PDA

View Full Version : Дали има чувства?



Little Dreamer ♥
05-12-2014, 12:34
Здравейте! :) Нова съм тук и понеже съм много объркана се надявам да ми помогнете :) Ето я и моята история: харесвам много едно момче от моя клас. Харесвам го откакто го видях за първи път (началото на годината). Станахме близки и той ми сподели че харесва едно момиче. Аз го харесвам толкова много, че го събрах с момичето, въпреки че имам чувства към него. Разказваше ми всичко и ми искаше съвет, изобщо много се сближихме. Накрая те скъсаха. Той разбра, че имам чувства към него и започна да се държи по-особено като например да ме зяпа в часовете и да се закача с мен. Дори един път си беше забравил несесера, аз му го върнах и той се усмихваше, очите му светеха и беше много радостен. Също така съм го чувала да си говори с приятелите си за мен, а преди не съм го чувала дори за гаджето си да говори с тях. Днес имахме час и господина говореше за романтизма, той щом чу тази думичка погледна към мен и се усмихна. Когато излизаме и една моя приятелка го извика той не искаше, но щом му каза, че аз държа да дойде и веднага се съгласи. Също така когато аз го викам винаги идва. Според вас тези неща означават ли нещо? Значи ли че има поне симпатии към мен? Много искам да разбера, защото супер много държа на него и искам да разбера какво чувства той към мен. Знам, че темата е много глупава и безмислена и се извинявам за това. Благодаря предварително на всички, които ми дадат съвет :)

I want you
05-12-2014, 18:28
Ако нямаш 18 - отговора е ДА, има чувства момчето. :)

RapExotic
05-12-2014, 18:29
Симпатии със сигурност има. За нещо повече може да го попиташ или намекнеш по малко по-деликатен начани.