PDA

View Full Version : Незнам какво да правя ?! Дали за си изчистя веждите ?



Необикновен
05-14-2014, 18:19
Здравейте ! Момче съм на 14 год. Понякога си мисля ,че веждите са ми много гъсти и се нуждаят от оформяне . Момчетата от моя клас не си ги оформят ,защото техните вежди не се нуждаят ,има само едно момче, което си ги оформя и лицето му изглежда добре . Първо започнаха да ми излизат косми между веждите и си ги взимах с пинсета но има и косми извън линията на веждата и от двете страни ! Като отворя темата за веждите майка ми побеснява и понякога ис викам ,че съм мъж да не прекалявам с нещата ,но незнам вече ! Какво ще кажете дали още е рано и след време да ги оформя (аз не искам да са тънки а да са дебели но оформени ) или сега ? http://tinypic.com/view.php?pic=2nu3te1&s=8#.U3OzfsI9Kwk Благодаря предварително ;) !

Effy.
05-14-2014, 18:31
Мисля, че няма нужда да си скубеш веждите. За момче е нормално да има гъсти вежди, а и не мисля, че са чак толкова зле колкото си мислиш.

strawberry88
05-14-2014, 19:30
Според мен пък имат нужда от почистване.

mimsssssss
05-15-2014, 08:27
Щяха да имат нужда ако бях на момиче. Твоите са си добре за момче, не ги пипай.

KGVlove
05-15-2014, 09:16
Махай ги само посредата и все пак гледай да изглежда естествено.

Необикновен
05-15-2014, 19:09
За сега съм взел решение ,че няма да ги махам ;) !

Необикновен
05-15-2014, 19:25
Здравейте ! Наистина имам много проблеми ! Имам мустаци ( Мъхове) на 14 съм и още не съм ги махал (момче съм) и в клас всички момчета се бръснат и ми се подиграват и ми викат ''Махния млечния мустак '' или ''Кога ще го махаш'' и все такива ? Когато споделя с майка ми това ,тя се ядосва много и вика след като свърши училището ще го махнем с кола маска !Вче отварям темата за 5ти път и ето тази вечер пак ми се скара . Незнам аз й казах да вземе кола маска и да ми го махне ,но не се сългаси ,какв ода правя дали да изчакам до лятото или със бигче да си го махна ?

strawberry88
05-15-2014, 20:12
Толкова ли е трудно САМ да идеш и да си купиш кола маска/бигче???

KGVlove
05-16-2014, 20:37
Каква кола маска за кустак/брада на мъж по дяволите? Толкова е нелепо.. В природата е на мъжа да има брада и тя да се БРЪСНЕ. Някои мъже дори си присаждат и мога да дам пример с Дикаприо. Зарежи тая кола маска и се обръсни, а на майка ти можеш да й кажеш, че цял живот те очаква да си имаш брада и е нещо напълно нормално.