PDA

View Full Version : Какво иска той от мен?



Euler
05-16-2014, 17:56
С едно момченце се занимаваме на 16 сме и двамата. Допадаме си, разбираме се, само че проблемът е, че всичко е на принципа "без обвързване". Натискаме се навън по пейките, спали сме, държи се супер като сме двамата, а в училище се държи все едно няма нищо, дори не си говорим. Преди не беше така - търсеше ме, да излезем, да изпием по кафе, личеше си, че иска да е с мен и изведнъж ми го трясна това "Аз не си търся нещо сериозно." Аз сериозно си паднах по него, но как да направя така, че да му променя мнението за 100ен път така че да иска да е с мен. Не сме говорили на тази тема, мисля, че много ще му се натрапя, но започвам да се привързвам и не искам да остана наранена накрая.

zoyex
05-16-2014, 18:56
Просто му кажи това, което си написала тук. Изобщо да не ти пука, той ако е боклук ще се държи като такъв независимо дали поговориш с него или не. Ако реагира по типичен детски и смешен начин-разкарвай го веднага и да не те ебе...много по-добри момчета ще дойдат в живота ти.

102
05-16-2014, 19:00
отказвай му

Ivaaaaa
05-16-2014, 20:31
кай му 'адиос бичачос'

RapExotic
05-17-2014, 14:53
Неможеш да накараш несериозник да поеме отговорност и да започне сериозна връзка. Радвай се на моментите, които прекарваш с него и да не ти пука.

baby_baby
05-17-2014, 15:07
Не го карай щом щом ти е казал че не иска връзка значи не иска зарежи го