PDA

View Full Version : ЖЕНА



d-mon
05-11-2014, 22:38
Здравейте на всички.Имам връзка с една жена.Преди около година започнах нова работа тя ми е колежка , всъщност с нея се запознахме на работното място и оттам тръгна всичко.Тя е с 10 години по-голяма от мен омъжена е с 2 деца , доколкото виждам чувствата ни се засилват , но имам проблем , а той е следния.Тук таме се поскарваме малко и разбира се винаги тя отваря темата и все за глупости , но бързо ни минава.Та поради причината , че тя ми натяква колко много ме обича и прочие , наскоро я хванах или по-скоро тя си призна , че се е виждала с друг човек само и само да си изяснът някой неща , но разбира се аз не и вярвам защото преди това се бяхме скарали и тя ми каза , че е отишла на дискотека.Странно как хората отиват в дискотека или по-скоро в друг град за да си изяснът нещата.Общо взето това е историята и се чуда какво да направя защото това ме фкисна прекално много когато ми го каза и най-вече ме кара да се чувствам гневен.Не знам как да подходя и какво да направя , преди се виждахме доста често и винаги намираше начин и време да се видим , но сега все по-често ми отказва да излезем и това ме кара да си мисля , че се вижда с друг ... разбира се няма как човек да си помисли друго дори друг да беше на моето място.Аз лично обмислям ако евентуално е била с идеята да ме прави на шматкаи на идиот , да подходя по-малко груб начин например да и разваля семейството защото не е разведена и все още са заедно с нейният (съпруг).Знам , че това не е най-добрия вариант , но все пак КАКВОТО ПОСЕЕШ ТОВА ЩЕ ЖЪНЕШ.

П.С Моля за съвет и помощ може би малко или много глупаво ще ви се стори историята , но ми се случва за първи път да имам нещо към жена която е по-голяма от мен.

AliceSw
05-11-2014, 22:49
верно?!?

с 10 години по-голяма, с 2 деца, с любовник и бяга от него по дискотеки, за да се изяснява с други хора, ти ебаваш ли се...аз съм несериозна, ама това минава всякакви граници...на 15-годишна отива, на 18 хайде, ама дори и на мене на 24 не ми върви да се държа така, за жена със семейство да не говорим...

d-mon
05-11-2014, 23:05
Напълно сериозен съм.Тя има една приятелка с която се оправдава когато изелзем , но един път я засякох да ми казва , че и преди го е правила т.е оправдавала се е с нейната приятелка не ми направи в началото впечетление , но после се замислих.Затворих си очите защото тя ми каза , че си има проблем с мъжа и т.е нямат взаймоотношения полов контакт и т.н.Реших поне тази тема да не отварям , но неочаквах да постъпва точно така при условие какви врели некипели ми ги пише относно чувствата.Всъщност като каза любовник дори вече не знам колко сме , та дали съм само аз или още 5 не е сигурно за момента .... тъжно , но факт.

d-mon
05-11-2014, 23:23
Забравих да допълня , че това стана наскоро и преди няколко дни тя ми каза , че ще си пусне отпуск за да отиде на почивка за няколко дни , а преди това малко се сдърпахме , но след като се оправихме тя ми наговори глупости , че са се виждали с този и онзи само и само да се изяснът , а после най-нагло ми казва , че мястото не и е там т.е за почивката.Това го разбирам като предварителна уговорка за здрав и буен секс в хотел (съжалявам за нецензурните думи) , а после ми казва , че там не е нейното място и , че са се виждали с идеята да се изяснът.Колко готина история кой ли глупак би и се вързал , но ако някой е попадал в такъв цирк и знае как да се подходи... МОЛЯ дори и да не е минавал през това.Имах нужда да споделя и най-вече за съвет.

anonymous708973
05-11-2014, 23:27
Здравейте на всички.Имам връзка с една жена.Преди около година започнах нова работа тя ми е колежка , всъщност с нея се запознахме на работното място и оттам тръгна всичко.Тя е с 10 години по-голяма от мен омъжена е с 2 деца , доколкото виждам чувствата ни се засилват , но имам проблем , а той е следния.

А, викаш тва, че е женена и има деца, не го броим за проблем?

Че тя е неориентирана патка, такава е. Ама ти къде се бъркаш?!

d-mon
05-11-2014, 23:36
Може би е проблем като се има и предвид възрастовата граница , но не съм пуснал темата да ме нападате относно това , че е женена и защото е с две деца.Да не ми е мястото там и скоро всичко ще свърши сигурен съм в това.Просто исках съвет и помощ относно обстоятелствата , все пак досега не бях се сблъсквал с такава жена и още по-малко да го очаквам от нея.Бива бива ама то пък да се ку***ти на 30 години е срам и позор.Просто за момента съм объркан и не знам как да подходя мисля или поне предполагам , че доста от вас са изпадали в такава ситуация.

HollyGolightly
05-12-2014, 04:38
Дори историята ти да е вярна, в което искрено се съмнявам, теб вятър те вее на бяла кобила. Първо се забъркваш със семейна жена, с две деца и 10 години над теб, след това тръгнал да се притеснява дали не му изневерявала с някого :D Ти сериозно ли? И такива от рода на "Не ме съдете за това, но ми дайте съвет за другото" ги пробвай някъде другаде. За мен ти не заслужаваш помощ от никого тук, даже се надявам да те изиграе, както и сигурно ще стане.
Щял да и развали семейството 8-) та ти вече си участник именно в това. Най-много да останеш с пръст в уста, а тя да се прехвръли на някой друг...или да се върне при мъжа си.

sometimes_
05-12-2014, 07:07
Честно казано, аз горе-долу нищо не разбах...

RapExotic
05-12-2014, 12:03
Как очакваш човек, който лъже и изневерява на съпруга си да е верен на теб? Или си я чукай за удоволствие докато си намериш нормална половинка или и тегли една майна и не се занимавай повече с нея. Освен ако не си някакъв мазохист разбира се..

girlwithblueeyes
05-12-2014, 12:05
И двамата сте боклуци .Горкият й съпруг

z24
05-12-2014, 13:54
Деградацията е пълна от морална гледна точка. Я се постави на мястото на съпруга й, някакъв си там чука жена ти, пък й се притеснява, дали тя му изневерява. А имате и 2 деца.

Веднага зарежи тази връзка и си намери някоя сериозна на която ще бъдеш единствен и която ще бъде единствена за теб. На твое място би ме било срам от това, което правиш с тази жена със семейство. Очеизвадно тя е дори по-зле от теб, никой не я оневинява. Но прекрати собственото си участие в тази грозна ситуация!