PDA

View Full Version : съвет от момичета



me_&_my_broken_heart
05-11-2014, 18:19
Искам да попитам, колко е важна външноста на едно момче и неговото умение да борави с думите.
Какво момче би ви харесало?
Сладък, но леко разговорлив или пък не чак толкова добре изглеждащ, но с ораторски умения.

adi95
05-11-2014, 18:30
Еми, да не се лъжеме, поне малко трябва да е Убав, нали трябва да ги видиш..
Иначе не ми трябва да ми рецитира като поет, дори ми харесва ако е леко стеснителен и от време на време си глътва езика :D дали щото си го избъзикал нещо по-така или подобно, сладко е :-P Приятелят ми е такъв и много си ми харесва ;)

Ivaaaaa
05-11-2014, 21:03
хммм, момчето, което обожавах ..и все още ..се открояваше сред останалите. още, когато го видях ми направи впечатление. не беше душата на компанията. беше тих, загадъчен, секси. не знам аура ли е, кво ли е, но в негово присъствие усещах електричество. тряя да е хубав разбира се, но излъчването...то те притегля като магнит. харесвам сдържаните. да се разкрива само пред мен. да ми говори директно, ясно иии..мръсно ;д

me_&_my_broken_heart
05-12-2014, 07:16
Ами аз съм точно такъв, но има и един дриг проблем.Незнам дали съм красив, сладък :/ ? Казвали са ми го но не съм го взимал на сериозно.

SunnyDJ
05-12-2014, 07:16
хммм, момчето, което обожавах ..и все още ..се открояваше сред останалите. още, когато го видях ми направи впечатление. не беше душата на компанията. беше тих, загадъчен, секси. не знам аура ли е, кво ли е, но в негово присъствие усещах електричество. тряя да е хубав разбира се, но излъчването...то те притегля като магнит. харесвам сдържаните. да се разкрива само пред мен. да ми говори директно, ясно иии..мръсно ;д

+10

adi95
05-12-2014, 15:40
Виж сега, не знам как изглеждаш, но дори и да знаех то си зависи от човека.. аз често съм имала различен вкус от този на приятелки.. дай малко по- самоуверено! всеки разбира нещо друго и под сладък и под красив,а щом си получавал комплимент няма какво да му мислиш ;)

Mpak
05-12-2014, 18:39
Не се подценявай и няма да те подценяват.. Бъди себе си и все някога ще се намери момиче което да търси точно теб .. Успех !

zoyex
05-12-2014, 18:55
Абе разговорлив или не....важното е да си пасваме.Да си допадаме.Да се привличаме, разбираме и обичаме.

GEMBI
05-12-2014, 19:02
Пич, гледам че си на 16, на тези години има много по-важни неща, момичетата идват и си отиват.

me_&_my_broken_heart
05-13-2014, 07:25
Пич, гледам че си на 16, на тези години има много по-важни неща, момичетата идват и си отиват.

Така е, но няма нищо лошо да си имаш някое момиче до теб ;)

me_&_my_broken_heart
05-13-2014, 07:27
Не се подценявай и няма да те подценяват.. Бъди себе си и все някога ще се намери момиче което да търси точно теб .. Успех !
Наистина се подценявам всички ми казват това, но мисля да се стягам и да се опитам да си намеря някое момиче

nokito0o0o
05-27-2014, 19:10
Аве ко да ти кажа...Грозен съм ама сам забаве мил и чаровен.Без аверка не сам оставал.Ама 1-во впечатление ако ме видиш само от ван ще си кажеш,че съм чудовището от лохнес,че и по-зле.За всеки влак си има пътници.

ShtrudeL
05-27-2014, 19:36
естЕ, че е важен външния вид
и вътрешния

Но ако това ще те успокои.. момчетата с които съм била никога не са отговаряли на 'идеала' ми за визия. Не казвам, че са грозни, или непривлекателни, а че не са образа в главата ми. Може би само кратките увлечения са се доближавали най-добре до него.

