PDA

View Full Version : странно...



mi6eto942
05-15-2014, 14:41
С моя приятел, с който живеем заедно ни се случи нещо доста странно. Вчера ми с обади с въпроса изневерявала ли си ми, причината е,че е открил червени точки по члена си. Аз не съм му изневерявала той твърди същото. Още същият ден отидох на гинеколог и сега съм си пуснала изследвания най-вероятно са гъбички. Той преди година е имал гъбички и ги е лекувал само с някъв мехлем лекарката ми обясни,че трябва да се лекуват с лекарства и,че може би има хронични гъбички, при мен при прегледа нямаше инфекции и такива неща, но той продължава да твърди,че съм спала с друг вече не знам какво да правя от 10 месеца сме заедно и аз дори не съм си помисляла за друг даже във фейсбук не си пиша с никой освен приятелките ми. Не знам, ако продължава да ме обвинява може би ще скъсам с него, щом ми няма доверие и си мисли такива неща. Въпросът ми е при положение,че аз не съм спала с друг и той твърди,че не е спал с друга от какво може да са се появили тези гъбички?

xXxPETYAxXx
05-15-2014, 14:51
Той не отиде ли на лекар, той най-добре може да му каже възможните причини. Щом е имал преди и ги е третирал само с мехлем, най-вероятно не се е излекувал напълно.

zoyex
05-15-2014, 15:34
За гъбичките може да има хиляди причини. Не е задължително да сте си изневерили някои от вас за да е хванал гъбички... http://www.puls.bg/health/sex/news_9403.html
Кажи на приятелят си да се поуспокой малко и да прочете нещо странично, а не да мъдри такива гениални идеи и веднага да изкарва теб виновна. И да, много е вероятно да не се е излекувал напълно. Да беше предприел по-сериозни мерки първият път когато е получил гъбички........мъжка му работа.

RapExotic
05-16-2014, 12:33
Гъбичките са много трудни за лекуване. Повечето препарати се справят с тях временно, но после пак се появяват. Щом е имал преди е нормално да има пак.

SHPAIdURmeN
05-17-2014, 12:00
Бе отидете на лекар, вместо да пишете по форуми.

К'во ще ви поставим диагноза даже без да сме видели за к'во иде реч ли ?
Я се осъзнайте малко !

fenastz
05-18-2014, 21:01
А не може ли той да е ебал друга и от там да ги е прихванал?