PDA

View Full Version : Капутин или Путкин?



anonymous895156
05-13-2014, 09:33
как ви звучи по-добре :?:

LadyDi
05-13-2014, 11:58
защо?

anonymous895156
05-13-2014, 12:03
защото и трите ми звучат чудесно

The Cheetah
05-13-2014, 12:44
капуткин

RagioL
05-13-2014, 12:54
а за бараки не ти ли се говори

DarkTemplar
05-13-2014, 17:58
Личната война на Митко срещу руските имперски и геополитически амбиции.

an7raks
05-13-2014, 18:03
Как ти звучи по-добре: негър, мръсен негър или мъртъв негър?
Ще изям една пържола специално заради тази тема, чувствай се виновен и гори в ада!

anonymous895156
05-13-2014, 18:35
Личната война на Митко срещу руските имперски и геополитически амбиции.

побеждавам, нали

mayaaa
05-13-2014, 19:05
Ще изям една пържола специално заради тази тема, чувствай се виновен и гори в ада!
:lol:

an7raks
05-13-2014, 19:06
Пържолата е изядена.

EinGutesKind
05-13-2014, 19:17
Пушкин.

DarkTemplar
05-13-2014, 19:21
побеждавам, нали
Мда, новият Ден на победата ще е 13 май. ;)

anonymous895156
05-13-2014, 19:22
Мда, новият Ден на победата ще е 13 май. ;)

искам да е на 13 септември, рождения ми ден :oops:

DarkTemplar
05-13-2014, 19:26
Aх ти, палавнико.

golemiq_korab_minava
05-13-2014, 19:30
http://revita.bg/root/_rev-admin_/WP/wp-content/uploads/2012/03/11111.jpeg
http://www.marica.bg/f/news/2/640_2e6a24d97929d6eb6317e697206613b2.jpg

anonymous895156
05-14-2014, 10:11
милият, той достатъчно се е обидил 8-)

http://cdn.memegenerator.net/instances/44877551.jpg

golemiq_korab_minava
05-14-2014, 10:19
http://www.youtube.com/watch?v=OqobSz_9VuY

https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&uact=8&sqi=2&ved=0CDEQFjAC&url=http%3A%2F%2Fwww.tomatobubble.com%2Fputin_obam a.html&ei=7zRzU-GEMLGCyAP47YDQBw&usg=AFQjCNFONe4A_KqeZs3xjHkfzt-Z0ruspQ

anonymous895156
05-14-2014, 10:24
^ тея руснаци сигурни ли са, че знаят какво е фашизъм?

RagioL
05-14-2014, 10:26
https://www.youtube.com/watch?v=t2W47fpL7pI

an7raks
05-14-2014, 12:19
https://www.youtube.com/watch?v=t2W47fpL7pI

:)

prosto_chovek
05-14-2014, 14:00
Ако ние си върнем земите до Бяло море, ще направим същото, което Путин прави с Крим и другата част от измислената държава Украйна. Американофилите толкова да ги мразя, че ти е бедна фантазията ;)

DarkTemplar
05-14-2014, 14:05
Не виждам с какво русофилите са по-стока от американофилите. А и не всеки, който критикува Путин, е американофил.

prosto_chovek
05-14-2014, 14:07
А, русофили, франкофони, американофили, чегеваристи и всякакви други отрепки - все една стока са. Като цяло и американофилите, и русофилите реално са почитатели на партии, а партиите по същество са върха на организираната престъпност. Просто аз не бих критикувал Путин, който е един шибан олигарх, между другото, затова, че връща на държавата си нейни си територии. Все едно да критикувам някой наш президент, ако ни върне Македония :)

Auriss
05-14-2014, 14:42
^Някой наш президент( ти имаш ли представа на президента пълномощията какви са ??) ако ни *върне* Фиром ще е тотално погазване на международното право, или иначе казано - престъпление.
С нищо не се различаваш от типичния балкански сополанко - щом ми е угодно, значи е окей. Ама има закони. И Путин ги гази наред. И държавата му с нищо не се различава от това, срещу което плюе - дори по-зле е. 'фашистите' поне в интерес на държавата си са работили, колкото и изкривена да им е била представата. Русия е собственост на шепа хора, близки до Кремъл.

Се ми е тая на мен Крим чия територия е бил преди Х години. Вече не е. Путин е престъпник, а Русия е държава на престъпници.

САЩ може да са сяк'ви, може външната им политика грам да не ти е угодна (причина за която впрочем е изцяло СССР демек смръдлива Русия, но не ми се дълбае в тази посока), но със САЩ светът върви напред, а бъдещето е тотална глобализация. TAFTA, а - у ...
К'во е дала съвременна Русия на света ... освен калашници ?

А за чий ми е моята държава да си връща 'земи' ,като и тези в момента пустеят ? Няк'во жалко чувство за величие ли или кво ? От няколко десетки хиляди км2 ? Пишката ли ще ми порастне като си 'върнем' Македония или к'во ? Или ще трябва някой ден с моите данъци и на онези балкански мързеливци да плащам социалните ?

defender
05-14-2014, 15:05
но със САЩ светът върви напред, а бъдещето е тотална глобализация.

