PDA

View Full Version : Жени-Защо?



deadshadow13
05-10-2014, 23:21
Ще се опитам да напиша кратка тема.
Жени,повечето от вас казвам повечето твърдите,че гледате характера.Защо тогава стереотипа за мъж е:
-Да бъде фитнес-маниак.
-Да скача на бои.
-----------------
Или другият стереотип за вас:
-Бретон.
-И дрешки в стил ''СУАГ''

Защо сте такива? Имам много случай в който момичета тръгват с някой мъже като тези по-горе след 2 седмици късат,защото той ги е зае*ал заради друга.Защо не започнете да гледате хората по душа.Да всеки гледа външният вид както ние мъжете така и ние жените.Но има разлика,вие жените сте глупави.Знам,че ще ме препсувате дами,но това е така.Глупави сте и заради това попадате на Женкари който ви разиграват.На мен ми писна да гледам 97 98 99 набори момичета,който вече са ''Отворени'' пушат,пият общо взето правят неща с който да привличат внимание.Не останаха ли свестни жени и свестни мъже за тях ?

HollyGolightly
05-10-2014, 23:36
Ако ти кажа, че съм 150см и тежа 75 килограма, но имам невероятен характер, ще ми дадеш ли шанс да ме опознаеш?

OverDrive
05-10-2014, 23:40
Аз съм сигурен, че ти си неподдържан младеж, който търси място за изява на личния си мързел и нежелание да промениш живота си. Стереотипите са грешни, ти грешиш. Има изключения и за едното и за другото. Не бива да се изключва едното за сметка на другото.

102
05-10-2014, 23:40
тъпа ли си, защо не ?

102
05-10-2014, 23:41
Ако ти кажа, че съм 150см и тежа 75 килограма, но имам невероятен характер, ще ми дадеш ли шанс да ме опознаеш?

защо не ?

HollyGolightly
05-10-2014, 23:48
тъпа ли си, защо не ?
Да, тъпа съм.
Искам да видя какво ще каже автора, понеже е много лесно да се мрънка, че никой не го иска, но обикновено точно тези мрънкащите имат най-високи изисквания. Разбира се те самите очакват момичето на мечтите им да им падне ей така без те да положат никакви усилия за външният си вид.

102
05-10-2014, 23:50
ясно
съжалявам

Hayashi
05-10-2014, 23:52
Първо към набор 99, сериозно ли се обръщаш с "жени"?
Второ изказвания от този тип обикновено са любими на разни типове, които момичетата дори не поглеждат. В повечето случаи обаче това се дължи не на факта, че не изглеждат като културисти, а на това, че са скучни, с неприятен характер и с голям проблем в самочуствието.
Имах познат висок 1.65 и момичетата му се лепяха като гербови марки, а въобще не го намирах за аткрактивен.

По-лесно ти е да се обвиняваш, че си дебел/кльощав/имаш пъпки отколкото, че може просто да не си интересен? Защото второто се променя.

bloodyF
05-10-2014, 23:52
Ами моят идеал за мъж не е нито да си прави кола маска, нито да е фитнес маниак, нито да се бие. Ако това те задоволява като отговор-иначе казано, не на всички жени идеалите са им такива-окей, успокой си душата.

deadshadow13
05-11-2014, 00:58
Аз съм широко скроен човек.За мен няма никакво значение дали момичето/жената пред мен е грозна/хубава ; дебела/слаба.
Виждам,че тук пишат всякакви хора.Вие имате право на мнение и аз ви го уважавам,защото точно заради това е този форум.Да пуснеш тема и да видиш чуждите мнения.Виждам,че имате въпроси към мен,ще се опитам да ви отговоря за да може да съм коректен с вас както и вие сте с мен.


bloodyF- Ок приемам ти мнението.Според мен си от малкият процент жени с интелект.
Hayashi-Не мога да си направя лична самооценка заради това ще ти отговоря по друг начин.Въпреки,че тук не е мястото ще ти кажа,че съм интелигентен с чувство за хумор и лична хигиена човек.Това не го казвам,аз а се опитвам да цитирам моето обкръжение.Приемам и твоето мнение,просто не се познаваме и няма как да знаеш какъв съм и заради това предполагаш.

