PDA

View Full Version : Момичета отправям въпроса си към вас :)



phoniquex
05-11-2014, 14:43
Значи искам да попитам всички момичета дали ви харесва да ви лижат?
Принципно съм практикувал тоя тип *задоволяване* така да се каже с моята приятелка и мисля, че и хареса ама все пак искам да се подсигуря с няколко мнения от вас дали ви харесва самото усещане и преживяване.. Благодаря предварително! :)

anonymous908491
05-11-2014, 17:35
Това да не са комплименти, за да е без значение как се прави.
Всички мъже харесваме свирките, ако не са включени зъбите.

zoyex
05-11-2014, 17:52
Аз лично се чувствам доста по-възбудена не от самото лизане като действие, а от това, кой ме задоволява по този начин .. и когато е от човек който наистина харесвам и съм привързана към него..тогава за мен това е невероятно преживяване :)

adi95
05-11-2014, 18:42
Еми, питай нея.. Аз лично много харесвам, но това е щото си обичам гаджето предполагам8-). А и въпрос на личен вкус...
Макар че щом не се оплаква, не виждам защо да не ѝ харесва :grin:

102
05-11-2014, 18:56
Макар че щом не се оплаква, не виждам защо да не ѝ харесва :grin:

само да те светна момичетата са тъпи същества и понякога си премълчават

adi95
05-11-2014, 19:23
Сега наистина ли искаш да почнем да спамиме на тема момичета-момчета.. не виждам защо трябва да се обиждаме един друг, след като имаш предвид, че си зависи от човека, не от пола дали е тъп... Наистина нямам нужда да ме светваш за нищо.

102
05-11-2014, 19:27
млъквай

adi95
05-11-2014, 19:52
Оо ти явно си от тези досадничета, дето се чудят къде да си изпускат тъпотиите. що не спреш да занимаваш хората с идиотщини..

tori
05-11-2014, 19:55
Добре де, верно ли си толкова глупав?! Следи реакциите и - тялото ѝ трепери ли, дишането ѝ учестено ли е, стонове, пъшкания, дране по гърба дори и такива неща? Как можеш да си правиш представителна извадка на фона на десетина момичета, обвити в анонимност насред форум?!

sexymonster
05-11-2014, 19:56
Да, определено.. но наистина ми трудно понякога да се отпусна..пък и като гледам как и той се възбужда - безценно е. Обожавам го.

102
05-11-2014, 20:03
Оо ти явно си от тези досадничета, дето се чудят къде да си изпускат тъпотиите. що не спреш да занимаваш хората с идиотщини..

КАЗАХ ДА МЛЪКВАШ

DragonLady
05-11-2014, 20:09
На повечето жени им харесва, ( да не кажа на всички, но има някой дребни изключения ) когато се прави като хората особено. Аз лично обожавам, и самото удоволствие, и най-вече, че е от любимият човек.

Ivaaaaa
05-11-2014, 20:38
само при мисълта за това ми се свива корема

adi95
05-11-2014, 20:56
102, последвай съвета си, нужно ти е! ;)
Айде, аз ще спра да спамя вече, затова phoniquex ,просто говорете заедно за това кое ви харесва, кое не, както tori казва, от обвити в анонимност момичета няма как да разбереш ;)

phoniquex
05-12-2014, 07:35
Сега наистина ли искаш да почнем да спамиме на тема момичета-момчета.. не виждам защо трябва да се обиждаме един друг, след като имаш предвид, че си зависи от човека, не от пола дали е тъп... Наистина нямам нужда да ме светваш за нищо.


млъквай


Добре де, верно ли си толкова глупав?! Следи реакциите и - тялото ѝ трепери ли, дишането ѝ учестено ли е, стонове, пъшкания, дране по гърба дори и такива неща? Как можеш да си правиш представителна извадка на фона на десетина момичета, обвити в анонимност насред форум?!

tori значи виж сега ако мислиш, че с коментари от сорта "верно ли си толкова глупав" ще заинтригуваш някой много се бъркаш целта ми беше просто да видя още няколко женски мнения(не съм целял, че с тва със сигурност ще разбера дали на моето момиче и харесва), така че не ми реви и следващия път като пишеш коментар.. моля те.. бъди малко по-цивилизована :)

adi95 даже нямаше смисъл да му отреагираш на оня пич по-нагоре.. вярно е всеки човек си е изграден по-различен начин и характер и всичко :)

ОТДЕЛНО ПО ТЕМАТА благодаря на всички за това, че отделихте малко време да драснете по някое коментарче!
Сега вече имам малко повече смелост :) пак БЛАГОДАРЯ на ВСИЧКИ!