със САЩ света върви към корпоративно робство (и загуба на суверенитет и изконни човешки права), а глобализацията е бъдещ световен концлагер на евтина, зависима, контролирана и хипнотизирана работна ръка.

Auriss
05-14-2014, 15:23
Рокфелер ?

Не че ми разбира главата нещо от икономика, но 'корпорации' в съвременния смисъл на думата май съществуват от доста дълго време там. Как пък реалността е точно обратното на това, което твърдиш.

А не намираш ли за ироничен фактa, че всъщност именно из Азия е налице това
робство (и загуба на суверенитет и изконни човешки права)

Наистина ми е непонятно как не виждате, че обвинявате западния свят в престъпления, присъщи по-скоро на източните държави.

anonymous895156
05-14-2014, 15:50
А, русофили, франкофони, американофили, чегеваристи и всякакви други отрепки - все една стока са. Като цяло и американофилите, и русофилите реално са почитатели на партии, а партиите по същество са върха на организираната престъпност. Просто аз не бих критикувал Путин, който е един шибан олигарх, между другото, затова, че връща на държавата си нейни си територии. Все едно да критикувам някой наш президент, ако ни върне Македония :)

Не критикувам Путин единствено заради последните му престъпления в Украйна.
Съдейки по последното ти изказване, ти си доказателство за това какво може да направи болното чувство за патриотизъм и национална принадлежност с всеки човек. Както Аурис каза, манталитетът ти е типично балкански и очевидно смяташ, че България (а и всяка друга държава, с изключение на тези, които не са ти угодни) е в изконното си право да присъединява с военна сила глупави парчета земя от други страни, за които смята, че са нейна собственост, като паралелно с това погазва международните закони. Сравнението ти с Македония е крайно нелогично, мисля, че няма нужда да обяснявам защо.

Ако наследникът на Османската империя - Турция - реши да ни върне в границите си (все пак сме били там 5 века), едва ли ще говориш по същия начин, както сега, ще обясняваш, че това е несправедливо и т.н. Да, ама не - за един турски националист нашата земя им принадлежи така, както за родолюбците ни всичко в радиус от няколко десетки хиляди километра от България е българска територия. 'Ма нормално е да е така, патриотизмът е поле за избиване на комплекси от всякакво естество.

А това


А, русофили, франкофони, американофили, чегеваристи и всякакви други отрепки - все една стока са.

противоречи на това


Все едно да критикувам някой наш президент, ако ни върне Македония

RagioL
05-14-2014, 16:31
Рокфелер ?

Не че ми разбира главата нещо от икономика, но 'корпорации' в съвременния смисъл на думата май съществуват от доста дълго време там. Как пък реалността е точно обратното на това, което твърдиш.

А не намираш ли за ироничен фактa, че всъщност именно из Азия е налице това

Наистина ми е непонятно как не виждате, че обвинявате западния свят в престъпления, присъщи по-скоро на източните държави.

Дай ми една разумна причина за войната във Виетнам, кажи къде бяха скрити оръжията които търсеха в Ирак.

prosto_chovek
05-14-2014, 16:49
^Някой наш президентблабла

Момче, казах президент, за да отъждествя нещо наше с Путин и да съм в темата. Вервай ми, че знам правомощията на президента, може би по - добре от теб. Закони има. И мен ако питаш, Обамовци и всякакви други манафи, робуващи на чичко сам и разни други чичовци, лели и прочее, са по - големи газители на човешките закони от когото и да било. Щото най - пресен пример, Украйна, каква шибана полза имат американците от намесване на държавата им там? Никаква. Ма се бутат. Защо твориха мир в Ирак? Заради миротворния петрол не беше ли? Ми в Афганистан какво ги заведе? Ми в Сърбия? Не им дадоха да си разположат противоракетните щитове. И кво стана? Сложиха ги тук, близо край град Ямбол. И защо да не мисля като балкански човек, да не съм роден на Апенините? Или ви е срам, че сте българи, а България е на Балканите? Между другото, ДМ радио цепи мрака. Вервайте ми, друга песен ще пеете, ако се върне Македония, земите до Бяло море и прочее в България, тогава ще говорите за България на три морета, ще станете и вие патриоти. Аз говоря за елементарна логика ;)

Auriss
05-14-2014, 17:24
Дай ми една разумна причина за войната във Виетнам, кажи къде бяха скрити оръжията които търсеха в Ирак.
Виждаш ли, проблемът е, че мен не ме интересува. Интересува ме като изляза на улицата да няма бабички, които си броят стотинките и 10-годишни лапета, които обикалят контейнерите вместо да са по училищата.
Интересува ме дали мога да попадна в затвора задето съм решил да изляза на улицата оскъдно облечен или задето съм показал неуважение към някоя религиозна институция.
Интересува ме и ако пребият брат ми или изнасилят майка ми полицията ще реагира ли изобщо.
А това е Русия. Това е системата, за която милеете. И за момент не си помисляйте, че Б-я може просто да си прави каквото иска. Путин пред цял свят преди няколко години заяви най-безочливо, че е невъзможно да съществува една система за всички държави и сферите на влияние са неизбежни. Най-нахално и в прав текст си каза, че Русия ще продължава да играе против Запада. А ако не сме с тях - кой остава според вас ? Имате ли най-малка представа какво се случва в Азия, какви мизерии твори там руския фашизъм (и съвсем на място си е определението) и колко държави мизерстват заради руските интереси ?
Говорите за американските корпорации и прочие глупости, но Русия от какви се управлява ??

