PDA

View Full Version : КАК??



kakvooo
05-16-2014, 17:07
Здравейте!
Така ще карам направо към въпроса - КАК ДА РАЗБЕРА ДАЛИ ДАДЕНО МОМИЧЕ СИ ИГРАЕ С МЕН?
Питам ви това понеже от доста време се "забивам" с едно момиче, то е красиво, забавно, ИМА и намеци което е хубаво, но (едно голяяяямо НО), от някой хора знам, че тя си пада И по игричките с момчетата... Объркан съм.. как да разбера дали и аз не съм от тези, с който ще си поиграе, пак казвам има намеци, закачки, докосвания, погледи ВСИЧКО, но не искам да бъда прецакан, защото държа на "малко по-сериозното".
Моля за колкото се може повече мнения. Благодаря!

Stan4o123
05-16-2014, 19:30
По това,което пишеш,си правя заключението,че си доста млад,което води до логичното заключение,че и мацката е млада,а ти търсиш сериозност,при положение,че тя ( както сам каза ) обича да си играе с момчетата.Не си изграждай нереалистични очаквания,не говоря само за този случай,ще разбереш,че колкото повече мислиш и изграждаш очаквания,толкова повече се отдалечаваш от реалната картинка и даже започваш да си внушаваш някои неща.Приеми го като съвет от по-възрастен :).

Ivaaaaa
05-16-2014, 20:30
като я питаш?

SHPAIdURmeN
05-17-2014, 12:08
Отрежи я за известно време и виж как ще реагира. + прочети съвет-а на Stan4o123, още веднъж ще ти е от полза.

baby_baby
05-17-2014, 15:15
По това което си написал не виждам за кво трябва да се притесняваш

fenastz
05-18-2014, 21:05
Ако отказва да прави секс с теб, но ти обарва пишката, значи си играе с теб