PDA

View Full Version : Жени с бради ... Чакай, какво ?



NomNomNom
05-17-2014, 17:40
Напоследък, до колкото разбрах - покрай евровизия, навсякъде са плъзнали снимки на жени с бради. Или мъже с коси, грим и брада, все още не съм много сигурна.

Крайно толерантен човек съм. На съседното легло и оргия да става, не ми дреме. Пансексуална съм, сиреч предпочитанията ми не се изчерпват само до мъже и жени.
Обаче.
Обаче.

Това.

Ми бърка в здравето.

Става ми неприятно като го видя. Честно, не знам защо. Неестествено е, не съм свикнала - транссексуални, шимейли - не ми правят впечатление, но това не мога да го възприема, много ми е ново и ме дразни.

Всъщност, дразни ме на не толкова съзнателно ниво, защото това е мъж, който си приписва женски качества и черти толкова очевидно, че в мен се борят две основни емоции ( след кратък анализ, мисля, че това ме дразни ) :

- Този мъж, показва женственост и застрашава интересът на другите мъже към нормалните жени ( косвено мен )
- Този мъж, бяга от отговорността да бъде мъж и ако повече мъже последват неговия пример, ще трябва да излизам само с жени, а ааз си харесвам стереотипните мъже ( тези, дето ги виждам всеки ден на работа/ навън )


Та. Пиша за да чуя мението ви по този въпрос - бъдете толерантни, и аз съм толерантна. Но все пак споделете какво ви кара да изпитвате.

http://demilked.uuuploads.com/bearded-disney-princesses-adam-ellis/bearded-disney-princesses-adam-ellis-1.jpg
http://cdn3.independent.ie/incoming/article30231962.ece/332bc/ALTERNATES/h342/AUSTRAI.JPG

I want you
05-17-2014, 17:44
Това е достатъчно показателно на къде отива света.. :)
Иначе съм над тези неща, тоест съм толерантен към всяко едно нещо, всеки има право на избор.

TheGosteninut2
05-17-2014, 18:07
Твърдо против.

t.A.T.u.
05-17-2014, 18:37
Без брада ще изглежда по-добре, обаче защо трябва да ми пука? Не знам защо се обърна толкова внимание на тези истории, толкова ли хората нямат личен живот... Иначе нямам против, ако иска даже брада до земята да си пусне, мен кво ме грее?

tori
05-17-2014, 18:42
Нямам против. Кажи-речи целия форон е говорил с мен на тема толерантност и сексуална ориентация и съответно повечето знаете, че съм изключително отворена и толерантна. Хич не ми пука кой със кого спи и кой кого обича. Този човек - Кончита Вурст - не прави изключение от правилото - дупките по тялото ѝ са си нейни. Единствено не разбирам брадата, не я намирам за естетически красива просто. Намирам песента, с която се е представила за интересна, но дотам.
Колажите/миймс са изключително НЕзабавни и ги намирам за отчайващо глупави.

prosto_chovek
05-17-2014, 20:25
Кара ме да ми се доповръща. Но и аз съм крайно нетолерантен човек.

ameli
05-17-2014, 20:39
Грозна ми е комбинацията женственост с мъжественост. Да беше мъж с женски дрехи и грим, ок, да беше обратна жена с брада, ок, ама и двете на едно - ужасно, ужасно. Друг е въпроса, че точно тази форма и дължина на брадата ми е мега противна.
Но както всяка "звезда" го прави заради внимание, очевидно го и получава, както и родния ни "идол" Азис. Спечели си конкурса, направи си реклама, какво по-хубаво.

DarkTemplar
05-18-2014, 11:38
Но все пак споделете какво ви кара да изпитвате.
Погнуса от пошлия и евтин ПиАр, който пропагандира колко е нормално да си изрод.

Толерантността, както и уважението, се заслужават. Не изпитвам нито едно от двете към такива хуманоидни дефекти.

marin_9867
05-18-2014, 12:52
Бой докато мърда... Айде да не му се разкарвам по родните ше си замълча!! Ама боя няма да му се размине !

fUcKsMiLe
05-18-2014, 13:05
Толерантен човек съм, но това не ми харесва.
Като иска да изглежда като жена, да изглежда като жена.
Ако иска да е мъж, да бъде като мъж.
Какво е това да гледаш и да се чудиш от кой пол е това същество.
Не ми харесва, ама какво да се прави.
Едва ли ще се промени -все пак това му докарва цялата слава.
/И не, не знам как пее, не искам и да знам.

zdrach
05-18-2014, 13:22
21 век сме всичко е позволено.

kaRamella
05-18-2014, 13:30
Има едно момче от съседния клас, мисли си че е Лейди Гага и се се бута да "пее" навсякъде https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10320527_523998641042662_1479999576858581939_n.jpg :DDDDDDDDDD

npp
05-18-2014, 14:34
не е редно, а именно дейността на системата на духовното беззаконие е, която превърна толкова хора в извратени, обратно сексуални, шизофреници, аутици, булимици, комплексари, чешити, малоумни, и пр., ето защо не трябва да се върши неправда във вярата, понеже още преди векове индусите посвещаваха мъжките си деца на култа на "кали" като ги скопяваха премахвайки им половите органи напълно, вследствие на което като порастваха големи те вече не приличаха на мъже, но ставаха досущ като жените:

http://tompietrasik.photoshelter.com/image/I0000P43wmhThCO0

http://player.mashpedia.com/player.php?q=6mLTwKR1Q3c

Supermassive____
05-18-2014, 15:27
И като почнат да тръбят от всякъде, че трябвало да бъдем толерантни ала бала.. Пълен смях. Толерантност от мен не очаквайте. Ако можех щях да ги бутна заедно с мангалите в газовите камери и на сапун! А Адолф сигурно се върти в гроба.