И не, не ми пука за действията на САЩ в Ирак, Либия и Украйна. И в трите случая, поне що се отнася до моя морален компас, намесата е оправдана. Какви други интереси са имали освен да свалят ненормалните олигофрени, окупирали властта във въпросните държави, е напълно излишно да се коментира с мен. Не ми дреме.

И да се върнем на въпроса - лоботомизирани ли сте някакви или действително предпочитате да живеете като руснак вместо германец, англичанин или швед ?


Сложиха ги тук, близо край град Ямбол.
И като са ги сложили к'во ? Нещо лошо ли правят според теб ? С онзи ненормален расист на чело на азиатската ядрена империя какво се очаква да направят ? Да си траят, пък той да бърка с пръстче в цяла Азия и Източна Европа ? Това ли искаш ? Още Станишев, още Сидеров, още Боко ... или още бай Тошо ?



Или ви е срам, че сте българи
Срам ме е, че има толкова много хора в тази държава, за които думичката 'патриот' се изчерпва с това какво има на витрината. А хората кучета ги яли. Важното е петното на картата, носещо името Б-я, да е с един сант по-голямо, нали ?

prosto_chovek
05-14-2014, 17:32
Какво лошо - че ако сговнят яко отношенията американците с руснаците, ония готини силози ще се отворят и ракетите на Русия ще полетят към Безмер. Всички боклуци в тоя парламент трябва да идат в концлагери. Бай Тошо не знам за кво го споменаваш, тук никога не е имало реален комунизъм.
Иначе англичаните, в момента, в който излязат от пикливата си държавица и попаднат в една страна, в която законите са млко по - лабави, се правят на гъз - практикуват балконинг (руснаците също, между другото), тепат разни български утайки и прочее. Германците са аналогични. Шведите са едни от първите в класациите за бой самоубийци на година. Така ли искам да живея според теб? И това не е патриотизъм, щото за мен патриотизъм е да пазиш това, което държавата ти има в момента и да почиташ историята и традициите си. Щом за теб това, което сме, е петно на картата, то ти си част от едно петно в атласа на чавето на барак обама. Като не ти харесва - заминавай я за щатите, я за лондон, я за стокхолм. Много го направиха вече, няма да си първият. Няма как да изпитвам патриотизъм към Русия, още по - малко към олигарха Путин, няма как да кажа, че Македония е отделна държава и със сигурност не мога да подкрепям фашист - терористичната държава Америка. Пък щом проблемът ти е, че като идеш в Русия, не можеш да си вееш голия гъз по улиците, тук вече съм толерантен, разни хора, разни идеали. Или пък да се изсереш в църква?

golemiq_korab_minava
05-14-2014, 18:02
^Някой наш президент( ти имаш ли представа на президента пълномощията какви са ??) ако ни *върне* Фиром ще е тотално погазване на международното право, или иначе казано - престъпление.
С нищо не се различаваш от типичния балкански сополанко - щом ми е угодно, значи е окей. Ама има закони. И Путин ги гази наред. И държавата му с нищо не се различава от това, срещу което плюе - дори по-зле е. 'фашистите' поне в интерес на държавата си са работили, колкото и изкривена да им е била представата. Русия е собственост на шепа хора, близки до Кремъл.

Се ми е тая на мен Крим чия територия е бил преди Х години. Вече не е. Путин е престъпник, а Русия е държава на престъпници.

САЩ може да са сяк'ви, може външната им политика грам да не ти е угодна (причина за която впрочем е изцяло СССР демек смръдлива Русия, но не ми се дълбае в тази посока), но със САЩ светът върви напред, а бъдещето е тотална глобализация. TAFTA, а - у ...
К'во е дала съвременна Русия на света ... освен калашници ?

А за чий ми е моята държава да си връща 'земи' ,като и тези в момента пустеят ? Няк'во жалко чувство за величие ли или кво ? От няколко десетки хиляди км2 ? Пишката ли ще ми порастне като си 'върнем' Македония или к'во ? Или ще трябва някой ден с моите данъци и на онези балкански мързеливци да плащам социалните ?
Хахаха. Америка какво дава днес освен педерастия и разруха на всички ценности? Аман с вашата глобализация. Америка днес е по-силна, защото от години краде и завзема целия свят. Всичко, което е било в пределите на Русия - днес Америка го взима. Сега искат и Русия да я разпокъсат.
Ние, ако си върнем Македония си и нямаш представа какво богатство ще е за нас, да се обединим и ще станем по-силни, по-големи, повече жива сила. А бяло море е идеална туристическа атракция :о

yakuza_
05-14-2014, 18:05
Хахаха. Америка какво дава днес освен педерастия и разруха на всички ценности? Аман с вашата глобализация. Америка днес е по-силна, защото от години краде и завзема целия свят. Всичко, което е било в пределите на Русия - днес Америка го взима. Сега искат и Русия да я разпокъсат.
Ние, ако си върнем Македония си и нямаш представа какво богатство ще е за нас, да се обединим и ще станем по-силни, по-големи, повече жива сила. А бяло море е идеална туристическа атракция :о

Много големи ИТ компании купуват продуктите на малките, това прави ли ги зли?

golemiq_korab_minava
05-14-2014, 18:21
Много големи ИТ компании купуват продуктите на малките, това прави ли ги зли?

