PDA

View Full Version : Онлайн залози ?



Alex701
05-10-2014, 10:44
Добър ден,скоро навършвам 18 и малко допълнителни пари освен джобните биха се отразили доста добре.Намерих тези сайтове за залагания като bet365 и betfair и понеже не знам нищо как става имам няколко въпроса,например: Ако заложа да речем 2 лева и спечеля,сайта взима тези два лева а аз взимам печалбата сметната от коефициентът или взимам печалбата и ми връщат тези 2 лева.А ако загубя,губя тези 2 лева или губя и печалбата която бих могъл да спечеля.Също така когато разглеждах betfair имаше опция да си направиш собствен коефициент,това възможно ли е ? Всякаква допълнителна информация като за начинаещи като мен би била страхотна.

DarkTemplar
05-10-2014, 10:58
Изкарваш си дебитна карта - VISA Classic, VISA Electron, Maestro или друга подобна. Вкарваш някой лев вътре, правиш си регистрация в съответния сайт, избираш си спортни събития и залагаш на едно или няколко от тях. Евентуалната печалба се смята автоматично като се умножи заложената сума по коефициента на съответното събитие/събития. Когато правиш залога, ти пише колко можеш да спечелиш (естествено заложената сума е включена в тази печалба). Ако изгубиш, губиш както заложената сума, така и евентуалната печалба.

Повечето сайтове за онлайн залози предлагат и т.нар. бонус, който се равнява на 100% от първоначално депозираната сума (например ако вкараш 20 лв, получаваш още толкова бонус). Има обаче един тънък момент - бонусът трябва да се заложи поне 3 пъти и залозите да са печеливши, за да се превърне в реална сума, която можеш да изтеглиш. Всеки от тези сайтове си има и консултанти, с които можеш да поддържаш директна връзка и да питаш каквото те вълнува.

Alex701
05-30-2014, 15:50
(да съм сигурен) значи като заложиш да речем 20лв и спечелиш,аз прибирам както заложената сума така и сумата сметната по коефициентът,или сайта прибира заложената сума а аз взимам само сумата сметната по коефициентът ?

SurfSky
05-30-2014, 17:09
Залагаш 20 лева на мач с коефицент 2 примерно.
20 х 2 = 40 лева .... Взимаш 40 лева,това е ...

Ако пуснеш 3 мача с по 2 коефицент в един фиш,се умножават първо коефицентите и после се умножава по залога,и така смяташ възможната печалба (принципно ти я пише ) 2х2х2 = 8 по 20 лева залог = 200 лева

Alex701
05-30-2014, 18:33
да ама питам като заложа тия 20лв като спечеля какво става с тях,сайта ги прибира или остават за мен

SurfSky
06-03-2014, 11:40
Заложил си 20 лева и играеш за 50 лева .... Печелиш и взимаш 50те лева само ....