PDA

View Full Version : Упражнения за ..



boombaam
05-10-2014, 17:23
Така този месец свалих 3 килограма.. свалих си дупето направо се стопи :(
Ако знае някои упражнения с които да го уформя https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10251993_528267303966742_3617224046156727346_n.png нещо такова. Ако може да са упражнени, които да правя само с домашни условия. Аз си бягам вече 1 година редовно, но дупе не мога да уформя каквото искам.

ameli
05-10-2014, 17:29
То на снимката с такива огромни букви си го пише, ама кой да чете...

girl91
05-10-2014, 17:44
Може и никога твоето дупе да не изглежда като това на снимката колкото и упражнения да правиш за Уформянето му, все пак човешкото тяло не е от пластелин, за да го оформяме както си искаме. Някой хора по наследство имат плоски/увиснали дупета и каквито и упражнения да правят дупетата им няма да заприличат на това от постнатата снимка.
Squat = Клякане

boombaam
05-10-2014, 17:44
То на снимката с такива огромни букви си го пише, ама кой да чете...

Да, обаче не се ли правят прекалено големи мусколи да краката с тея клякания ?

boombaam
05-10-2014, 17:46
Може и никога твоето дупе да не изглежда като това на снимката колкото и упражнения да правиш за Уформянето му, все пак човешкото тяло не е от пластелин, за да го оформяме както си искаме. Някой хора по наследство имат плоски/увиснали дупета и каквито и упражнения да правят дупетата им няма да заприличат на това от постнатата снимка.
Squat = Клякане

Моето си беше добре, но като отслабнах и първо там се забелязва най-много .. Знам какво е SQUAT, но не се ли правят големи мусколи да краката с тези клякания, а и колко трябва да правя ?

girl91
05-10-2014, 17:47
Пишеш в Google "упражнения за дупе" и си харесваш някое.
Примерно тези - http://fitnesinstruktor.com/uprajnenia-za-dupe/
Като цяло Руми има хубави упражнения, с които се набляга на различни части на тялото. Разгледай и другите клипове с упражнения.

boombaam
05-10-2014, 17:52
Пишеш в Google "упражнения за дупе" и си харесваш някое.
Примерно тези - http://fitnesinstruktor.com/uprajnenia-za-dupe/
Като цяло Руми има хубави упражнения, с които се набляга на различни части на тялото. Разгледай и другите клипове с упражнения.

http://www.kozmetikata.com/show/Диети-и-фитнес/18609_Топ-10-упражнения-за-слабо-и-стегнато-дупе/ тези дали стават ? Всички ми препоръчват клекове и ще пробвам пък каквото стане.. + ще добавя няколко упражнения които съм видяла в сайта на Руми ;)

girl91
05-10-2014, 18:03
Не мога да кажа кои са най-добрите упражнения. Разгледай и си набележи няколко, които да правиш редовно за да има някакъв ефект :)

strawberry88
05-10-2014, 18:51
Да, обаче не се ли правят прекалено големи мусколи да краката с тея клякания ?

Не.

nickeyy97
05-10-2014, 19:01
Да, обаче не се ли правят прекалено големи мусколи да краката с тея клякания ?

Ако се правиха много големи мускули от клякания ( и то без някакви тежести ) , то тогава повечето момичета, които тренираха трябваше да са с огромни бедра :Д Можеш да правиш и напади, потърси в youtube "Lunges".
http://workout-essentials.com/wp-content/uploads/2014/01/The-30-Day-Squat-Challenge-Workout-Program.jpg --> това също е много хубаво, можеш да си направиш и снимки преди-след, ще ти подействат много мотивиращо :Д аз правя нещо подобно, но с по-малко повторения, защото клякам с дъмбел ;д

mayaaa
05-10-2014, 21:07
Мале, колко простотии изписахте в тази тема...


Може и никога твоето дупе да не изглежда като това на снимката колкото и упражнения да правиш за Уформянето му, все пак човешкото тяло не е от пластелин, за да го оформяме както си искаме. Някой хора по наследство имат плоски/увиснали дупета и каквито и упражнения да правят дупетата им няма да заприличат на това от постнатата снимка.
Squat = Клякане
Да, едно към едно няма да стане и да, има части от тялото, които не можем да си "моделираме" както искаме. И все пак дупето не е такава част. И да си роден с плоско дупе, с правилните упражнения можеш да направиш много.