не знам, но съединението прави силата ;)

Auriss
05-14-2014, 18:26
кои ценности ? робството, хомофобията, липсата на права за жените ?
А компютъра ти откъде дойде ? А интернета ? А съвременната медицина ? А индустриалната революция откъде тръгна ? А самолети, коли ? А тока ?
Кой продължава да налива милиарди в наука и хуманитарни дейности ?

Западна Европа и Щатите се опитват да поробят света ... абсолютно. Нищо че това вече е налице в Азия.

Е хубаво, като трябва или с едните, или с другите, дай ми една адекватна причина дори да се замисля кое ми е на мен, като най-обикновен човек, по-угодно. И без приказки за еднорози, ценности, педерасти и империалисти. Искам да ми кажеш кой избор ще ми донесе по-сигурен живот, по-висока заплата и по-добро образование за децата ми ?

no brainer е дето се вика.

golemiq_korab_minava
05-14-2014, 18:46
И питаш кои са родовите и семейни ценности?
От кога се появяват всички тези педераси и модата на азис, чалка, фублони хулигани и тнт? От кога се случва развратничество и разрухата в цялата ни образователна система?

Пример ли искаш?
Да си чувал за българските компютри, които са били най-хубавите за това време? И как всичко бива загубено? Марката НОКИЯ ЛИ ми хвалиш? А ако ти кажа, че тя е била най-големия боклук произвеждан някога? И че е имало възможност ние да ги минем?
За коя индустрия ми говориш? СМех..

Auriss
05-14-2014, 19:15
няма да ти коментирам излиянията, искам просто отговор на въпроса си.

Разбрах вече, че не си фен на свободата под каквато и да било форма. Половината дилема е решена.

yakuza_
05-14-2014, 19:23
И питаш кои са родовите и семейни ценности?
От кога се появяват всички тези педераси и модата на азис, чалка, фублони хулигани и тнт? От кога се случва развратничество и разрухата в цялата ни образователна система?

Пример ли искаш?
Да си чувал за българските компютри, които са били най-хубавите за това време? И как всичко бива загубено? Марката НОКИЯ ЛИ ми хвалиш? А ако ти кажа, че тя е била най-големия боклук произвеждан някога? И че е имало възможност ние да ги минем?
За коя индустрия ми говориш? СМех..
Това време мина, интересно къде са били най-добрите ? В соц страните? Нокиа са най-добрите телефони правени някога. Аз имам един от 7 години и не е от тия тип - да го блъскаш не умира. И все пак какво е измислила в последните години Русия, освен един автомат?

golemiq_korab_minava
05-14-2014, 19:31
няма да ти коментирам излиянията, искам просто отговор на въпроса си.

Разбрах вече, че не си фен на свободата под каквато и да било форма. Половината дилема е решена.
свободата е само една първична страст, аутопия

yakuza_
05-14-2014, 19:36
свободата е само една първична страст, аутопия

КО?! НЕ!

golemiq_korab_minava
05-14-2014, 19:37
Това време мина, интересно къде са били най-добрите ? В соц страните? Нокиа са най-добрите телефони правени някога. Аз имам един от 7 години и не е от тия тип - да го блъскаш не умира. И все пак какво е измислила в последните години Русия, освен един автомат?
Не само в Соц, но щом си мислиш, че всичко най, най хубаво е от Америка , ок, твой проблем. Не са ни попречили абсолютно с нищо.. да бе.
НОКИЯ сега е велика, ама е била едно нищо.
Русия днес е много зле икономически, дам.

Сега като сме демокрация сме още по-зле . факт.

yakuza_
05-14-2014, 19:39
Русия като се има предвид ресурса с който разполагат, ако бяха швейцарци, щяха да са 1-вата икономика в света.
Не съм казал, че всичко хубаво е от САЩ, но е факт, че последните години масата новости идват от Европа и САЩ.

102
05-14-2014, 19:45
К'во е дала съвременна Русия на света ... освен калашници ?

голяма част от българския народ (твоя народ) се е хранила точно от производството на това оръжие

golemiq_korab_minava
05-14-2014, 19:47
Русия като се има предвид ресурса с който разполагат, ако бяха швейцарци, щяха да са 1-вата икономика в света.
Не съм казал, че всичко хубаво е от САЩ, но е факт, че последните години масата новости идват от Европа и САЩ.

където са парите, там са и инвестициите. Може ли български учен да реализира продукт у нас и да го пусне на пазара?
дА не ми казваш, че сме по-тъпи и за това аджеба не ставаме?
Швейцария е една МАЛКА направена държава от Западна Европа.
Ако Бяха швейцарци Русия да беше изчезнала многократно пъти от картата
най-малкото на русия й трябва огромна издръжда за армията, за да не бъде превзета и териториите й разпродадени

golemiq_korab_minava
05-14-2014, 19:49
голяма част от българския народ (твоя народ) се е хранила точно от производството на това оръжие

и на танкове,, най-много танкове сме правили

yakuza_
05-14-2014, 19:50
Германия също няма тоя ресурс, след войната е била съсипана, но е 4-та световна икономика за 2013. Ако идеята е добра, може.

golemiq_korab_minava
05-14-2014, 19:53
Германия също няма тоя ресурс, след войната е била съсипана, но е 4-та световна икономика за 2013. Ако идеята е добра, може.