OverDrive-Най често думата младеж използват или в повечето случай наистина младежите или по-възрастните хора.И в двата случая поне според мен мястото не ти е тук.Разбира се уважавам и твоето мнение.Да нямам атлетично тяло.Но защо ми е ? Да ще предизвиквам женският интерес само че на база на какво? На мускул ли? И какво ще спя с жени.Чудесно за повечето мъже.Аз мога да ти кажа моето мнение,поне според мен.От личен пример ти казват,че именно повечето,казвам повечето като изключим хората който си изкарват парите с тялото си и тези който просто искат да имат добра фигура,останалите са били невидими или по-точно казано са искали да се забележат.Аз ако исках да ме забележат,това което твърдиш ти нямаше да пиша тук.Аз просто исках мнение по въпроса.И мога да ти гарантирам,естествено жалко,че и с теб не се познавам моят живот е в пъти по интересен от твоя.Защото,пак казвам мое мнение,аз мога да определя човек какъв е само по това което пише.Да наречете ме нахалник,тъпак,многознайко .Но това е така.Аз не търся внимание или решение или по-точно някой да ми оправи живота.

И накрая:

HollyGolightly-Да,защо не.Стереотипа се е променил изключително много.Такава е модата,аз съм на почти 20 години.Но мога да ви кажа на тези след мен,че преди не беше така.Хората който са по големи от мен ще го потвърдят.

И за да бъда максимално честен с вас- Ръст: 186 Килограми: 101 Тяло: Закръглено.


Сега вие ми отговорете на този въпрос:

http://tinypic.com/r/4vg2m0/8

Какво получава той от нея?

shmatarok
05-11-2014, 01:29
Промени си обкръжението.
Като си се заобградил с кифли и батки, к'во очакваш?
И ако си тръгнал да търсиш сериозно момиче при 98-99, бая ще има да си почакаш.

RiB
05-11-2014, 07:35
Аз съм сигурен, че ти си неподдържан младеж, който търси място за изява на личния си мързел и нежелание да промениш живота си. Стереотипите са грешни, ти грешиш. Има изключения и за едното и за другото. Не бива да се изключва едното за сметка на другото.

Това съвсем не е вярно. Момчетата пък, които тренират и се поддържат са най-самотни. Толкова голям кръг от хора, които тренират познавам, естествено, че има и обвързани, но повечето не са, просто защото не пушат, не пият, не се друсат.

strave
05-11-2014, 08:08
Авторе ти явно не се вписваш в тези категории на мъже,които не харесваш и реши да се оплачеш.Докато генерализираш кои жени какво харесват шанса ти да си намериш момиче подходящо за теб не е много голям.

ameli
05-11-2014, 13:28
Аз ще ти отговоря от моя гледна точка, като не съм чела предишните коментари, включително и твоя дългия.

Имам приятели, които са закръглени и са приятни хора. Стават за лафче, разходка, но някак си не ме възбуждат по какъвто и да е начин. И честно да ти кажа, наречи ме повърхностна, но предпочитам не "нацепените батки", а просто спортуващи и грижещи се за себе си момчета за връзка. Това, че те се занимават с определен спорт за мен значи, че имат интерес, който развиват. Че са дисциплинирани, трудолюбиви и следват някаква поставена цел. Няма да ти обяснявам колко по-секси е едно стегнато и поддържано мъжко тяло, които излъчва сила и елегантност. Еми съжалявам, ама никога няма да тръгна с дебеланко, който ми се жалва как момичетата харесват 'нацепени' и той не прави нищо по въпроса. :)

baby_baby
05-11-2014, 13:38
Кога си бил с всички жени за да знаеш че всичките харесват това дето си описал?

Много е лесно да се мрънка без да си се погледнал себе си

marilyn
05-12-2014, 13:43
Авторе, явно още не си наясно с нещата, просто защото си малък или неопитен. Всички момичета харесват поддържани момчета. Не е въпроса само във фитнеса или swag модата. Става дума за това как човек изглежда и какво излъчва. Няма как да харесам глупав и не опитен мъж. Но ако е умен и опитен, пък има шкембе и се облича ужасно, значи пак не става.

Човек не е само една външност или само характер. Човек е съвкупност от качества, които привличат или отблъскват околните. И не всички момичета са глупави. Някои може да се "прелъгват" с някои готини момченца, които ги чукат и после ги изоставят. Но не може да слагаш всички под общ знаменател.

LadyDi
05-12-2014, 14:29
Въпреки,че тук не е мястото ще ти кажа,че съм интелигентен с чувство за хумор и лична хигиена човек.Това не го казвам,аз а се опитвам да цитирам моето обкръжение.

За сметка на това си ужасно неграмотен.

