PDA

View Full Version : Секс



wildlife93
05-14-2014, 20:47
Имам приятелка от доста време и искам супер много да правим секс с нея, но тя май не се чувства готова , а аз вече не издържам. Някакви съвети какво да правя ?

KaloyanKaramitev
05-14-2014, 23:41
Каквото си правил и с другите ако си имал такива :)

zoyex
05-15-2014, 09:19
Говори с нея за това, опитай се да я предразположиш, да я разбереш и ако мислиш, че момичето си заслужава я изчакай. Не я притискай. Бъди внимателен когато говорите за това. Ако видиш,че след разговорът ви тя е по -склонна към това..покажи й колко много я искаш, ако даде знак и , че тя те иска ..супер. ако не се получи ..не бързай да се отказваш.

baby_baby
05-15-2014, 12:11
Поговори с нея но ако още не е готова не я притискай изчакай я когато стане готова

umri
05-15-2014, 13:50
Имам приятелка от доста време и искам супер много да правим секс с нея, но тя май не се чувства готова , а аз вече не издържам. Някакви съвети какво да правя ?
Девствените не знаят на кой свят се намират. Освен ако не ти е завъртяла главата много сериозно, не се занимавай с нея. Голям процент от тях са точно такива и не си заслужават нервите, вниманието и детските прищявки. Още по-лошото става, че ако си й първия и се е влюбила в тебе ще трябва да си жертва на това да е глупаво влюбена в тебе и да трябва да я обучаваш в секса, да я уговаряш, да не й нараняваш чувствата с някоя вулгарна думичка.. Ако пък вземете да се задържите във връзка от порядъка на 2-3 години или повече, тогава идва другия филм - че не се е наживяла и не може просто да имаш нещо сериозно с човек, който не се е наживял. Вероятно и ти няма да си, но тя - със сигурност.

Единственото предимство, и то само за собственото ти его, е, че ако си по-опитен от нея и има дори малко мъжественост във вените ти, ще те гледа все едно си бог.

Има изключения, но в общия случай е това.

Първо, намери място и я покани, когато няма никой у вас. Ако живееш сам - още по-добре. Изпийте 2 чаши вино. Алкохолът помага в умерени количества. Започни малко по малко без думи и пробвай с действия. Ако не стане, кажи нещо такова.
Кажи й: "Наистина те обичам и не издържам повече. Всеки път като си до мене и изпитвам физическа болка от възбуда, но се сдържам, защото те обичам и те чакам, но хич не ми е лесно. Защо ме измъчваш така, щом наистина ме обичаш?" Недей да драматизираш, а го кажи с позитивно отношение, но сериозно.

Мислят си че целият свят се върти около вагините им. Лошото е, че са близко до истината. Вярно е, че светът се върти около вагини, но бъркат там, че си мислят че се върти точно около техните вагини..

xXxPETYAxXx
05-15-2014, 15:00
Девствените не знаят на кой свят се намират. Освен ако не ти е завъртяла главата много сериозно, не се занимавай с нея. Голям процент от тях са точно такива и не си заслужават нервите, вниманието и детските прищявки. Още по-лошото става, че ако си й първия и се е влюбила в тебе ще трябва да си жертва на това да е глупаво влюбена в тебе и да трябва да я обучаваш в секса, да я уговаряш, да не й нараняваш чувствата с някоя вулгарна думичка.. Ако пък вземете да се задържите във връзка от порядъка на 2-3 години или повече, тогава идва другия филм - че не се е наживяла и не може просто да имаш нещо сериозно с човек, който не се е наживял. Вероятно и ти няма да си, но тя - със сигурност.

Единственото предимство, и то само за собственото ти его, е, че ако си по-опитен от нея и има дори малко мъжественост във вените ти, ще те гледа все едно си бог.

Има изключения, но в общия случай е това.

Е, стига де, ако всички момчета мислеха по този начин и бягаха от девствениците като дявол от тамян, то момичетата щяха да си остават девствени.

