PDA

View Full Version : Кола маска вкъщи? Вийт или?



mysterious93
05-14-2014, 18:18
Здравейте! От известно време пускат реклами за уред за кола маска в домашни условия и с еизкушавам да си купя. Разглеждах из магазините уредът на Вийт е около 50 лв., но има и по евтини от 20-30 лв. Адски се чудя какъв да си взема :Д Естествено ми с еиска да ми излезе по - малко пари, но каква ли е разликата в качеството? И другото което е ако си взема уред на Вийт трябва и ролоните с кола маска да са на Вийт (пък те са долу горе по 10 лв.. ако е така за още малко и ще отида на кола маска при козметик и си губи смисъла за домашна кола маска, ако няма да е по - евтино..) , докато ролоните за по - обикновените нагреватели е примерно 2-3-4-5 лв. Но пък да не си го купя този от 20 лв и да си го блъскам после в главата, че за нищо не става :Д Така че ако някой си е закупил от тези по - евтините или пък на Вийт нека да сподели дали е доволен :)

Психея
05-15-2014, 13:34
Зависи какви косми имаш-ако си с малко косми апарати от типа , за които пишеш биха ти помогнали. Те не са никак нови, но сега се рекламират..., само че ширината на лентата е много малка. В случай че имаш повече косми, вземи си кола маска от професионалните-най-много до 30 лв да ти излезе, ама най-много. Кутията е 800 гр и позволява да се загрява на всякакви котлони и е изключително икономична. А има апарати, чиито ролки не са по 10 лв, както ти пишеш, а са по 3-4 лв пълнителят. В интернет има много фирми, които предлагат такива :)

mysterious93
05-15-2014, 15:15
За съжаление не съм от късметлийките с малко косми :Д Но ако си купя ще ползвам най - вече за ръцете (а там не са толкова много, както с ами на краката примерно). Да знам , че има и апарати с по евтини пълнители по 3-4 лв, но въпросът е дали ще вършат работа, както пълнителите от 10 лв. Поне да не накъсва косъма. Защото не знам тези нагреватели по 20-30- лв (дето ролоните са им по 3-4 лв) дали загравят пълнителя толкова добре, колкото тези от 50 лв на Вийт примерно. Така или иначе ще си купя и ще видя накрая ефекта , но ми се искаше някой д си изкаже мнението, ако си е купувал :)

cookie dough
05-15-2014, 15:52
Вийт не са нищо особено, май само рекламата им е в повече. Не съм имала рол-он, ама последно си взех ето тази на Вийт, и освен, че миришеше много хубаво, нищо не стана с нея. http://lh6.ggpht.com/-1HEBAkc-4KY/UPrUAefq2zI/AAAAAAAAC8I/U7v6LEF0Des/s640/IMG_20130119_164824.jpg