Adorable Sunshine
05-18-2014, 16:11
Всеки трябва да бъде такъв какъвто е!
Тези "реклами", които постоянно правят на различните изобщо не работи в техен плюс, обезсмисля важните каузи, за които се бори ЛГБТ. Трансексуални,хомо,би и прочие винаги е имало, но сега това се превръща в някаква "мода", всеки втори вече си мисли, че е бисексуален, хомо и прочие, точно това дразни и обърква обществото. А въпросната Кончита явно е последния писък на рекламния бизнес с цел сензация и рейтинги...

RapExotic
05-18-2014, 17:06
Отварщение, това изпитвам. И същото отвращение изпитвам и към хората, които го харесват. А като се има в предвид, че е спечелил Евровизия, става въпрос за няколко милиона човека. Винаги ми е било странно как един болен психопат може да зарази хиляди "нормални" хора само чрез появата си в дадена медия?

Ivaaaaa
05-18-2014, 18:23
минавам само да отбележа понеже некой беше казал, че такава форма и дължина на брадата била отвратителна. ами не, всъщност това е възможно най-секси брадата, която един мъж може да си пусне.

//тоя, ако махне женските неща от себе си, ще е ебаси пича. ако махне брадата, ще е ебаси мацката. коол

иначе да, много ограничени мнения. уеревър.

RagioL
05-18-2014, 19:36
Кара ме да ми се доповръща. Но и аз съм крайно нетолерантен човек.

Не ти и трябва да си толерантен, защото рискуваш в живота ти да се навлекат крайно неприятни индивиди.

RagioL
05-18-2014, 20:03
минавам само да отбележа понеже некой беше казал, че такава форма и дължина на брадата била отвратителна. ами не, всъщност това е възможно най-секси брадата, която един мъж може да си пусне.

//тоя, ако махне женските неща от себе си, ще е ебаси пича. ако махне брадата, ще е ебаси мацката. коол

иначе да, много ограничени мнения. уеревър.
тая култура с траверси и педали ме ката да си направя термоядрена бомба

fenastz
05-18-2014, 20:38
Е така ще е, нали еврогейците ще въвеждат трети пол... Очаквайте след 5-10 години да легализират педофилията и инцеста.

prosto_chovek
05-18-2014, 20:41
То това си е световна тенденция. Като нищо скоро и прокурорската възраст да падне на 10, че иначе трябва да окошарят сума ти народ.

Auriss
05-19-2014, 03:53
http://2.bp.blogspot.com/_FxwAAcmkxpk/TJlJV_E7a3I/AAAAAAAACGs/IkFGEWQR7Ng/s400/polar+bear+face+palm.jpg

така се чувствам като му погледна снимките ;д някво много странно е, ама къде по-противни индивиди съм виждал по улиците, та ми е все тая. Някаква сензация стана, ще изкара парички, лошо няма ;3 А може и някакви хора действително да му се радват на музиката. Жив и здрав да е.

//интересно как все едни и същи хора влизат по тия теми да се обясняват ;д тесен е килерът мда ;д

DisappointedDreamer
05-19-2014, 04:41
инцеста.

В момента го обсъждат, междудругото. Легализацията на инцеста, де, в ЕС.

xoxi
05-19-2014, 07:39
На мен пък не ми е толкова интересна въпросната Кончита, покрай чийто образ избухна всичко това. В пъти по-интересни, забавни, дразнещи, отвращаващи и гнусни са ми хорските реакции спрямо нейния образ.
Бях чела някъде някакво интервю с Том (в ролята на Кончита) и той беше обяснил съвсем човешки защо го прави, каква му е идеята и т.н. Нямам абсолютно нищо против идеите му и тяхното представяне пред публика, евала му даже.
Тук не става въпрос за това, че съм толерантна, защото неговата визия в женски образ не ме засяга по абсолютно никакъв начин. Не знам защо на всички толкова им бърка в здравето. Аз имам по-лични неща, за които да се тормозя и да умувам. :D

Illusion772
05-19-2014, 07:51
Та. Пиша за да чуя мението ви по този въпрос - бъдете толерантни, и аз съм толерантна. Но все пак споделете какво ви кара да изпитвате.

Ами първо смятам - че побойниците в училище не са си свършили добре работата - тоя/тая Кончита ако го бяха били всеки ден нямаше да е такъв.
Второ смятам - че трябва да върнат казармата , не само в България , но и навсякъде - тогава ще изчезнат всякакви shemale-ли , swag-рчета и тем подобни боклуци.

Arctic
05-19-2014, 21:10
Всеки да си бъде какъвто иска, нямам мнение по въпроса. Жив/а и здрав/а да е. Ако това го/я прави щастлив/а, нека.

prosto_chovek
05-19-2014, 21:13
Прави го/я богат/а.