PDA

View Full Version : Запознанство с приятели.



wogi
05-14-2014, 10:19
Здравейте. ''Проблема'' ми е там, че от 1 месец имам приятел и той вече ме запозна с негови приятели и познати, а аз него не мога, защото имам много малко приятелки и ако им кажа да излезем с него заедно няма да искат, за да не ''светят''. Искам и аз да му докажа, че съм сериозна и да ми види обкръжението. Моля за съвет, благодаря предварително :)

xXxPETYAxXx
05-14-2014, 10:26
Ако си права и приятелките ти не искат да излязат с вас двамата, то дори нямаш приятелки. Едно е да не искат да се самопоканват, съвсем друго е да не искат да се запознаят с него, когато ги поканиш. Пробвай, покани ги.

baby_baby
05-14-2014, 14:31
Просто кажи на приятелките ти че няма да ти "светят" и искаш да ги запознаеш с него

RapExotic
05-14-2014, 20:26
Ти нямаш приятелки, ти имаш познати.

wogi
05-19-2014, 13:18
А това, че той не се познава с мои познати и приятели още признак ли е, че не съм сериозна във връзката, защото съм, а не искам да изглежда по друг начин и да остане с грешно впечатление?

fenastz
05-19-2014, 14:44
Все тая е дали ще ги познава или не.

sl1nceetoo
05-20-2014, 15:42
Аз съм съгласна с fenastz!

tori
05-20-2014, 22:07
Да си трето колело е кофти, не ги съди особено строго. Казвам го като човек, който е бил и от двете страни - и съм излизала с моя и с някой приятел, и с двойка, съответно знам колко е неловко. Пробвай да изиграеш някаква уж случайна ситуация. Като се видите, нарочно си забрави нещо при него и го помоли да ти го донесе пред приятелките за бързичко и после да си прави каквото иска примерно. Подготви го преди това за така разиграната ситуация и уж случайно ще се запознаят.