PDA

View Full Version : Така ли е



nikolgeorgieva97
05-11-2014, 09:06
Жената Скорпион е много капризна относно мъжкия пол, затова ако сте успели да спечелите сърцето й, вие може да се считате за необикновен, дори изключителен. "Поклон пред теб човече." Този знак обича най-силно от всички. С други думи казано нейната любов към вас няма да има равна. При всички случеи вие ще бъдете човекът, към когото тя ще проявява най-голям интерес. Ако е типичен Скорпион, ще ви бъде предана докрай и ще се стреми непрекъснато да ви създава наслада и незабравими моменти. Този знак не се отказва лесно само от нещата, които желае силно или имат голямо значение за нея. Както казахме тя е притенциозна към мъжете и много трудно някой "мачо" може да я спечели, но ако се влюби, ще се бори "докрай" буквално. Ако вие сте този човек, не мислете, а действайте. Вие сте най-големия късметлия и всичко живо би ви завидяло, че сте до такава жена. Тя показва своите чувства с думи, а не чрез действия. Не споделя на всеки какво изпитва, но ако ви каже, че ви обича, то тогава със сигурност е така. Това означава, че за нея, вие сте специален и единствен. Бъдете сигурни. Ако реши да се отдаде на някого, се отдава изцяло и за нея няма да има никой друг, дори "звезди от небето да й свалят". Връзката с жената Скорпион е трудна, но определено си заслужава. Тя няма да позволи някой да каже нещо лошо за вас . Онези, които си позволяват да го направят, ще предизвикат гнева й и горко му на онзи. Вашето щастие ще бъде най-важното нещо за нея. Нейния синоним е Секс-Богиня и определено има какво да ви покаже. Жената Скорпион може да ви изтощи, но никога няма да ви омръзне. В леглото и попадаш във вълшебен свят, понесен на крилете на удоволствието, което само тя може да изтръгне от себе си и да те дари с него. Тук всички ограничения отпадат и само твоите желания са важни. Най-добрите ѝ секс съвпадения са с Лъва, Водолея и Скорпиона. Освен това тя е много нежна, всеотдайна и страстна натура. Неустоими или направо побъркващи с огромното излъчване на сексапил и еротичен заряд. Скорпионката е притежателка и единствения недостатък, е ревността й. Ревнуват само този, в когото са влюбени. Но много мъже, познаващи любовта на жената Скорпион, ще ви кажат, че най-много на света биха искали да останат нейна собственост. Жената Скорпион си заслужава. Стига да й дадете възможност, тя ще ви направи най-щастливият и задоволен мъж. От тук насетне, каквото и да напиша за Нея ще бъде недостатъчно. Представи си за каква жена мечтаеш в леглото - е това е тя...

Ivaaaaa
05-11-2014, 11:48
ahahaha

golemiq_korab_minava
05-11-2014, 13:49
:Д Ивче ко се смееш , таке е. така е ; ))

Ivaaaaa
05-11-2014, 14:59
темата е смешна и освен тва описва мен, а аз съм везна ;д

golemiq_korab_minava
05-11-2014, 15:03
темата е смешна и освен тва описва мен, а аз съм везна ;д

ама важното е че е така ;) :Д