PDA

View Full Version : Трябва ми съвет



Stranger93MX
05-17-2014, 16:01
Здравейте, проблема ми е, че трябва да се прегледам (нещо хормоналния баланс ми куца стабилно) ама GP - то ми не е в студенстки град, а е много далеч, а и честно казано знам, че няма да ми помогне. Тук се намесвате вие. Къде аджеба да се прегледам тук в София, някъде около Студенстки Град, и колко горе-долу ще ми струва прегледа? Ако ида в клиника къде да се насоча?? Как да разбера кой доктор трябва да ме прегледа? Абе въобще как се процедира в такива случаи ??????????????????

Red_Hair
05-18-2014, 03:38
Без направлени ще плащаш като поп, друже, освен ако не си по устат.Отиди в някое ДКЦ, кажи им какво не ти е наред и теще преженят какво да те правят, ако държиш на теорията, че имаш някакъв хормонален дисбаланс, настоявай за ендо и изследвания, обясни им как стоят нещата с GP-то ти.Но все пак си мисля, че ще плащаш като поп.

qhnalametlata
05-18-2014, 08:42
Кое смяташ, че ти куца в хормоналния баланс?
Има природни средства, които помагат за балансирането на хормоните по естествен начин, а не както го правят хормоналните препарати, дето ги изписват докторите и едно оправят, но друго развалят :)
Докато се чудиш къде и кой да те прегледа, потърси в НЕТ-а инфо за перуанската мака (която се ползва точно за тази цел от хиляди години) или билката "бабини зъби" (ако става дума за разбалансиране на половите хормони) и действа индивидуално, в зависимост от това дали се приема от мъж или от жена.
В крайна сметка не е без значение и възрастта ти. Може просто да е нещо временно, типично за възрастта.

Stranger93MX
05-18-2014, 10:55
Не е нещо временно за съжаление. И защо подяволите всичко е толкова скъпо без направление?????