Авторе, ако нищо не направиш по въпроса, скоро няма и да бъде готова. Да, може да откаже един-два пъти сега, но пък ако чакаш още за да ѝ покажеш желанието си само ще загубиш още време, след което най-вероятно пак би ти отказала първия път. Просто ѝ го покажи вече за да зацепи и да започне да се самонавива скоро да бъде готова.

mysterious93
05-15-2014, 15:30
Почти със всичко съм съгласна с по - горния коментар на "umri". Наистина гледай да останете насаме, малко да се поцелувате, пипате, като й говориш гледай да и шепнеш в ухото тя сама ще усети трептенията долу. Може да не ти пусне веднага, но упражнението като с еповтори 2-3 пъти (имам предвди в различни дни хаха) тя може би сама ще го поиска. Ама такива приказки колко много я обичаш не й ги казвай, ако не ги мислиш(или по - скоро ако не го чувстваш). Много е долно за единия секс такава лъжа да се изрича :Д По - скоро колко е хубава, колко добре изглежда - да се почувста секси и желана.

zoyex
05-15-2014, 15:42
Девствените не знаят на кой свят се намират. Освен ако не ти е завъртяла главата много сериозно, не се занимавай с нея. Голям процент от тях са точно такива и не си заслужават нервите, вниманието и детските прищявки. Още по-лошото става, че ако си й първия и се е влюбила в тебе ще трябва да си жертва на това да е глупаво влюбена в тебе и да трябва да я обучаваш в секса, да я уговаряш, да не й нараняваш чувствата с някоя вулгарна думичка.. Ако пък вземете да се задържите във връзка от порядъка на 2-3 години или повече, тогава идва другия филм - че не се е наживяла и не може просто да имаш нещо сериозно с човек, който не се е наживял. Вероятно и ти няма да си, но тя - със сигурност.

Единственото предимство, и то само за собственото ти его, е, че ако си по-опитен от нея и има дори малко мъжественост във вените ти, ще те гледа все едно си бог.

Има изключения, но в общия случай е това.
Това е една изключително интересна и може би вярна гледна точка, хахаха
Само не виждам защо трябва да стане " жертва на това да е глупаво влюбена в тебе" Тоест..защо жертва? Какво лошо има в това да е глупаво влюбена в него..Аз "умна" любов не знам да има :D

SHPAIdURmeN
05-15-2014, 15:54
Имам приятелка от доста време и искам супер много да правим секс с нея, но тя май не се чувства готова , а аз вече не издържам. Някакви съвети какво да правя ?

Ти като не издържаш, сигурно като и го вкараш ще свършиш на момента :D :lol:

P.S. Съжалявам за ценичния коментар :D

umri
05-15-2014, 16:09
Е, стига де, ако всички момчета мислеха по този начин и бягаха от девствениците като дявол от тамян, то момичетата щяха да си остават девствени.


Хора всякакви, предпочитания най-различни. 99% от девствените няма какво да ми предложат, няма на кой знае какво да ме научат, начинът им на мислене е нещо, което отдавна е отминало при мене. Или пък моментът, в който неопитно момиче ти вкарва някаква типична женска тактика, на която си спрял да се връзваш, откакто си навършил 17.. Най-големият смях са мисли тип "Тетрадката" "Той е бил с доста жени и явно много лесно му връзват и точно това е ключът към сърцето му.. ще му се дърпам и така ще съм различна и ще се влюби в мене.." АХХАХХАХАХ това, като го чуя и.. ахахахахахахахах. Вариантите са 2 - 1. не се занимава с тебе, защото си дете. 2. Пробва известно време, пускаш и те зарязва, защото е усетил, че си дете. Вариант 3 е да се влюби, но е малък и обикновено при балъци.