И хората, който са по-големи от теб, ще ти кажат, че тинейджърите винаги се водят по модата. Дали харесват СУАГ (квото и да това, така и не я разбрах тая концепция) или метъли, или рапъри, или Бекстрийт бойс, в даден момент израстват и го надрастват и търсят стабилен партньор. Външният вид винаги играе роля, никой няма да се влюби от пръв поглед в интелигентността ти. Но в края на деня, свестните жени си намират свестни мъже. Замисли се къде търсиш. Ти като човек на почти 20... още нищо не си видял, че и да питаш: "Жени, що така?". Една жена не си имал досега. Само момичета.

вЕрвай ми

xXxPETYAxXx
05-12-2014, 15:09
Аха, а защо момчешкия стереотип за момичета(за жени не може и да става дума в случая) е, че харесват посочените типове момчета? Присмял се хърбел на щърбел. Има толкова хубави и умни момичета, ама момчетата им хващат окото повечето безмозъчни кифли. Често ми се случва, когато съм на спирка да чувам ученичките, вярно е, че много от тях звучат много повърхностно, но има и стойностни момичета, просто са по-незабележими, защото вероятно не целят да са центъра на внимание.

slimbo
05-12-2014, 20:34
Виж какво , каквито сме ние , такива сте и вие... Времената се менят , гащите се скъсяват , дрехите стават по оскъдни , ако наистина беше толкова широко скроен щеше да го разбираш ... На мен лично също ми е грозна цялата тази мания за внимание , но какво да се прави , на който му е куха главата , гледа да се наклепа с какво ли не , че да прилича на човекоподобно , лошото е че не важи само за жените , аз мъж наскоро не съм видяла , само някакви батки с по-гладки крака от моите и по тънки вежди с по-къси и по-прилепнали дрехи от тези на 80% от жените ... И ми говори , че жените са криви ...

102
05-12-2014, 20:37
или Бекстрийт бойс

АГАХХАХАХАХААХ НЕ ТАКА, ТВА СИ Е НАШЕ, ТЕ НЕ СА ЧУВАЛИ ТЕЗИ БОЙЧЕТА

anonymous708973
05-12-2014, 20:42
Аз съм широко скроен човек.За мен няма никакво значение дали момичето/жената пред мен е грозна/хубава ; дебела/слаба.

На баба ти хвърчилото!!

П.С. Опазил ме Бог критериите ми за мъж да се изчерпват с "да има чувство за хумор и лична хигиена". Опазил ме Бог и от мъже, търсещи само тия две качества в мен.

LadyDi
05-12-2014, 21:30
АГАХХАХАХАХААХ НЕ ТАКА, ТВА СИ Е НАШЕ, ТЕ НЕ СА ЧУВАЛИ ТЕЗИ БОЙЧЕТА
е, и аз не разбирам от суаг и хипстър, ама какво да се прави :cool:

Auriss
05-12-2014, 21:33
трололо авторът си търси топ модел с диплома от Оксфорд

дали ще ги преброя на пръстите на едната си ръка завършващите на година такива в световен мащаб е въпросът :?

102
05-12-2014, 21:35
асам хубаф умен и грамотен

102
05-12-2014, 21:36
и учевидно забавен

tori
05-12-2014, 21:37
Ужас, ква е тая мъка?! Как може ние всичките женски да сме тъпи до немай къде, да гледаме тела, пари, коли и такива работи?! Как може мъжете да са тоооооооолкова дълбокомислени, че да гледат характери, марактери и такиа? Къф е тоя свят, бе братче?! Що сме такива ужасни и ви измъчваме така вас - горките пуфкафи момченца с идеали, морал и блестящ Ентелект?!

102
05-12-2014, 21:45
иронията е присъща за интелигентните ора тъпа женска такава

anonymous895156
05-12-2014, 21:50
Въпреки,че тук не е мястото ще ти кажа,че съм интелигентен с чувство за хумор и лична хигиена човек.

да, а аз съм забавен

deadshadow13
05-13-2014, 07:59
Колко сте забавни всичките.Нищо нищо всяка една от вас я е очукал живота,или по-точно такъв какъвто аз описах по-горе.Но нищо има си хора за всяка работа,явно вашата е да критикувате хората и да се правите на интересни.Само доказвате ,че сте нищо повече от глупави женски с грахово зърно в главата вместо мозък.

LadyDi
05-13-2014, 08:33
Колко сте забавни всичките.Нищо нищо всяка една от вас я е очукал живота,или по-точно такъв какъвто аз описах по-горе.Но нищо има си хора за всяка работа,явно вашата е да критикувате хората и да се правите на интересни.Само доказвате ,че сте нищо повече от глупави женски с грахово зърно в главата вместо мозък.

