PDA

View Full Version : Един въпрос...



Shadix
05-12-2014, 22:55
Въпроса ми е зададен в края на този "роман" :D това е нещо като пояснение към въпроса ;) благодаря

Искам да задам въпрос. Появи се едно момиче в живота ми, познаваме се вече от 5 месеца. Всеки ден си пишем споделяме си много неща. В началото, когато се запознах с нея беше, така да се каже, само за разговор запознанство нищо повече, но последствие тя се оказа много ама много хубаво момиче от към всичко. Абе накратко аз се влюбих в нея! ... да кажа нещо което ми се случи. Един нейн приятел учи в моето училище, ние с него не се познаваме, но качели той ме следеше и докладваше всичко на нея :D да звучи абсурдно, но е факт няколко пъти тя ме е питала за някои неща, които няма как да знае, че са се случили освен той да и казал. Не разбирам защо ме следеше така, сега не го прави. Аз гледам да избягвам да задавам въпроси от типа "С кой си?" защото знам, че е много досадно някой да ти се бърка в личния живот, но тя го правеше и да си призная това ми харесваше, защото това ме караше да си мисля, че се интересува повече от мен. Не знам дали ме харесва, но... Веднъж и казах, че я харесвам и искам да съм с нея не само като приятели, но тя ми каза, че иска да сме просто приятели!?! И ТАКА ДА МИНА НА ВЪПРОСА! Защо тя ме кара да си мисля, че имам шансове да бъда с нея, а всъщото време да ми казва, че не иска нищо повече от това да бъдем приятели? или да попитам по друг начин защо си играе с чувствата ми?

Благодаря ви отново, че сте го прочели и надявам се да ми отговорите ако знаете нещо по този въпрос! :)

NarutoShippuuden
05-13-2014, 02:41
Friend Zone.. Ако не си действал толкова директно и спонтанно можеше да се получи с времето.

xXxPETYAxXx
05-13-2014, 06:38
Ми питай нея. Може наистина да си в тая зона вече, може пък никога да не те е и харесвала, може и да те харесва, но да не иска връзка(с теб, да не си развалите приятелството). Много варианти има. Може дори да иска, а просто да ти е казала "не", за да види как ще реагираш и дали ще направиш нещо по въпроса.

GEMBI
05-13-2014, 07:34
http://www.ixdaily.com/images/grind-blog/995-Escape-the-Friend-Zone-Step-5.jpg

Shadix
05-13-2014, 10:09
Благодаря ви! :) и да знам, че съм в friend zone

RapExotic
05-13-2014, 17:15
Щом си я попитал и ти е казала, че иска да сте само приятели значи е така. Явно си въобразяваш, че и тя изпитва нещо повече към теб.

Shadix
05-13-2014, 19:23
еми да защото преди да я попитам деиствията, думите и всичко ме караха да си мисля, че е нещо друго, но вече не ми пука ;)

Kakinceto
05-13-2014, 20:07
За въпроса "С кой си?" мога да предположа 2 неща: първо- тя се интересува дали си сам, за да може да сте сами двамата, второ- интересува се дали има някой с теб, защото не иска да остава с теб насаме. Като и кажеш с кого си тя как реагира? Заслушай се в гласа и когато и отговаряш. Ако тона на гласа и се повиши, то това означава, че на нея и е приятно. Обръщай внимание на тези малките работи, те ни издават :D

Alcoholocaust
05-13-2014, 21:25
Защото обича вниманието ?
Защото всички жени, обожават мъжкото внимание. И се стараят да го привлекат само за себе си, дори и да не искат нищо от въпросното момче. Искат само внимание, защото така, се чувстават, желани, властни и над нещата. Защото искат, да дърпат конците, въпреки,че не си го признават. :)

Shadix
05-13-2014, 22:22
За въпроса "С кой си?" мога да предположа 2 неща: първо- тя се интересува дали си сам, за да може да сте сами двамата, второ- интересува се дали има някой с теб, защото не иска да остава с теб насаме. Като и кажеш с кого си тя как реагира? Заслушай се в гласа и когато и отговаряш. Ако тона на гласа и се повиши, то това означава, че на нея и е приятно. Обръщай внимание на тези малките работи, те ни издават :D

ако иска да бъде с мен на съме защо просто не го каже ? А относно отговора ми на "С кой си?" никога не отговарям с точност казвам само с приятели и точка. Мисля, че не е нужно да разбира всичко и тя отговаря с "ахам"


Защото обича вниманието ?
Защото всички жени, обожават мъжкото внимание. И се стараят да го привлекат само за себе си, дори и да не искат нищо от въпросното момче. Искат само внимание, защото така, се чувстават, желани, властни и над нещата. Защото искат, да дърпат конците, въпреки,че не си го признават. :)

за тези момичета има правилната дума "Attention whore" :) но тя не е точно този тип, а може би е (не я познавам както трябва явно) :(

Alcoholocaust
05-14-2014, 17:25
Имам приятели момчета, не им се бъркам в личните работи, за да не се получават обърквания.И мисля, че така е правилно, друго е ако човека отсреща иска да сподели с теб.Сигурно, просто й харесва, някой да се интересува от нея. Шанс.
Не се занимавай.

Shadix
05-14-2014, 19:43
Разбирам те, но ние си споделяме.... абе нещо много сложно е между нас ама карай ще видя какво ще стане. :) Една друга приятелка ми е казвала трябва да има малко ревност и така по лесно ще разбера дали ме харесва ама аз не съм такъв човек(да това звучи клиширано, но съм си такъв. немога да се занимавам с едно момиче да искам нещо повече и да контактувам с още 10 които дори си нямам никакви отношения)