PDA

View Full Version : Влюбена в обвързано момче!



Rysotoy_97
05-17-2014, 18:35
Като за начало ще започна с себе си!
Казвам се Василена и съм на 17 години.Причината поради която пишa е че съм влубена в обвързано момче!Чувствата ми към него започнаха преди 3 месеца. Това което ще кажа сигурно ще ви се стори малко странно но всъщност не го познавам лично!Учим в едно и също училище и се засичаме много често,и така постепенно започнах да чувствам нещо към него докато не разбрах че е обвързан а това ме натажи много.След това започнах да обръщам внимание и на приятелката мy която не нещо повече от мен разбрах че са от доста години заедно и явно държат един на друг.Обаче,след около месец започнаха да се случват странни неща като например на панаира,той беше с нея но начина по които ме гледа шe с интерес събуди нещо в мен той не спираше да ме гледа...след когато всичко свърши накрая най- демoстративно се обърна и ме погледна в продалйение на 5 минути въпреки приятелката мy.и от тогава всеки път когато се видим винаги се гледаме по някакав станен начин и явно той вече има нещо в предвид,което малко ме плаши поради причината че си има приятелка.Започнах често да си задавам въпросa защо се занимавам с момче което не познавам лично а и е обвързано?!Но така и не намирам отговор:(., но много го харесвам и не знам какво да правя и как да постъпя???

Ivaaaaa
05-17-2014, 19:28
...и си неграмотна :/

Зайче..
05-17-2014, 19:39
Остави момчето и приятелката му, че ако е някоя дива като мен в най-добрия случай ще си изядеш боя :Д
По-лошите случаи е по-добре да не ги разбираш :Д

HollyGolightly
05-18-2014, 02:07
А може би е забелязал, че го преследваш и от неудобство вече ти хвърля погледи.
Пределно ти е ясно, че си има приятелка, защо се вреш между шамарите сама? Та ти не само че не го познаваш добре, ами и една дума не си разменила с него, що за любов е това?

RapExotic
05-18-2014, 17:29
Ако смяташ, че това няма да те нарани повече можеш да се запознаеш с него, но без да се бъркаш във връзката им. Може пък да не е чак толкова готин, колкото придполагаш.

Bephino
05-18-2014, 17:37
Има много голям шанс да си влюбена в представата за това момче, а не в него. Мисля си така поради факта, че не го познаваш. Понякога можем да се заблудим, не се занимавай с обвързани момчета.

LoveInfect
05-18-2014, 18:23
Според мен имаш шансове щом и той те гледа. Съветвам те да се навърташ около него и да чакаш одачен момент да го заговориш, но полека, плуваш в дълбоки води.

li0n
05-18-2014, 18:30
Според мен имаш шансове щом и той те гледа. Съветвам те да се навърташ около него и да чакаш одачен момент да го заговориш, но полека, плуваш в дълбоки води.

Така като те гледам колко си грамотна, дано не те послуша.

Не се бъркай във връзката на момчето, не го познаваш дори, само си си паднала, ще отмине. Представи си, че стане нещо, ще ти излезе някакво име, после ще се чудиш какво да правиш. Стой настрана, завържи някакви контакти и се ориентирай другаде. Само бели ще си навлечеш на главата по този начин, то той даже може и да не те харесва, това, че те гледа не е прецедент.

prosto_chovek
05-18-2014, 19:00
Ако и той те харесва, сам ще дойде при теб, ма връзки не разбивай.

despina2211
05-18-2014, 19:14
в моят случай е ,че аз го харесвам от 3г. аз може би ще му го кажа когато му е времето,но много харесвам.Незнам,но ми се стори и че той ме харесва в училищте ми даде фъстъци и аз много се зарадвах.:)

fenastz
05-18-2014, 21:02
Мислех, че заглавието е "Влюбена в обрязано момче" :D

Баща Ти
05-18-2014, 23:08
Трябва сексът с теб да е по-хубав отколкото с нея :O

HollyGolightly
05-19-2014, 04:37
Според мен имаш шансове щом и той те гледа.
:lol:
Това обяснява защо има толкова много теми от рода на "Харесва ли ме или просто ми дава фалшиви сигнали"

li0n
05-19-2014, 08:04
но ми се стори и че той ме харесва в училищте ми даде фъстъци и аз много се зарадвах.:)

Вече с фъстъци ли ви зарибяват?..

sl1nceetoo
05-20-2014, 15:03
Може би те е гледал, защото е забелязал, че ти го наблюдаваш и преследваш. Не си прави грешни илюзии. Ако те харесваше щеше да ти каже, не да те гледа! Момчето си има приятелка, не се бутай там.

