PDA

View Full Version : Възможно ли е?



SunnyDJ
05-12-2014, 07:24
Чудя се какво Ви е мнението за SEX приятелството. В смисъл, да сте приятел с някого и да правите секс, без обвързване.

skatew
05-12-2014, 08:40
Зависи колко добри приятели сте, какви хора сте. Има хора, които не могат да правят секс с някого без да се обвържат, в такъв случай няма как. Но пък има и друг тип хора, при които това не е проблем, но друг е въпроса, че може да ви стане сконфузно и да ви се преебе (буквално хаха) приятелството. Друг вариант е да правите така необвързващ секс определено време и да усетите, че искате повече време да сте един с друг, тоест да се привържете силно и тогава да си се обвържете. Но може и да сте си приятели и да си правите секс и взаимоотношенията ви да си останат същите. Има много фактори, определящи как ще се развият нещата.

baby_baby
05-12-2014, 10:09
Не ми харесва като идея никога съм нямала приятел само за секс

SunnyDJ
05-12-2014, 11:40
Не ми харесва като идея никога съм нямала приятел само за секс

Ето това е грашка.

sexymonster
05-12-2014, 11:55
Не ми харесва като идея никога съм нямала приятел само за секс

++

girlwithblueeyes
05-12-2014, 11:57
Не си падам по този вид отношения .

RapExotic
05-12-2014, 12:14
Против съм. Това е все едно да ти сервират вечеря, но чиниите и чашите да са празни.

п.п. Секса за една вечер обаче е друго. Там я има тръпката и възможността за развитие в последствие.

marilyn
05-12-2014, 13:35
Случвало ми се е. Готино е, когато не си обвързан. Разбира се, ако не се развали приятелството. При мен се е случвало с няколко човека. Още сме си приятели, а аз вече имам сериозна връзка.

ForzaFelipe
05-12-2014, 14:37
Аз не виждам нищо лошо, но е малко трудно да успеете да задържите приятелството си или да не се влюбите. Все пак секса е средство за показване на любовта между двама души, но ако приемете секса като обикновена нужда, то няма проблем. Имал съм такава приятелка и това не продължи много дълго, защото в един момент секса с един партньор предполага да има и любовна връзка, която като липсва се губи смисъла.
Дали бих го направил пак, сигурно, но повече от 1-2 месеца едва ли ще продължи, защото или ще спрем да го правим, защото няма чувства или пък ще се появят чувства който ако са еднопосочни, ще стане конфузно.

nansi_2005
05-12-2014, 15:38
И ще приключи и приятелството даже ...

sexblqn
05-13-2014, 05:15
Аз не виждам нищо лошо, но е малко трудно да успеете да задържите приятелството си или да не се влюбите. Все пак секса е средство за показване на любовта между двама души, но ако приемете секса като обикновена нужда, то няма проблем. Имал съм такава приятелка и това не продължи много дълго, защото в един момент секса с един партньор предполага да има и любовна връзка, която като липсва се губи смисъла.
Дали бих го направил пак, сигурно, но повече от 1-2 месеца едва ли ще продължи, защото или ще спрем да го правим, защото няма чувства или пък ще се появят чувства който ако са еднопосочни, ще стане конфузно.

Много е трудно след това да съумеете да си запазите приятелството. Не е невъзможно, но предварително трябва да си готов да си понесеш последствията :(

DarkTemplar
05-13-2014, 13:21
Много е трудно след това да съумеете да си запазите приятелството. Не е невъзможно, но предварително трябва да си готов да си понесеш последствията :(
Така е. Сексът променя отношенията между хората, а по-емоционалните индивиди го приемат като нещо много лично и интимно. Затова и се привързват към човека, с когото го правят.

ForzaFelipe
05-13-2014, 18:05
Именно за това и аз повече от месец не можах, защото усетих, че се появяват чувства.

ultras88
05-13-2014, 20:13
ако някое момиче иска от Варна такова приятелче , да пише ЛС