PDA

View Full Version : Искам да попитам за татуировка



Badass6
05-11-2014, 22:12
Здравейте ,

Искам да попитам колко горе долу ще ми струва татуировка :
http://prikachi.com/images.php?images/873/7319873o.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/874/7319874b.jpg

Подобни , и местата който обмислям са : гърдата ми и плешката отзад . Къде по малко ще боли :D .. И дали наистина толкова боли като цяло ..

psychopath
05-12-2014, 10:23
Кога ще се научите, че тези въпроси трябва да ги задатете на татуисти, не на рандъм хора с татуси, защото първо всяко студио има различни цени, второ - зависи от размера, от детайлите и т.н

qhnalametlata
05-12-2014, 12:59
Кога ще се научите, че тези въпроси трябва да ги задатете на татуисти, не на рандъм хора с татуси, защото първо всяко студио има различни цени, второ - зависи от размера, от детайлите и т.н

точно! (y)

OnlyDreamsNow
05-13-2014, 02:52
Първото което трябва да знаеш е че татусите са 95% планиране и комуникация, другите 5% са момента в който ще легнеш под иглите и са без значение.

Всеки татуист има стил на рисуване и жанр в който се чувства най-комфортно. Намери човек който има подобни проекти на това което търсиш и обсъди с него как би го нарисувал. Някои принтират на хартия и повтарят контурите върху теб, други рисуват фрийхенд. Някои рисуват портрети които би целунал, но не могат да нарисуват квадрат. Ако трябва му пусни оферта да вземеш по 2 бири и да гледаш как рисува подобен проект върху някой друг клиент. Бъди сигурен че човекът с който ще работиш разбира какво искаш и знае как да го направи. Това става само с комуникация, и то не такава по форуми.

Изключително ориентировъчно си приготви едни 200 лева за плешка без пътуването, пък след това се свържи с всеки реномиран татуист в района ти (знаеш как работи google.com сигурно).

И впрочем - ако ти искат 50 лева, по-добре си направи сам татуировката и с 50-те лева си вземи тениска. Тия оферти никога не си струват.

WildDog
05-18-2014, 14:34
На мен за един надпис ми взеха 40 лева той е от китката до лакътя с светлосенки. Отначало исках да си правя подобен на този, който ти искаш в Русе ми искаха 150 лева, а в Варна 180. Така, че съгласен съм с psychopath, че трябва да питаш някой татуист той ще ти каже най- добре. И гледай го прави при някой който разбира, а не да направи така после да не искаш да се гледаш. Грубо мога да ти кажа от 130 до 220 най- много ще ти излезе. Но върви разпитай, поинтересувай се ние не можем да ти кажем с точност :) Тази татуировка, която искаш има доста светлосенки, а по тях се работи повече и сигурно ще ти я правят на 2-3 пъти :) Само с това мога да ти помогна за сега, а пък ако си близо до Русе,Разград или Варна пиши ми на лс ще ти кажа няколко добри татуиста :)