LoveInfect
05-24-2014, 10:41
Всъщност май не е добра идея да слушаш който и да от тук понеже само ти можеш да си го прецениш.

Зайче..
05-27-2014, 16:07
Вече с фъстъци ли ви зарибяват?..

а пък моя приятел никога не ми е давал фъстъци :(
какво означава това? ахахаххаха

yakuza_
05-27-2014, 17:02
Че не те мисли за катерица? Не виждам какво друго би се хванало на фъстъци.

li0n
05-27-2014, 17:52
Че не те мисли за катерица? Не виждам какво друго би се хванало на фъстъци.

:lol:
Еми авторката се е хванала, очевидно..

sometimes_
05-28-2014, 12:05
Щом те е черпил с фъстъци, значи и той е влюбен в теб. Ние навремето се зарибявахме със семки, ама годините бяха други...

102
05-28-2014, 13:08
Щом те е черпил с фъстъци, значи и той е влюбен в теб. Ние навремето се зарибявахме със семки, ама годините бяха други...

ахахаххаха като "бръкни ми в джоба и си земи"

blondi_9
05-30-2014, 22:46
Според мен стой настрани... Щом не го познаваш лично е в твой плюс. Не се бутай м/у шамарите и не им разеаляй връзката,защото все пак ако той е бил заинтересуван от теб е щял да останови някакъв контакт най -малко да се запознаете.

102
05-30-2014, 22:51
Аз пък тва не го разбирам.. за "разваляне" на връзка не се ли изискват двама..?

blondi_9
05-30-2014, 23:14
Попринцип да. Но не е нужно да се стига до късане,за да е развалена връзката... Зависи много от гаджето на това момче и как ще приеме това,че приятеля и е обект на мечтите на друга. В желанието си да защити "щастието им" може да разклати взаимноотношенията с приятеля си. Защото според мен най -важно е доверието а момичето може и да го изгуби,,защото и на мен да ми кажат че гаджето ми заглежда друга и намен няма да ми стане приятно.

Hilary_
05-31-2014, 04:53
Как можете да ги ядете тия фъстъци? Блах. Другия път гледай да е вафла.

Ето ти тема за размисъл - след година завършваш, а все още си неграмотна?

lyuba991
06-03-2014, 18:01
Започнах често да си задавам въпросa защо се занимавам с момче което не познавам лично а и е обвързано?!Но така и не намирам отговор И аз не намирам.

baby_baby
06-03-2014, 18:15
Не се бъркай и какво толкова че ти е дал фъстъци? Това че те гледа не значи нищо

fanofcats
06-05-2014, 19:18
Като за начало ще започна с себе си!
Казвам се Василена и съм на 17 години.Причината поради която пишa е че съм влубена в обвързано момче!Чувствата ми към него започнаха преди 3 месеца. Това което ще кажа сигурно ще ви се стори малко странно но всъщност не го познавам лично!Учим в едно и също училище и се засичаме много често,и така постепенно започнах да чувствам нещо към него докато не разбрах че е обвързан а това ме натажи много.След това започнах да обръщам внимание и на приятелката мy която не нещо повече от мен разбрах че са от доста години заедно и явно държат един на друг.Обаче,след около месец започнаха да се случват странни неща като например на панаира,той беше с нея но начина по които ме гледа шe с интерес събуди нещо в мен той не спираше да ме гледа...след когато всичко свърши накрая най- демoстративно се обърна и ме погледна в продалйение на 5 минути въпреки приятелката мy.и от тогава всеки път когато се видим винаги се гледаме по някакав станен начин и явно той вече има нещо в предвид,което малко ме плаши поради причината че си има приятелка.Започнах често да си задавам въпросa защо се занимавам с момче което не познавам лично а и е обвързано?!Но така и не намирам отговор:(., но много го харесвам и не знам какво да правя и как да постъпя???
Здравей,мисля,че това е платонична любов,тъй като ти не познаваш лично момчето нито знаеш дали той изпитва същото към теб и дали иска да е с теб изобщо.Щом знаеш,че си има приятелка тогава за какво се бориш за него?Ако той не проявява интерес към теб как очакваш да те обикне?А това което си писала,че те е "забелязал" не означава,че той изпитва нещо към теб,това не говори за неговите чувства.Ако някой те загледа по улицата това означава ли,че те харесва като човек,а не само визуално?Защото той всъщност те е загледал само външно,но не и вътрешно като човек.Явно за него е най-важна визията или сексът и затова иска да те използва,но ти не му позволявай това да се случи.

Priceless
06-06-2014, 09:18
http://ct.fra.bz/ol/fz/sw/i55/5/5/22/frabz-Back-off-bitch-I-know-kungfu-34af86.jpg