германицте са подреден народ, била е съсипана , но и много силно възстановявана от външни сили
но днес във всяко постижение на Запада стои българска ръка

defender
05-14-2014, 19:59
Мълчанието на агнетата
За заличаването на българското стопанство и корпоративното робство
http://nikikm.blog.bg/politika/2014/05/05/mylchanieto-na-agnetata-http-alterinformation-wordpress-com.1262452

Кой ще печата бюлетините и валутата на България?
http://noligarh.com/%D1%82%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%81%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%BA%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%83%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8/

ПП: и още много примери за "любовта" на западните акули.

yakuza_
05-14-2014, 20:02
германицте са подреден народ, била е съсипана , но и много силно възстановявана от външни сили
но днес във всяко постижение на Запада стои българска ръка

Вероятно имаш корени в Македония.

anonymous895156
05-14-2014, 20:03
и на танкове,, най-много танкове сме правили

и какво трябва да доказва това, освен, че сме наливали сума пари в нещо безсмислено и вредно за обществото, а сме нямали мозък да вложим средствата в наука и здравеопазване? това нещо, с което трябва да се гордеем, ли е?
така и не отговори адекватно на поста на аурис, защото е очевидно, че не можеш да кажеш нищо, само разтягаш локуми, отговаряш единствено на някои неща, правиш се на глух и извърташ разговора в друга посока

102
05-14-2014, 20:03
Вероятно имаш корени в Македония.

ахахахахаххаха гуд уан

anonymous895156
05-14-2014, 20:05
но днес във всяко постижение на Запада стои българска ръка

хахахахха
за кои постижения става въпрос по-конкретно? за соц пропагандата с "българина" "създател" на компютъра бил гейтс? или за някакви рандъм учени, просто част от екипите, които са разработвали продукта? би ли защитил думите си?

102
05-14-2014, 20:07
разбира се че би
с танкове и калашници

golemiq_korab_minava
05-14-2014, 20:15
Димитре, не само компютърът е българска измислица. Поразрови се малко.
Американците какъв народа са ? Никъв! Там са една смесица и нищо др.
Времената са били други, ест, че танкове ще произвеждаме за да се защитим. На първо място военната мощ, след нея всичко останало :)

golemiq_korab_minava
05-14-2014, 20:16
Вероятно имаш корени в Македония.

гръцки ;)

golemiq_korab_minava
05-14-2014, 20:16
Мълчанието на агнетата
За заличаването на българското стопанство и корпоративното робство
http://nikikm.blog.bg/politika/2014/05/05/mylchanieto-na-agnetata-http-alterinformation-wordpress-com.1262452

Кой ще печата бюлетините и валутата на България?
http://noligarh.com/%D1%82%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%81%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%BA%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%83%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8/

ПП: и още много примери за "любовта" на западните акули.
ето това е цялата истина :)

golemiq_korab_minava
05-14-2014, 20:17
Бог да ни пази.

102
05-14-2014, 20:17
Димитре, не само компютърът е българска измислица. Поразрови се малко.
Американците какъв народа са ? Никъв! Там са една смесица и нищо др.
Времената са били други, ест, че танкове ще произвеждаме за да се защитим. На първо място военната мощ, след нея всичко останало :)

имаш информация, но често е неточна

an7raks
05-14-2014, 20:19
кажи къде бяха скрити оръжията които търсеха в Ирак.
Още ги търсят с патетата... За сега намират само няква черна мъзга...

golemiq_korab_minava
05-14-2014, 20:19
имаш информация, но често е неточна

ти ко знаеш, аз съм агент на КГБ

102
05-14-2014, 20:20
от клона в македония

golemiq_korab_minava
05-14-2014, 20:21
от клона в македония

един народ

102
05-14-2014, 20:24
ЕДНА САТБА
МА
КЕ
ДО
НИА

yakuza_
05-14-2014, 20:24
И каква истина, някакви сайтове които за сефте ги чувам (едното дори е блог, а там всеки с капацитета на енот и връзка до комп, си пише тъпотиите)

а второто е за някаква френска компания, която не е държавна, че да кажеш, че Франция искала да ни прецака с 22млн, Франция си поръчва проститутки с плато от охлюви за тия пари годишно, а същата тая компания се оказва, че прави парите на още 70 държави и проблема в цялата работа не идва от френска страна, а от наша

anonymous895156
05-14-2014, 20:25
Димитре, не само компютърът е българска измислица. Поразрови се малко.
Американците какъв народа са ? Никъв! Там са една смесица и нищо др.
Времената са били други, ест, че танкове ще произвеждаме за да се защитим. На първо място военната мощ, след нея всичко останало :)


не само компютърът е българска измислица

добре, кажи ми и за другите измислици?
поразровил съм се доста на тая тема, но не открих нищо съществено, искам ти да защитиш думите си, че зад всяко постижение на запада стои българска ръка
какво лошо има в това, че американският народ представлява мозайка от различни култури, раси и етноси? да не се бориш за чиста бяла раса?