Знам какво е SQUAT, но не се ли правят големи мусколи да краката с тези клякания, а и колко трябва да правя ?
Ох, а тъкмо бях решила, че тия простотии никой не ги мисли вече. Не! Ти дори няма да клякаш с тежести (въпреки, че тогава е по-ефикасно).
За дупе основно са клекове и напади. Предизвикателството на nickeyy97 е много добро, невероятно ефективни са, чак си е учудващо. :D

Btw, nickeyy97, колко кг ти е дъмбелът?

nickeyy97
05-11-2014, 05:38
Btw, nickeyy97, колко кг ти е дъмбелът?

Доста е лек- едва 7 кг, но мисля че е добро начало, а и предпочитам да направя по-малко повторения с него,отколкото 200 клякания без никаква тежест :Д

BonnieandClyde666
05-11-2014, 07:54
Дали със 7 кг. или никаква тежест, все тая! :)

nickeyy97
05-11-2014, 09:37
Дали със 7 кг. или никаква тежест, все тая! :)

Мисля че всеки е започнал от някъде, но както кажеш :)

boombaam
05-11-2014, 11:36
Ако се правиха много големи мускули от клякания ( и то без някакви тежести ) , то тогава повечето момичета, които тренираха трябваше да са с огромни бедра :Д Можеш да правиш и напади, потърси в youtube "Lunges".
http://workout-essentials.com/wp-content/uploads/2014/01/The-30-Day-Squat-Challenge-Workout-Program.jpg --> това също е много хубаво, можеш да си направиш и снимки преди-след, ще ти подействат много мотивиращо :Д аз правя нещо подобно, но с по-малко повторения, защото клякам с дъмбел ;д

Само не разбрах там като пише 50squat трябва да правя по 50 само или например 3-серии с по 50 клека ? :D Ти снима ли се в началото и на кой ден си ? :D

boombaam
05-11-2014, 11:37
Мале, колко простотии изписахте в тази тема...


Да, едно към едно няма да стане и да, има части от тялото, които не можем да си "моделираме" както искаме. И все пак дупето не е такава част. И да си роден с плоско дупе, с правилните упражнения можеш да направиш много.


Ох, а тъкмо бях решила, че тия простотии никой не ги мисли вече. Не! Ти дори няма да клякаш с тежести (въпреки, че тогава е по-ефикасно).
За дупе основно са клекове и напади. Предизвикателството на nickeyy97 е много добро, невероятно ефективни са, чак си е учудващо. :D

Btw, nickeyy97, колко кг ти е дъмбелът?

Пробвала ли си ги и ти? Ако имате снимка от преди и след 30 ден моля ви се дайте да ги видим ^^

mayaaa
05-11-2014, 12:02
^ Да, правила съм, но друго. Това е което аз правих https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/v/t1.0-9/580695_367345843392223_39989164_n.jpg?oh=e2046f709 d0e4db5ec70335a4c388041&oe=540B0FBF и въпреки, че не са всички дни клекове, имаше добър ефект (пък и благодарение на него се научих да правя лицеви :cool:). След това започнах клякам и правя напади с тежести. Имам снимки преди-след, но не смятам да публикувам мои снимки по бельо във форума.
Едит: Аз разделях клековете на две серии и да, само колкото пише трябва да правиш, а не х серии по тях.

boombaam
05-11-2014, 12:10
^ Да, правила съм, но друго. Това е което аз правих https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/v/t1.0-9/580695_367345843392223_39989164_n.jpg?oh=e2046f709 d0e4db5ec70335a4c388041&oe=540B0FBF и въпреки, че не са всички дни клекове, имаше добър ефект (пък и благодарение на него се научих да правя лицеви :cool:). След това започнах клякам и правя напади с тежести. Имам снимки преди-след, но не смятам да публикувам мои снимки по бельо във форума.
Едит: Аз разделях клековете на две серии и да, само колкото пише трябва да правиш, а не х серии по тях.

Лелеее кое ли ще има по голям ефект ? Поне за първия месец да има по голям ефект и после ще продължа с другото :D Не, не говоря за снимки по бельо, а просто с дрехи, но да се вижда дупето дори и да е отсрани или ако намериш някоя снимка подобна .. Направо не знам кое да започна до 1 месец трябва малко да влезна във форма, обаче кои ли ще са по ефикасни ?

lovefootball
05-11-2014, 18:57
Тези на първия ден например може ли първо 25 и 1 мин почивка и още 25 ? :D

mayaaa
05-11-2014, 19:07
Тези на първия ден например може ли първо 25 и 1 мин почивка и още 25 ? :D

Едит: Аз разделях клековете на две серии


boombaam, естествено, по-голям ефект за дупето ще има това с повече клекове...