Но поне пишем грамотно.
Когато претендираш за нещо е добре да имаш аргументите да го защитиш. Не да идваш да генерализираш и да обиждаш всички жени вкупом. Каквито и да са ти причините, щом се имаш за интелигентен, щеше да знаеш как и къде се слага граница.
Когато пишеш подобни мнения, бъди подготвен за негативен отзвук от очуканите жени. Нас поне ни чукат... а ти смяташ, че е обидно... защо ли...

girlwithblueeyes
05-13-2014, 08:43
Аз ще ти отговоря от моя гледна точка, като не съм чела предишните коментари, включително и твоя дългия.

Имам приятели, които са закръглени и са приятни хора. Стават за лафче, разходка, но някак си не ме възбуждат по какъвто и да е начин. И честно да ти кажа, наречи ме повърхностна, но предпочитам не "нацепените батки", а просто спортуващи и грижещи се за себе си момчета за връзка. Това, че те се занимават с определен спорт за мен значи, че имат интерес, който развиват. Че са дисциплинирани, трудолюбиви и следват някаква поставена цел. Няма да ти обяснявам колко по-секси е едно стегнато и поддържано мъжко тяло, които излъчва сила и елегантност. Еми съжалявам, ама никога няма да тръгна с дебеланко, който ми се жалва как момичетата харесват 'нацепени' и той не прави нищо по въпроса. :)

Най-точното мнение в тая тема .
П.П Авторе малко на злоба ми лъха тая тема.Не всички спортуващи момчета са повърхностни повечето от омето обръжение са страшно възпитани и отговорни .И другото какво значи да се бие аз 1000 предпочитам някой който може да се бие пред жалък страхливец .Извода е смени си обкръжението и започни да спортуваш и нещата ще се променят.

deadshadow13
05-13-2014, 09:49
Не глупости не съм злобар.Исках просто мнение.Все пак благодаря на всички който ми отговориха.Само на моят въпрос не отговорихте,вторият ми коментар.И не знам къде виждате грешки в правописа ми,но здраве да е.Тук всички са учители по Български език.

LadyDi
05-13-2014, 10:13
Не, глупости, не съм злобар.Исках просто мнение.Все пак благодаря на всички, който ми отговориха.Само на моят въпрос не отговорихте,вторият ми коментар.И не знам къде виждате грешки в правописа ми,но здраве да е.Тук всички са учители по Български език.

ето грешките само в последния ти пост...
неграмотността не се изразява само в неправилно писане на думички, а в непознаване правилата на писане

deadshadow13
05-13-2014, 10:31
Не знам как намираш грешки,след като има Auto-Correct и след като пиша правилно.Но да затворим темата.Научих каквото ми трябваше.

anonymous895156
05-13-2014, 10:34
Не знам как намираш грешки,след като има Auto-Correct и след като пиша правилно.Но да затворим темата.Научих каквото ми трябваше.

повярвай ми, пълен си с грешки

LadyDi
05-13-2014, 10:43
Не знам как намираш грешки,след като има Auto-Correct и след като пиша правилно.Но да затворим темата.Научих каквото ми трябваше.
auto-correct поправя само неправилно изписаните думи
няма да ти поправи запетаите (с които, между другото е добре да се запознаеш), нито пълен/кратък член, нито кога се пише Й в думите... елементарни неща, които би трябвало да знаеш, щом твърдиш, че си интелигентен

deadshadow13
05-13-2014, 10:53
Ама какъв е тоя Off Topic бе хора.Толкова ли издребняхте всичките,че да следите коментарите за запетаи.За 5 години нищо не се промени бе даже какви 5 аз съм регистриран от 7 години.Супер тъпотия под почти всяка тема има 6 коментара с поправяне на грешки.В тоя форум всички разбирачи се извъдихте.И модератора казах ти затвори темата защото няма никакъв смисъл вече.Разбрах каквото ми трябваше.Да почна ли да псувам за да затворите темата.Адски интелектуални хора се извъдихте по форумите.

LadyDi
05-13-2014, 10:55
ако започнеш да псуваш, най-много да си навлечеш бан, но с ултиматуми няма да ме принудиш да я затворя...

и да, интелектуални сме и се гордеем ;) благодарим, че отдели от времето си да го забележиш

deadshadow13
05-13-2014, 11:08
Ама и ти Lady си безгрешна.
Просто не виждам смисъл тази тема да се появява в форума и хората да си губят времето с нея.