На първо място военната мощ, след нея всичко останало :)

faith in humanity lost

an7raks
05-14-2014, 20:27
Виждаш ли, проблемът е, че мен не ме интересува. Интересува ме като изляза на улицата да няма бабички, които си броят стотинките и 10-годишни лапета, които обикалят контейнерите вместо да са по училищата.

Аха, ама Али вижда как пред него трепят децата, родителите и жена му, а самия него наричат терорист... Дали според него Американците са толкова миролюбиви и водещи света към прогрес?

golemiq_korab_minava
05-14-2014, 20:28
fight to MAKEDONIA, be man! :D

Auriss
05-14-2014, 20:28
Димитре, не само компютърът е българска измислица. Поразрови се малко.
Американците какъв народа са ? Никъв! Там са една смесица и нищо др.
Времената са били други, ест, че танкове ще произвеждаме за да се защитим. На първо място военната мощ, след нея всичко останало
Тюринг машина.
И ние сме смесица, в което не намирам нищо лошо естествено.
Последното ти изказване е типът мислене, от който западният свят за щастие успя да се отърве.

И ако търсиш с какво българско да се гордееш - http://www.chaosgroup.com/en/2/index.html . Пак заповядай. Явно и български корпорации могат да са на световно ниво, да са на печалба и цял свят да им се възхищава. Ама става с яко работа и добър продукт, а не с плямпане и шуробаджанащини.
Пак ти го пиша, че да не ми овърташ - българска фирма, с основатели българи и дава работа (добре платена) на българи. Продава доволно скъп продукт на западни клиенти. Същият е ползван и за немалко филми, които гледаш по кината. Няма човек по света, занимаващ се с компютърна графика, който да не знае какво е Vray. Как така те могат ?

golemiq_korab_minava
05-14-2014, 20:30
DImitar and his american metafora :D защо се хващаш и за най-малкия ми израз ?
американски народ ясно НЯМА, има мозайка :О Така че българския принос сравнение с тази мозайка е повече :о

golemiq_korab_minava
05-14-2014, 20:34
Тюринг машина.
И ние сме смесица, в което не намирам нищо лошо естествено.
Последното ти изказване е типът мислене, от който западният свят за щастие успя да се отърве.

И ако търсиш с какво българско да се гордееш - http://www.chaosgroup.com/en/2/index.html . Пак заповядай. Явно и български корпорации могат да са на световно ниво, да са на печалба и цял свят да им се възхищава. Ама става с яко работа и добър продукт, а не с плямпане и шуробаджанащини.
Пак ти го пиша, че да не ми овърташ - българска фирма, с основатели българи и дава работа (добре платена) на българи. Продава доволно скъп продукт на западни клиенти. Същият е ползван и за немалко филми, които гледаш по кината. Няма човек по света, занимаващ се с компютърна графика, който да не знае какво е Vray. Как така те могат ?
ние не заслужаваме демокрация , не можем в този строй :з
и не сме американски тип смесица ;)

anonymous895156
05-14-2014, 20:36
DImitar and his american metafora :D защо се хващаш и за най-малкия ми израз ?
американски народ ясно НЯМА, има мозайка :О Така че българския принос сравнение с тази мозайка е повече :о

ставаш за политик, за 4 изречения не каза нищо

golemiq_korab_minava
05-14-2014, 20:37
ставаш за политик, за 4 изречения не каза нищо

аз вече не знам какво да пиша на такива ..филци
как няма да виждате какво става в действителност ...

Auriss
05-14-2014, 20:37
ние не заслужаваме демокрация , не можем в този строй :з
и не сме американски тип смесица ;)

с това да беше започнал.

От патриот до най-обикновен мизантроп.

Ще се престоря на учуден и ще натисна Х-а горе.

an7raks
05-14-2014, 20:40
http://www.fugly.com/media/IMAGES/Random/70_tons_of_pure_democracy.jpg

golemiq_korab_minava
05-14-2014, 20:41
с това да беше започнал.

От патриот до най-обикновен мизантроп.

Ще се престоря на учуден и ще натисна Х-а горе.
давай, натиисни го ; ))
много пишете, и нищо не искате да кажете.

yakuza_
05-14-2014, 20:44
иронията е кучка, определено

golemiq_korab_minava
05-14-2014, 20:46
http://www.youtube.com/watch?v=vFGL0vY6Clc

RagioL
05-14-2014, 20:59
Виждаш ли, проблемът е, че мен не ме интересува. Интересува ме като изляза на улицата да няма бабички, които си броят стотинките и 10-годишни лапета, които обикалят контейнерите вместо да са по училищата.
Интересува ме дали мога да попадна в затвора задето съм решил да изляза на улицата оскъдно облечен или задето съм показал неуважение към някоя религиозна институция.
Интересува ме и ако пребият брат ми или изнасилят майка ми полицията ще реагира ли изобщо.
А това е Русия. Това е системата, за която милеете. И за момент не си помисляйте, че Б-я може просто да си прави каквото иска. Путин пред цял свят преди няколко години заяви най-безочливо, че е невъзможно да съществува една система за всички държави и сферите на влияние са неизбежни. Най-нахално и в прав текст си каза, че Русия ще продължава да играе против Запада. А ако не сме с тях - кой остава според вас ? Имате ли най-малка представа какво се случва в Азия, какви мизерии твори там руския фашизъм (и съвсем на място си е определението) и колко държави мизерстват заради руските интереси ?
Говорите за американските корпорации и прочие глупости, но Русия от какви се управлява ??

