PDA

View Full Version : сайт за запознанства



tursq_f
05-16-2014, 16:56
В кой сайт за запознанства влизат най-много хора ? В повечето от старите които знам не влиза почти никой вече , а аз съм сингъл плейър нищо не мога да си намера

xoxi
05-16-2014, 17:12
Фейсбук.

zoyex
05-16-2014, 18:57
тоз па...отчаяния ахухах

RapExotic
05-17-2014, 14:50
Фейсбук.

Фейсбук е социална мрежа, а не сайт за запознанства. ;)

Може би в wink и aha влизат най-много, както и в GepiMe ако си над 18 години. Всъщност какво очакваш да намериш там?

xoxi
05-17-2014, 14:58
Сарказъм, RapExotic. Сарказъм.
Или не. Какво като е социална мрежа? Запознанствата се случват и извън сайтове като аха. Виждаш някой, който те кефи, пращаш му покана и се запознавате. Чудо голямо.

ПП: Не се заяждам, но мисля, че тези сайтове за запознанства са голяма отживелица.

baby_baby
05-17-2014, 15:10
До къде стига да си търсиш гадже в сайт за запознанства не можеш ли на живо да си намериш?

RapExotic
05-17-2014, 15:30
Сарказъм, RapExotic. Сарказъм.
Или не. Какво като е социална мрежа? Запознанствата се случват и извън сайтове като аха. Виждаш някой, който те кефи, пращаш му покана и се запознавате. Чудо голямо.

ПП: Не се заяждам, но мисля, че тези сайтове за запознанства са голяма отживелица.

Абсолютно съм съгласен. И аз никога не съм ги харесвал по ред причини. Реално във форумите е много по-вероятно да срещнеш готини хора, от колкото в сайтовете за запознанства тъй като в тях са събрани хора със сходни интереси и можеш да видиш мнението на човека срещу теб по различни теми. А там нямаш тема и разговорът се изчерпва с баналните фрази като "здр" "как си" "кво стаа`". А колкото до социалните мрежи според мен те са за хора, които вече се познават от някъде, а не за нови запознанства.

Авторе, ако си търсиш гадже ще останеш доста разочерован от тези сайтове. Те са само колкото да убиеш време. ;)

prosto_chovek
05-17-2014, 20:34
Имаше едно време некво карамелче, ако още съществува :D Нема толко жалка история.

xoxi
05-17-2014, 20:36
Аз пък във фейсбук се запознавам с много повече хора, отколкото на което и да било друго място.
Най-вече ми помагат групите. Членувам в групи свързани с различни хобита, книги, музика и т.н., а там много лесно се завързва разговор с непознати. Общите теми и интереси предразполагат към множество запознанства.