PDA

View Full Version : Проблем с агресивността



mishetyH
05-14-2014, 08:10
Нз дали темата е да тук , но нищо . :D Аз съм момиче , 7-ми клас . На скоро излизах с една компания пушачи и всички от класа започнаха да ме нападат . Имаше само едно момиче , което не ме "мразеше". Както и да е . Всички останали говорят зад гърба ми , за което не ми пука особено , но нападат това момиче което през цялото време беше на моя страна нищо че не й харесваше това което правя . От тогава съм доста агресивно настроена към тези момичета и едва се сдържам да не им налетя на бой . В училище съм с леко лоша "репутация" и гледам да си нямам проблеми до колкото е възможно :D И нз какво да направя не мога да ги търпя . Хейтват ме постоянно в аск (анонимно и са ми супер смешни защото знам че са те) . И нали ми предстои кандидатстване гледам да не се изцепя , заради характеристиката . Какво да направя , за да се овладея малко ? На някой може да му се стори , че темата е глупава , но аз нямам проблем с това . :D

Mozzela
05-14-2014, 11:02
Хейтват ме постоянно в аск

Това вече е сериозен проблем.

mishetyH
05-14-2014, 11:10
:D може

an7raks
05-14-2014, 11:31
На някой може да му се стори , че темата е глупава , но аз нямам проблем с това

Добре е да се приемеш такъв, какъвто си... :)

The Cheetah
05-14-2014, 11:46
Да ти кажа тая характеристика си е за тебе, няма да ти трябва при кандидатстването

mishetyH
05-14-2014, 12:41
не съм много наясно с кандидатстването , но учители са ми казвали че се гледа .

BlackEyedPeas
05-14-2014, 19:20
Ох боже, те вашите изпити нищо работа не са, ще кажеш, че президента ще избирате. Ще си влезеш където искаш, ония само заплашват, за да слезете на земята от лапешки истории.

mayaaa
05-14-2014, 19:59
Хейтват ме постоянно в аск.
Като начало си изтрий профила. Не разбрахте ли вече, че този сайт освен за хейт и кифленски истории, за нищо друго не става?


не съм много наясно с кандидатстването , но учители са ми казвали че се гледа .
Ми информирай се малко, бе момиче. Къде си ми тръгнала да кандидатстваш, а даже не знаеш как стоят нещата? А учителите ви го казват за да ви сплашат малко.

RapExotic
05-14-2014, 20:20
Спри да им обръщаш внимание и ще те оставят намира.

Ouroboros
05-14-2014, 20:24
Такаааа... Сори ако тоя пост е тъп спам, ама много ми напомняш на една Ивана от моя клас. :D