П.П. Ника ти не печели точки, браат.

xoxi
05-27-2014, 21:55
Понеже аз обичам да говоря, предпочитам човекът срещу мен също да е такъв. И ако трябва да избирам между двете крайности, избирам този с ораторските умения. Не ми трябва някой, който само за гледане ще става.
А пък и това с външния вид е толкова относително, че... пф.
Не е важно как изглежда, стига да ми е приятно с него. А дали ще ми е приятно с него, зависи от куп други неща.

me_&_my_broken_heart
05-29-2014, 08:51
естЕ, че е важен външния вид
и вътрешния

Но ако това ще те успокои.. момчетата с които съм била никога не са отговаряли на 'идеала' ми за визия. Не казвам, че са грозни, или непривлекателни, а че не са образа в главата ми. Може би само кратките увлечения са се доближавали най-добре до него.

П.П. Ника ти не печели точки, браат.

zna4i stavam za vanshniq vid samo trqbva da porabotq po oratorskite mi umeniq. a i za name, ami da ne e idealen :D prosto beshe parviq za koito mi hrumna, a i gledam da sum kolkoto se moje po anonimen :)

fUcKsMiLe
05-29-2014, 10:50
Ако човека срещу мен чака само на мен да му говоря, ще има да си стои сам. Естествено не може 24/7 да говорим, но поне докато съм с въпросния, да ме забавлява, да се шегуваме, да го няма това неловко мълчание с минути. Идеала в главата ми, както каза Щруд, едва ли ще го видя като сериозен приятел. Перфектното момче е това, с което можеш да говориш и да възприема и да се поправя, ако според теб прави нещо грешно или некачествено. Същото важи и за женските. Ако през едното ухо влиза, през другото излиза и нищо не ти остава в главата, то не трябва да търсиш сериозна връзка изобщо.

whiskyandcocaine
05-29-2014, 11:58
но мисля да се стягам и да се опитам да си намеря някое момиче

грешка - няма да се опитваш, а ще си намериш.
и стига с това ниско самочувствие, неувереност...само като ти видя ника и си представям една черна станция, а мрънкащите и неуверени драма-момчета отблъскват жените.

analgin
05-29-2014, 12:19
Естествено, че момчето с ораторски умения .. нека използваме цитат от картинка във фб "красотата ще ти помогне в първите 5 минути" не бих могла да харесвам човек, с когото нямаме за какво да си говорим дори и да е невероятно красив. Външността има значение, но определено не е толкова важна, когато харесваш самия човек заради него, заради цялото му поведение , мислене, изразяване, същност и тн. начинът, по който го възприемаш се променя .

wildone07
05-29-2014, 17:55
Не е нужно да си модел на Calvin Klein, но е МНОГО важно да се усмихваш често и да си добре поддържан. А за говоренето - да и то е важно. Не се изразявай, опитвайки се да е супер книжовно или забавано, но поне мен и повечето момичета, които познавам ни отблъскват момчета, които само мълчат и стоят като пънове и си мислят, че са готини и мистериозни. И да говориш без да спреш не си е работа. Просто направи каквото можеш, а след това не се притеснявай и остави нещата да се случат - Let go and let God .

Hilary_
05-30-2014, 19:24
Искам да попитам, колко е важна външноста на едно момче и неговото умение да борави с думите.

Второто ми действа много по - силно от външността ..

me_&_my_broken_heart
06-25-2014, 06:28
ms na vsi4ki za savetite ;) shte vi poslusham i shte si namerq gadje ;)

marilyn
06-25-2014, 09:51
И двете са важни. Ако не ми харесва как изглежда, а говори добре, ми хубаво, ама не мога да имам гадже, което не ме привлича на външен вид.

Ако е красив, но не може да говори - отново не става. Не мога да кажа кое е по-важно, важни са и двете.

baby_baby
06-25-2014, 12:28
Сладък и много да говори ми харесва на мен :D

Не обичам такива момчета който само си мълчат