PDA

View Full Version : Aggression ....



xSpecial
05-15-2014, 18:52
Здравейте . На 17 съм и в последните месеци нещо откачам искам да се сбия с някои и не знам за кво .... :С Някви съвети как да прекратя тва ? До сега не ми се е случвало , но някои хора ме дразнят адски много и искам да им вкарам един и да им избия зъбите .

FAKE IT
05-15-2014, 19:29
Бокс, Кик-Бокс, Муай-Тай, ММА, Таекуондо. Пробвай нещо от изброените. Ще има каде да си изкарваш енергията, ще си в форма и мадамите ще ти се кефят, ще можеш да се пазиш, ще натрупаш увереност, ще си по-дисциплиниран, ще можеш да биеш хора напълно легално, без да си трошиш ръцете.

RapExotic
05-16-2014, 12:29
Ходи на дискотека у Перник. Ще се върнеш като прероден. :D

SHPAIdURmeN
05-16-2014, 14:49
АРЕ ДА ГИ ПРИЧУКАМЕ ВЕ, да им пръснем шибаните глави на тези тъпанари :@ 1vs1 #predbolck-a weeeeee

Summer Fresh
05-16-2014, 22:22
Бокс, Кик-Бокс, Муай-Тай, ММА, Таекуондо. Пробвай нещо от изброените. Ще има каде да си изкарваш енергията, ще си в форма и мадамите ще ти се кефят, ще можеш да се пазиш, ще натрупаш увереност, ще си по-дисциплиниран, ще можеш да биеш хора напълно легално, без да си трошиш ръцете.
Подкрепям до накъде. Запиши се в някакъв спорт, който теб те влече и ти е интересен, не е нужно да е непременно Бокс, ММА и подобни. Ако ще волейбол да е, просто да се концентрираш върху нещо друго, да убиваш време... а когато си изкарваш яда на противниквия отбор, незаменимо! :D