PDA

View Full Version : какво да подаря



nako1972
05-12-2014, 18:10
Добър вечер на всички! Преди да започнете с критиките, че има еди колко си публикувани такива теми искам да знаете, че съм прегледал колкото се може повече, но те не дадоха отговор на това, което ме интересува. Познавам се с едно момиче..под думата познавам, разбирам, че сме излизали, споделяме си, поддържаме връзка и т.н..смисъл "връзката ни" не е виртуална. Тя обаче е на 130 километра от мен и нямаме възможността, когато ни скимне да се виждаме. Понеже другия месец тя има рожден ден въпросът ми е какво да й подаря. Тя знае, че е много ценен човек в живота ми, надявам се и аз в нейния. Не може да се каже, че сме просто приятели, но не може да се каже, че сме и гаджета. Та искам да я зарадвам с нещо, но си нямам представа с какво. Първоначално имах идея да й подаря от онези медальони, които имат формата на сърце и са на две половини..и така едната да дам на нея, а другата да си остане за мен. С течение на обстоятелствата започнах да се замисля дали този подарък не е за някоя по-напреднала двойка, каквато ние не сме? Както и да е..моля Ви не започвайте с нещо от сорта..ами то зависи от нея, тя какво иска, тя какво харесва..хора, аз Ви питам примерно вие какво бихте подарили от сърце и да си изкажете мнението! Благодаря Ви предварително, лека вечер на всички!