PDA

View Full Version : Какво да правя ? :/



dozeraa
05-10-2014, 12:24
значи аз съм симпатичен не съм заядлив забавен съм но има и такива които се правят биячи а - у за мене си е тормоз и аз ги тарпя и после се спуквам от нерви . гледам коментарите почвай да се биеш и ядеш не ядеш бой свиквай и така да има респект към мене нямам възможноста да се запиша някаде на муай тай тъй като сам 180 - 65 кг. и най-подходящо ми е това . и искам да знам като ми кажат нещо скачам и или бия или те мене защото после откачам от нерви и не да се крия като мишка от някои а да не ми пука . та въпроса ми е защо ми е да продължавам да ги тарпя да се заяждат с мене или да почвам да им отвръщам .. след като някои ми се направи толкова нервен ставам че мога да убия някого но си мисля че не ми стига куража ..

Lannister
05-10-2014, 14:58
Ако си от София,добави ме в скайп The_black_lion1 и ще те водя на Муай Тай с мен.

RapExotic
05-10-2014, 17:31
Не разбрах - питаш дали да скачаш на бой или да продължаваш да си мълчиш ли? Това си зависи от характера ти и си идва от самосебеси. Ако им скочиш на бой неподготвен само за да се правиш да мъж нищо чудно ти да си изядеш боя.

dozera2
05-11-2014, 09:03
ами не съм от там за съжаление .. :/ но нещо в нета клипове търсил съм не мога да намеря така всичко в едно ..

dozera2
05-11-2014, 09:05
ами защо да им скачам неподготвен просто да му затворя устата веднъж и да се спре и от две седмици почнах сериозно стреет фитнес мисля че ще помогне .. :)