PDA

View Full Version : Класна нимфоманка



Ouroboros
05-13-2014, 15:56
Здравейте. Нямам си работа и реших да ви разкажа накратко за шибаната ни класна. Моля ви, изчетете го. Струва си!

Първо:
Защо е нимфоманка?

В 6 клас (сега сме седми) решихме да й купим дънки за рождения ден. Купихме ги. Когато щяхме да ги подарим се случи така, че бяхме два класа. Подарихме й дънките. Тя (пред 40 човека в стаята) си събу полата, остана по гащи, обу си дънките и почна да се фръцка. После пак се събу, пак остана по гащи и си обу полата. Миналия месец дойде без сутиен и по прашки. Как разбрахме ли? Зърната й стърчаха, а полата й беше къса и тя се нагъзурчи по едно време.

Второ:
Защо е шибана класна?
Постоянно се чуди как да ни изпорти пред директорката, за най-малкото ни нарува като спинясала циганка в цикъл, пише ни неизвинени отсъствия ако сме закъснели с 2 минути, излиза от час и влиза в другите кабинети да види дали сме закъснели. Когато я попиташ нещо по възможно най-смирения начин, тя избухва като курва (каквато Е). Примерно днес ме побърка. Няколко човека забравихме, че междучасията са намалени и закъсняхме с 5 минути (и то НЕ в нейния час), като тичахме зверски от двора до кабинета, само и само да Не вика много. Но тя пак ни врещя, че сме се били влачили, че ни е видяла как се бавим и т.н. Пак неизвинени отсъствия. Щом завърша ще я псувам като див каруцар и на 2 стотинки ще я направа тая козъ проскубана.

Длъжен бях да споделя емоционалната си болка с вас. Благодаря ако сте издържали до края.

RapExotic
05-13-2014, 16:44
Първо:
Знаеш ли колко момчета си мечтаят за такава класна, а ти си седнал да се оплакваш. :D

Второ:
Спазвайте правилата в даскало и при лошо държание от страна на госпожата се оплачете на директорката - колективно.

DarkTemplar
05-13-2014, 16:53
Не знам дали е нимфоманка, но определено има нужда от едно качествено здраво чукане.

Ouroboros
05-13-2014, 18:38
При нас е различно. Седми клас сме, а директорката и класната са се съюзили и нарочно пишат по-слаби оценки и се хващат за най-малкото само и само да Не успеем да кандидатстваме на друго място. И има нужда от мееега яко сцепване на сливата, това е ясно. Даже веднъж така ни издразни, че сме си мислели да я хвърлим през плозореца. :D

Dagichka
05-13-2014, 18:43
хаха странно, но първата част на проблема имам спомени, че и преди съм я чела в някоя тема.. :д даскалки всякакви хаха

mayaaa
05-13-2014, 18:44
Ouroboros, има тайни заговори срещу вас, да знаеш...

Иначе, сигурно е на сухо прекалено дълго и вече издивява.

Ouroboros
05-13-2014, 19:20
Ouroboros, има тайни заговори срещу вас, да знаеш...

Иначе, сигурно е на сухо прекалено дълго и вече издивява.

Е то не е само срещу нас, срещу всички седми класове в училището е. Но си е точно така. А за сухотата - права си

an7raks
05-13-2014, 19:44
Ouroboros, има тайни заговори срещу вас, да знаеш...


Всъщност, малко известен факт е, че ордена на Тамплиерите е създаден именно с тази цел...

Ouroboros
05-13-2014, 20:11
Всъщност, малко известен факт е, че ордена на Тамплиерите е създаден именно с тази цел...

Точно така! Наистина! Явно ти си просветен в някои житейски истини. :D

sToyAncHo
05-14-2014, 07:08
Имаш още един месец :D Цяла година си я търпял, че сега за 1 месец ли ще се оплакваш? :D

Ouroboros
05-14-2014, 17:39
Имаш още един месец :D Цяла година си я търпял, че сега за 1 месец ли ще се оплакваш? :D

3 години я търпях. И да, като завърша 5 минути като див каруцар ще я псувам, та да ме запомни! :D

dreamwalker
05-14-2014, 18:46
3 години я търпях. И да, като завърша 5 минути като див каруцар ще я псувам, та да ме запомни! :D

Недей. Нека да има мир!