Трябва малко по малко да излизате от балона. Мога да ви стрелям с прагматизъм от време на време, пък не е задължително да се съгласявате с мене, не го изисквам. Просто една различна гледна точка.

xXxPETYAxXx
05-15-2014, 16:40
Не ми беше такъв смисъла на коментара. Въобще не твърдя, че една девственица има какво да предложи и т.н., но едно момиче може и да не е девствено и пак да няма какво да предложи. Друг е въпроса, че 99% от девствениците са на под 15г.( защото по-големите някой се е "излъгал" да ги ощастливи) и наистина би било смешно някой от твоя набор(примерно) да търси нещо у техния.

wildlife93
05-15-2014, 19:50
Каквото си правил и с другите ако си имал такива :)

с другите никога не съм бил толкова време без секс... а и аз не съм правил нищо специално с тях , отиваме унас или утях
легнем , лигавим се , прегръщаме се , почваме да се натискаме и то си става нататък

wildlife93
05-15-2014, 19:52
Може да не ти пусне веднага, но упражнението като с еповтори 2-3 пъти (имам предвди в различни дни хаха) тя може би сама ще го поиска. Ама такива приказки колко много я обичаш не й ги казвай, ако не ги мислиш(или по - скоро ако не го чувстваш). Много е долно за единия секс такава лъжа да се изрича :Д

повтаряло се е това много пъти до не е ставало до сега , все се дърпа , а и не я лъжа заради секса

wildlife93
05-15-2014, 19:53
Ти като не издържаш, сигурно като и го вкараш ще свършиш на момента :D :lol:

P.S. Съжалявам за ценичния коментар :D

ценичен, ценичен ама в интерес на истината може и така да стане :D :D

wildlife93
05-15-2014, 19:57
. Друг е въпроса, че 99% от девствениците са на под 15г.( защото по-големите някой се е "излъгал" да ги ощастливи) и наистина би било смешно някой от твоя набор(примерно) да търси нещо у техния.

не знам дали вапроса е към мен или към "umri" ( предполагам към него е бил, но все пак да отговоря и аз ) , ако си мислите, че съм 93 набор не е така :D просто някви дати и цифри цъкнах, че да се регистрирам по бързо , а иначе съм с няколко годинки по малък и все пак съм съгласен с абсолютно всичко , което написа 'umri'

umri
05-15-2014, 21:26
Не ми беше такъв смисъла на коментара. Въобще не твърдя, че една девственица има какво да предложи и т.н., но едно момиче може и да не е девствено и пак да няма какво да предложи. Друг е въпроса, че 99% от девствениците са на под 15г.( защото по-големите някой се е "излъгал" да ги ощастливи) и наистина би било смешно някой от твоя набор(примерно) да търси нещо у техния.

Познавам девственици и на 16 и на 18,19, че и на 20 години. Има си ги. Мнението за тях не ми е отскоро. Като съм бил на 17,18 съм мислил по същия начин, а тогава познавах доста повече девственици от сега.

Че има дървета, има си ги и сред редовно правещите секс. Въпросът е в начина на мислене и нагласата към света. Опитвам се да раздробя това, което искам да кажа на елементарни хапки. Дано вече ми се е получило.

Към автора и всички искащи адекватно мнение: Пиши си годините, защото така ще е по-лесно да ти бъде отговорено по адекватен за тебе и момичето начин.

anonymous708973
05-15-2014, 21:43
Годините не са гаранция за нищо, но наистина... ако си 93, а приятелката ти е на 15, ще чакаш, сори, човече, ама... нормално на 15, примерно, да не е готова. Другия вариант, разбира се, го знаеш, но лично аз не го броя.

Не разбрах обаче дали ти си правил секс? Щото ако си правил 2-3-5 пъти, направо и теб девствен те броим, пък там играта е доста по-друга.

xXxPETYAxXx
05-16-2014, 07:31
Никой не е казал, че няма и 20-годишни девици, ама са си рядкост.

Всъщност, има нещо, което има по-голямо значение от годините им. Това е дефиницията на израза "Имам приятелка от доста време". Какво ще рече доста време, за един може да са 3 седмици, за друг 3 месеца. И всъщност как въобще автора прецени, че тя не е готова за секс - много ме съмнява, че ако ѝ се обаждат вече хормоните и момчето може да я предразположи ще се дърпа дълго. Почти няма момичета, които да не искат секс, има момчета, които не знаят как да си го поискат.


повтаряло се е това много пъти до не е ставало до сега , все се дърпа , а и не я лъжа заради секса
Това чак сега го прочетох... не я лъжи, лижи я.