LadyDi
05-13-2014, 11:09
тогава защо изобщо я написа?

deadshadow13
05-13-2014, 11:34
За да вида мнението на змиите така де на вас жените.

anonymous708973
05-13-2014, 11:39
E, докато наричаш набори 98, 99 "жени", какво да ти отговорим :D
Ние сме престарели значи, не сме ти в таргет групата.

thegame11
05-13-2014, 12:25
Не взимай акъл от тъпи тутки ;)
Почти всички жени са такива, трябва да го приемеш.

cho4kass
05-14-2014, 15:20
Хайде стига жените такива жените онакива.... почти съм сигурна, че единствените жени, които познавате са майките ви и бабите ви. Не е нормално да наричаш 18 годишни купонджийки жени. Няма как да познавате всички за да обеснявате какви са. Има много различни жени, които се интересуват от истинските качества на един МЪЖ (не на лигльо). Самите вие избирате да сте с кифли без мозък, а после обиждате всички заедно... Това са пълни глупости за критериите. И когато срещнеш истинки човек тогава ще разбереш защо!
И се обръщам към всички, които пишат тук: не бъдете груби едни към други. Светът е малък за вашата голяма злоба. :)

HollyGolightly
05-14-2014, 17:38
Не глупости не съм злобар.Исках просто внимание
Така по-бива :)

Illusion772
05-14-2014, 19:35
Авторе виж сега . По принцип съм по-малък от теб и за това няма да се правя че имам твоя опит или че те разбирам напълно - това което ще кажа си е мое мнение.
По отношение на момичетата не разбирам защо се учудваш когато те харесват "нацепени батки" ( използвам този израз макар и да не го харесвам много). Все пак замисли се колко мъже/момчета биха издържали да не поогледат някои хубаво оформен женски задник - нека да бъдем обективни. И в това отношение смятам, че щом жените харесват това с тялото защо да не се опитаме да им го дадем , сега друг е въпроса че не на всеки е по силите тяло тип Лазар Ангелов, Грег Плит и тн. И понеже ми се струва, че си интелигентен човек - ще те върна към антична Гърция - Там (предполагам че знаеш) философията е била , да се развива тялото паралелно с ума и лично аз това търся. Тези стериотипи "Умен - но пълен" и "Тъп - но релефен(назобен)" са отдавна отживелица. Живеем в време където - ако има желание има и начин. Съществуват десетки възможности да отслабнеш или въобще да подобриш външния си вид.
Другото нещо което ми направи впечатление, беше коментара ти относно това че жените зарязвали мъжете както им дойде (май беше нещо по-различно). По това отношение смятам, че за това ние (като силен пол) можем да надвием над себе си и да се държим с всяка както заслужава - ако иска боклук , нека да го има - ако иска джентълмен , нека да го има. Всеки го може това - въпрос е на тренировка и воля.

yakuza_
05-14-2014, 19:42
ето грешките само в последния ти пост...
неграмотността не се изразява само в неправилно писане на думички, а в непознаване правилата на писане

и празното място след знак ;/ всички го подценяват, но когато тръгнат да принтират, разбират значението на думата член

Sugarr
05-14-2014, 19:57
Аз не познавам жени, които да са луди по `мусколестия пич,който скача на бой на всичко живо` или `смъкнатия` и т.н.
Това са идеалите на 14, 15-годишните :)

LadyDi
05-14-2014, 21:13
и празното място след знак ;/ всички го подценяват, но когато тръгнат да принтират, разбират значението на думата член

не го подценявам, реших да не го споменавам, защото да пишеш грамотно на компютър означава да можеш да пишеш грамотно и на български език, а на него му липсва второто, така че няма как и първото да му е наред... рекох си, че твърде ще го комплексирам...
аз не знам как може да се пропуска, ама може би просто твърде съм свикнала да слагам интервал след всеки знак

102
05-14-2014, 21:18
казах си
не рекох си
да не бъдем селяни
и да си напраем салата от доматита

LadyDi
05-14-2014, 22:14
защо смяташ, че "рекох" е селска дума?
тя е просто синоним на "казах"

извинявай, че в речника ми има повече от 300 думи

102
05-14-2014, 23:36
защо нападаш като див селски бек
споко
сирак си откъм грижи

LadyDi
05-15-2014, 05:51
грешни са ти възприятията

lisi4ety
05-15-2014, 18:02
97 98 99? И само от критериите познавам какъв "мъж" си и колко се обръщаш към "жените"
Я пораснете и тогава давайте такива определения и класификации