BlackEyedPeas
05-14-2014, 19:15
Е голяма работа пък и ти, гей ли си, ве? Искаш да е някой дърт даскал дето чепа му е нон-стоп като на кон срещу вас?

Ouroboros
05-14-2014, 20:20
Е голяма работа пък и ти, гей ли си, ве? Искаш да е някой дърт даскал дето чепа му е нон-стоп като на кон срещу вас?

Ти в ред ли си? Ако беше нормална разгонена нимфоманка нямаше да се оплаквам, а направо да се фукам. Но тя е една заядлива тъпа коза, дето ми идва да я килна с нещо, та да се гътне като бик върху кон.

ForzaFelipe
05-14-2014, 22:59
Еми заядлива е, още никой от вас не и е скочил...Почеткайте я малко, а у, пък ако прояви симпатии към някой, излезе му късмета..

DarkTemplar
05-14-2014, 23:29
Някой да се жертва и да й удари 1 език, може да се успокои.

seek&destroy
05-14-2014, 23:35
Нимфоманка, пък здраво загоряла? Нещо не ви се връзва.

an7raks
05-15-2014, 05:30
Нимфоманка, пък здраво загоряла? Нещо не ви се връзва.
Тъкмо тва щях да кажа... :lol:

BlackEyedPeas
05-16-2014, 19:00
Просто в 7 клас още не знаят значението на някои думи.

Ouroboros
05-16-2014, 19:42
Просто в 7 клас още не знаят значението на някои думи.

Ок, щом си на вълна заяждане, моля те, бъди така добра да ми обясниш значението им, явно ти си по-компетентна.

Arctic
05-16-2014, 20:43
Абе, честно казано, наистина, нимфоманка знаеш ли какво е? И откъде знаеш колко често прави и си мисли секс? Щото нимфоманка е пристрастеност към секса, хиперсексуалност.
Че е изтрещяла, изтрещяла е, ама..

Ouroboros
05-17-2014, 09:46
Да, знам, какво е нимфоманията, няма да тръгна да казвам, че е нимфоманка без да знам какво значи това. Изтрещяла е, да. Ама да се преобуваш пред 40 човека два пъти, да идваш без сутиен и по прашки,... вярно прави представления (за което духовно й благодаря), но е такова мрънкало, все едно иска постоянно някой да й го вкара. Колко пъти сме я виждали в стаята на господина по ФВС... никой не знае какво правят там... а е женена. Може и да Не е пристрастена към секса, ама дава вид на такава.

RapExotic
05-17-2014, 12:12
Да, знам, какво е нимфоманията ... Ама да се преобуваш пред 40 човека два пъти, да идваш без сутиен и по прашки,...

Това ми намирисва на ексхибиционизъм, а не на нимфомания. ;)

Ouroboros
05-17-2014, 12:22
Това ми намирисва на ексхибиционизъм, а не на нимфомания. ;)

Може

BlackEyedPeas
05-17-2014, 13:11
Не, не знаеш и ти личи, че нямаш и понятие от думата "нимфоманка". Чул си я някъде и сега просто я използваш без замисъл. Имаш предвид, че е загоряла, но не използваш правилната дума.

prosto_chovek
05-17-2014, 13:52
Ми първо, с къв акъл подарявате на класната ви дънки? Второ, кво лошо има да ходи по зърна и прашки? Тя не е ли човек, или я виждате само като длъжността й? Абе много сте ограничени.

Ouroboros
05-17-2014, 20:30
Не, не знаеш и ти личи, че нямаш и понятие от думата "нимфоманка". Чул си я някъде и сега просто я използваш без замисъл. Имаш предвид, че е загоряла, но не използваш правилната дума.

И това може :D Но факта, че е загоряла долна врещяща козЪ, която само се чуди как да ни напраска дневника с отсъствия е НЕОСПОРИМ!

yakuza_
05-17-2014, 20:42
Какъв е адреса, секунда да си сложа кондом.