И не, не ми пука за действията на САЩ в Ирак, Либия и Украйна. И в трите случая, поне що се отнася до моя морален компас, намесата е оправдана. Какви други интереси са имали освен да свалят ненормалните олигофрени, окупирали властта във въпросните държави, е напълно излишно да се коментира с мен. Не ми дреме.

И да се върнем на въпроса - лоботомизирани ли сте някакви или действително предпочитате да живеете като руснак вместо германец, англичанин или швед ?
Само не започвай с приказката как го правят от човечност!

defender
05-14-2014, 21:08
Аурисе как може да защитаваш системата на американския капитализъм, който в крайна сметка вкара САЩ в дългове от 17 трилиона долара.

Отделно със своите корпорации паразитират благата на останалите народи като често с тази цел предизвикват и войни (като си намират уж някакъв благовиден лъжлив предлог).

defender
05-14-2014, 21:20
И да се върнем на въпроса - лоботомизирани ли сте някакви или действително предпочитате да живеете като руснак вместо германец, англичанин или швед ?
?

щото са легнали на чужд гръб

http://prikachi.com/images/614/7326614l.jpg

an7raks
05-14-2014, 21:20
Аурисе как може да защитаваш системата на американския капитализъм, който в крайна сметка вкара САЩ в дългове от 17 трилиона долара.
По-готиното е, че голямата част от този дълг е към социалистическа страна...

golemiq_korab_minava
05-14-2014, 21:21
smut za kapitala

golemiq_korab_minava
05-14-2014, 21:24
auris иска да бачка по 12 часа на ден за 300 лв : ))

defender
05-14-2014, 21:30
^ все пак вменяването на вина (като например, че си мързелив) е един от начините за манипулация.

yakuza_
05-14-2014, 21:51
щото са легнали на чужд гръб

http://prikachi.com/images/614/7326614l.jpg

ако по тая графика се водиш, ходи да живееш в Китай, гледам там не дължат почти нищо

defender
05-14-2014, 21:55
ако по тая графика се водиш, ходи да живееш в Китай, гледам там не дължат почти нищо

Просто това показва, че някакъв субективен фактор разпределя благата.

Auriss
05-14-2014, 22:03
https://www.youtube.com/watch?v=mEVqeaFHsHE

102
05-14-2014, 22:06
https://www.youtube.com/watch?v=tdlWT78AZLQ
ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааа

defender
05-14-2014, 22:34
така е Аурисе, прав си, работи повече, работи, сцепи се и умри от бачкане, финансова криза е, трябва повече да работиш, а ние, богатите пичове, през финансовата криза забогатяхме двойно от твоя труд, за нас криза няма, а ти си беден, защото трябва да работиш още повече, финансова криза е.

DarkTemplar
05-14-2014, 23:39
Виждам, че форумните анархисти отново са се превъзбудили и ръсят бисер след бисер. :D

golemiq_korab_minava
05-15-2014, 09:12
http://www.youtube.com/watch?v=gSCUuHxHXxQ

anonymous895156
05-15-2014, 11:14
http://www.youtube.com/watch?v=gSCUuHxHXxQ

Каква идилия!

http://www.youtube.com/watch?v=WbDlL3b8n5Y

RagioL
05-15-2014, 11:23
Виждам, че форумните анархисти отново са се превъзбудили и ръсят бисер след бисер. :D
Направи ми списък да ги организирам.

golemiq_korab_minava
05-15-2014, 11:26
ахахаха.
Мите, кво си мислиш, че сме финансирали само армията ли, че да ни сравняваш със Корея, която от своя страна, ако не държеше в днешно време тази мощ - щеше да я сподели същото, каквото и Ирак.

RagioL
05-15-2014, 11:28
ако по тая графика се водиш, ходи да живееш в Китай, гледам там не дължат почти нищо

Не знам за него но ако там няма траверси току и други признаци на "развито общество" бих се преместил.

SHPAIdURmeN
05-15-2014, 18:20
и какво трябва да доказва това, освен, че сме наливали сума пари в нещо безсмислено и вредно за обществото, а сме нямали мозък да вложим средствата в наука и здравеопазване? това нещо, с което трябва да се гордеем, ли е?
така и не отговори адекватно на поста на аурис, защото е очевидно, че не можеш да кажеш нищо, само разтягаш локуми, отговаряш единствено на някои неща, правиш се на глух и извърташ разговора в друга посока

Ха димчоу съгласен съм с теб, обаче това можеш преспокойно и на себе си да си го кажеш. Понеже постъпваш по същия начин + като видиш, че някои е прав си премълчаваш и се правиш на абсолютна шматка.

По развитие на темата:

От дясната част на ринга имаме човек, които го е грижа за държавата, които не бих го нарекъл патриот, понеже не е краен. В средата имаме човек, които се очаква да подкрепи и дясната страна. Лявата част, е човек на които не му дреми че един ден ще си роди децата в друга държава и като цяло не му дреми за държави и националност.

