PDA

View Full Version : Струва ли си?



bulgarian_soldier
05-12-2014, 19:32
Здравейте.
Въпроса ми е струва ли си да се занимаваш ако виждаш, че връзката ти с определено момиче не върви така както ти искаш, поради определени обстоятелства или заради самото момиче? Имам предвид струва ли си да не се предаваш и да вярваш, че най-накрая ще се почувстваш наистина щастлив,а не само за много кратко време?

tori
05-12-2014, 19:51
Това би трябвало да го решиш сам. Никой не може да ти каже, връзката и смисъла са си лично твои. Обикновено щом си задаваш въпроса дали дадени усилия в съхраняването на нещо си струват, не си особено сигурен и би било най-добре да седнеш и да си помислиш, след което да предприемаш каквито и да е мерки.

kirkata1
05-12-2014, 19:58
Брато бързам да ти напиша моето мнение...щото очаквай да четеш коментари от рода на " ти сам трябва да прецениш или поговори с нея ,като големи хора"... не ги слушай тия

Ако не върви и не се чувстваш щастлив ,избягвате да се виждате...направо се разделяйте! Нисък старт и да те няма...недей да се бориш за нещо в което няма тръпка,дори и да я съживите след 1 седмица пак ще е същото...друго момиче ще си намериш ...имало ги по-много казват.

102
05-12-2014, 19:59
Отдръпни се за определено време. Не се опитвай. Бъди боклук.

RapExotic
05-13-2014, 17:00
Ако момичето си заслужава да се бориш за нея - да, но ако е някоя разпоретино, която само те разиграва - не. Предцени си в твоя случай сам.

Alcoholocaust
05-13-2014, 21:32
Здравейте.
Въпроса ми е струва ли си да се занимаваш ако виждаш, че връзката ти с определено момиче не върви така както ти искаш, поради определени обстоятелства или заради самото момиче? Имам предвид струва ли си да не се предаваш и да вярваш, че най-накрая ще се почувстваш наистина щастлив,а не само за много кратко време?
НЕ, не си заслужава. :)

Alcoholocaust
05-13-2014, 21:34
Ако момичето си заслужава да се бориш за нея - да, но ако е някоя разпоретино, която само те разиграва - не. Предцени си в твоя случай сам.

Интересно.
Какво трябва да притежава едно момиче, че да си залужава, да се бориш за нея? При положение, че има толкова много,чак са в излишък. :)

HollyGolightly
05-13-2014, 23:06
Не

RapExotic
05-14-2014, 06:40
Интересно.
Какво трябва да притежава едно момиче, че да си залужава, да се бориш за нея? При положение, че има толкова много,чак са в излишък. :)

Има в излишък като бройка, но не и като качество. Няма точна дефиниция за това, какво трябва да притежава. Всеки човек е различен и има различна представа за добро и лошо - правилно и неправилно. По-точно е важно ти какво търсиш и очакваш от нея и дали тя отговаря на изискванията ти за партньор. Ако отговаря, то си заслужава да се бориш за нея.

LadyDi
05-14-2014, 06:53
Когато не си щастлив, никога не си заслужава. Връзка не се поддържа с надежда за по-добро бъдеще. Ако настоящето е кофти, какъв е смисъла да се мъчим?

LadyDi
05-14-2014, 06:54
По-точно е важно ти какво търсиш и очакваш от нея и дали тя отговаря на изискванията ти за партньор. Ако отговаря, то си заслужава да се бориш за нея.
Как би могла да отговаря на изискванията, ако не го прави щастлив?

sometimes_
05-14-2014, 07:00
Аз пък все си мисля, че връзките никога не са точно такива, каквито ни се иска (да, знам, че има изключения). Поне по себе си съдя, че когато имам по-сериозна връзка, все мрънкам, че е прекалено сериозна; когато пък ми се дърпат, се дразня и искам да е по-сериозно. Така че...моят съвет е да не бързаш да се отказваш, ако искаш да си с въпросното момиче. Може би е добре наистина да се отдръпнеш малко, за да ти стане ясно дали и колко искаш да сте заедно.

RapExotic
05-14-2014, 07:29
Как би могла да отговаря на изискванията, ако не го прави щастлив?

Струва ми се, че автора е в някакъв временен пад в своята връзка. Може би са се скарали или са имали някакъв проблем, но това не значи, че момичето не си заслужава. Във всяка връзка има такива периоди. Не може да се отказваме от някого при най-малкия проблем.

bulgarian_soldier
05-14-2014, 08:42
Благодаря на всички! :)

baby_baby
05-14-2014, 14:32
Ти сам трябва да си решиш но според мен си струва

prosto_chovek
05-14-2014, 16:21
Не.