с по-горе описания :D иначе една приятелка ми ги каза тези неща и ми е пращала чатове където той казва, че ме смята за хубава,умна и че сме точно един за друг....

pandabear
05-12-2014, 12:37
от к'ъв зор ще говори той с него? най-много да ти обърка нещата. не позволявай друг да ти се меси в работите. щом имаш симпатии към едното момче- действаш по въпроса. oтпусни се и спри да мислиш за въпросния срам. ако наистина ти харесва момчето, то би трябвало в неговата компания да се чувстваш себе си и да не ти пука особено много за друго

(:

добре е да имаш реална преценка за себе си, но е хубаво и да не се подценяваш. ако той не те смяташе за красива/привлекателна, умна, приятна и тн. едва ли щеше да се занимава с теб.

sthneew
05-12-2014, 12:43
Еми аз си действам по въпроса и няма как другите да не ни се месят в работите щото сме от една компания и някак ще е тъпо те да се карат заради мен...и всъщност не аз обърквам нещата, защото аз не им се меся в работите и смятам, че след като съм му показала, че ми харесва той трябва да реши дали да е с мен...просто имам чувството, че всичко е по някакъв начин филмирано, а принципно съм от хората които стоят далеч от драмите :)