За сега няма да казвам кои от коя страна е. Някои вече са се досетили

Та к'во забелязвам, че спорите здравата обаче трябва да спорите още, че постепенно започвате да се разбирате. Понеже в началото на споровете ви останахте неразбрани по между си. По спорете още малко и ще се разберете ;-)

SHPAIdURmeN
05-15-2014, 18:23
my fav http://static.fjcdn.com/pictures/Democracy_0dda17_4994819.jpg

anonymous895156
05-15-2014, 18:32
Ха димчоу съгласен съм с теб, обаче това можеш преспокойно и на себе си да си го кажеш. Понеже постъпваш по същия начин + като видиш, че някои е прав си премълчаваш и се правиш на абсолютна шматка.

О. :lol: Това, че пропускам да коментирам някои постове, защото авторите им сами се закопават, не означава, че ги смятам за прави.

SHPAIdURmeN
05-15-2014, 18:40
^

Да бе, ясно. Ама и другото го правиш. И то пак го показваш :D

anonymous895156
05-15-2014, 18:47
Ако приема, че казваш истината, трябва да го правя неумишлено, защото такова нещо не си спомням - винаги, когато съм грешил, съм го признавал.

SHPAIdURmeN
05-15-2014, 18:53
^

Aми вече не е винаги :/

prosto_chovek
05-16-2014, 00:32
http://anonybulgaria.wordpress.com/2014/04/22/%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D 0%B0/

Чували ли сте за плана Ран - Ът? Вероятно двама съветски недоброжелатели. Ма все тая. Обаче всичките неща, които на времето са изградили България до това, което е в момента или е била допреди 20 години се дължат до основна степен на калашниците и руските танкове. И на това, че в СССР сме имали търговски пътища и са ни купували продукцията от домати, картофи и прочее, които в днешните времена на демокрация се внасят из ЕС от разни държави като Полша, Гърция и подобни. САЩ какво купува от нас, какво ни дава и следователно, като следваме техния модел, по - богати, по - задоволени и по - щастливи ли сме? После технологичния напредък, не знам къде се измислят новите технологии, ма по - голямата част от производството им е в Китай, Тайван, Япония. Можем да кажем, че това са страните - производителки на най - високи технологии. Бихте ли живели като китайче? Щото модерните технологии и видиотяването на младите не са мерило за успеха на една страна. Цялата работа е, че от доста време насам се плаща на нашите правителства да пропагандират идеята, че всичко, що е западно, е хубаво, в американските филми лошите обикновено говорят с руски акцент и общественото мнение е, че руснаците са къде 200 300 милиона алкохолика с примитивно мислене и психически отклонения за сметка на американците, които са до един културни и цивилизовани хора.
http://www.vokrugsveta.ru/img/cmn/2007/08/28/003.jpg
Или някой иска да живее така - ми то пътят е лесен - макдоналдс, американски филми и движение вкъщи - работа - вкъщи. Щото това е животът на средностатистическия американски гражданин. И докато този кретенясващ полувидиотен индивид гледа поредното великолепно шоу със смях на фона, неговата велика държава с двестагодишна история някъде по света тепа разни хорица, за да вътвори мир в страната им и да им открадне я петрола, я нещо друго. Добре, че още не са решили, че лактобацилус булгарикус е нещо подходящо за крадене, че и тук щяха да дойдат да свалят правителства с танкове. Щото тях по никакъв начин не ги интересува никой. Дори и този, който много се радва на чисто новия си американски телевизор, изпълнен в Корея, пърдейки на фотьойла и гледайки изявленията на нашите политици, също купени от добрите американци, които ни карат да живеем толкова щастливо и по европейскому. Аз не знам какъв човек може да одобрява цялата тази пародия на нация.

yakuza_
05-16-2014, 07:02
Тоя митичен план, чули го веднъж, запомнили 2-3 неща от него и си мислят, че той им е преобърнал живота, прочетете го и тогава въобще го споменавайте (не говоря за клипа в ютуб). Наскоро 2мата които са го измислили бяха в България (преди месец), кръстен е на тях, от съчетанието от имената им (Ричард Ран и Роналд Ът).
Един цитат от тяхното интервю:

- А кой ви помоли да напишете тази програма?

Двамата заедно: Андрей Луканов.

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=3902864

Някои неща които мернах в тая твоя статия, ги произвеждаме все още, просто са си частни фирми. В моя град е най-големия завод за багери в България примерно. Други неща не са икономически изгодни и ред други причини, а ако нещо сме загубили, то не е защото Америка, Русия, Пакистан е искал така, а защото някои български тарикати са успели да го купят и заграбят. Има един лаф - рибата мирише откъм главата. Не знам колко американски филми си гледал, но ако не е свързан с руската мафия или нещо от сорта, никой няма руски акцент, освен ако персонажа му не е руснак. Всяка държава си има своите проблеми и срамни моменти в историята.

a.gavrailov
05-16-2014, 14:01
Що за тъпа анкета е това?

SHPAIdURmeN
05-16-2014, 15:43
^

Това от една страна е провокативна тема