PDA

View Full Version : Половин година заедно



RoCkSpOt
05-17-2014, 03:40
След 1 месец с приятелката ми правиме половин година и не знам какво да направа. Искам някакви идей. Някой има ли представа от къде примерно мога да взема сребърно сърце(колие), което да се отваря и вътре да пише нещо. Мислих да й предложа, но е рано още не защото не съм сигурен в нея, а просто за момента нямаме възможност да живееме заедно, а пък не върви да сме сгодени и да сме разделени. Иначе съм и взимам няколко пъти огромни букети с повод или без, голям мечок, пръстен, редял съм 200 свещи под терасата във формата на сърце и надпис обичам те и съм си татуирал името й. Да знам сега за последно ще ми кажете, че съм много тъп а-у, но не е така и аз преди винаги съм го имал за страшна тъпотия а съм обичал като малък и съм бил тъп и пак не съм го направил. Просто заради нея си заслужава.. Заслужава да усеща какво значи за мен.

6murkashtoto_kote69
05-17-2014, 04:07
Za polowin godina ne trqbwa da se prestarawash ;d moje da si pomisli che q mislish za materialistka ;d

xNarcisseNoir
05-17-2014, 07:11
И представи си - скъсате.. цял живот ще носиш името на бившата си :D
И да.. Няма какво толкова да се престараваш. Няма нужда от материални неща, за да й покажеш,че я обичаш.
Но пък мога да дам идея... Отидете в някой хотел на спа процедури, ала - бала.. :D

baby_baby
05-17-2014, 15:27
Романтична вечеря и тва с сърцето ми харесва

Зайче..
05-17-2014, 19:29
Но пък мога да дам идея... Отидете в някой хотел на спа процедури, ала - бала.. :D

подкрепям!

bybrek
05-17-2014, 19:41
Заведи я някъде на почивка само двамата,ако имаш възможност извън България.

analgin
05-18-2014, 05:11
татуирай си името й втори път

Lonsdale.
05-18-2014, 06:07
Да бижу става, може да и подариш синджирче с някаква висулка и да гравираш нещо-името ти или нещо важно за вас. Може също да я зеведеш на почивка както казаха по-горе. Може да я поканиш на вечеря и да и подариш снимка в рамка или има едно много готини рамки примерно във формата на сърце и има място за повече снимки. Също ако си е харесала някой по-скъп парфюм или козметика е вариант.. много неща можеш да и подариш помисли какво ще я зарадва. :)

fUcKsMiLe
05-18-2014, 13:11
И това всичко за половин година? Леле..
За половин година ми се вижда излишно да правите нещо.
Това си е мое мнение,де.
Като изброи всички тия неща, се чудя всеки месец ли и подаряваш нещо(там на вашата дата)?
Аз бих се чувствала неудобно, дано на не и харесва..

Иначе просто и направи сам една хубава вечеря и прекарайте вечерта някъде сами, без странични хора, родители и т.н. Гледайте звездите, пусни бавна музика, танцувайте. Говорете си сладки неща, гледайте романтичен филм и после примерно може да и подариш едно сребърно колие(трябва да има символика обаче) или обща снимка в рамка, примерно.

Другите неща за 6 месеца ми се виждат много пресилени. За годинка е по-добре да я заведеш на спа или да си правите почивка. Рано е за такива неща във връзка на 6 месеца според мен и бих казала, че е много товарещо. Но ти си решаваш.

Баща Ти
05-18-2014, 23:09
Za polowin godina ne trqbwa da se prestarawash ;d moje da si pomisli che q mislish za materialistka ;d



След 1 месец с приятелката ми правиме половин година и не знам какво да направа. Искам някакви идей. Някой има ли представа от къде примерно мога да взема сребърно сърце(колие), което да се отваря и вътре да пише нещо. Мислих да й предложа, но е рано още не защото не съм сигурен в нея, а просто за момента нямаме възможност да живееме заедно, а пък не върви да сме сгодени и да сме разделени. Иначе съм и взимам няколко пъти огромни букети с повод или без, голям мечок, пръстен, редял съм 200 свещи под терасата във формата на сърце и надпис обичам те и съм си татуирал името й. Да знам сега за последно ще ми кажете, че съм много тъп а-у, но не е така и аз преди винаги съм го имал за страшна тъпотия а съм обичал като малък и съм бил тъп и пак не съм го направил. Просто заради нея си заслужава.. Заслужава да усеща какво значи за мен.

И да тъп е.

HollyGolightly
05-19-2014, 05:10
и съм си татуирал името й. Да знам сега за последно ще ми кажете, че съм много тъп а-у.
Точно така. Преди вереме предимно циганите и затворниците го правеха това нещо

пък и да не провървят нещата между вас, винаги има решение 8-)
http://4.bp.blogspot.com/-wEMSYR8KmXM/UUdVY_xh9HI/AAAAAAAAEK0/YBTrrCfjsEI/s1600/1+-+Copy.jpg

girlwithblueeyes
05-19-2014, 05:38
Какви са тези простотии за полвин година да се предлага брак.Мислете малко с тия глави бе хора .

Секс+хубава вечеря+нещо мъничко и символично е перфектният подарък за полвин година според мен

Не е нужно да е нещо грандиозно за да е специално и незабравимо .

RoCkSpOt
05-19-2014, 06:51
Оххх защо сте толкова тъпи и плоско мислещи хора циганите си били го правели. Всеки трети който има татуси носи името на някой дали на брат майка баща приятел гадже тва е без значение. И тва не е нищо вечно нали утре ще си татуирам неква рисунка от горе и кво ...

fenastz
05-19-2014, 14:56
Ти си болен. След някоя година ще получаваш главоболие само като си помислиш за нещата, които си вършил сега.

igaydarov
05-19-2014, 21:36
Боже милииии... човек, ти не си добре с главата... не знам на колко си години, но едва ли си > 16 а ако си говори много лошо за теб, наистина.
После защо момичетата били толкова меркантилни и такива курвета прости и само пари търсели...
Бааааа, човек да не е във връзка само за да троши пари ида подарява това и онова по 10 пъти в месеца бе... Нямам думи...