PDA

View Full Version : до kalpazanka



Зайче..
05-17-2014, 18:50
Изчисти си личните съобщения, моля те, искам да се "свържа" с теб по един въпрос.

nansi_2005
05-17-2014, 21:06
Защо само с нея :( ;(

Зайче..
05-18-2014, 05:46
А ти, на теб ли очакваше да пиша? :Д

RagioL
05-18-2014, 06:31
да нямаш тайни за споделяне?

Зайче..
05-18-2014, 06:35
Не са толкова тайни, колкото вие тука сте прости и понеже няма да можете да ми отговорите по темата ще започнете да ме нареждате. Много малко потребители в този форум могат да дават адекватни мнения и вие двамата не сте едни от тях.
Най-любезно ще ви помоля да спрете да спамите, защото искам калпазанка като види темата да ми пише, а не да е заета да се занимава с вас.

RagioL
05-18-2014, 06:58
Задръж една секунда, аз кога съм те нареждал?
Това че не давам адекватни мнения не означава че не го мога, но по дадената тема предполагам че ще са някакви женски истории, така че едва ли ще ми са по силите.
Аз специално не смятам да продължавам да спамя, така че за мен поне може да си спокойна.
Пожелавам ти по-скорошно включване от гореспоменатата личност!

draid
05-18-2014, 10:11
Не знам дали си разбрала, ама адекватни отговори се дават на адекватни въпроси (:

li0n
05-18-2014, 10:19
Не знам дали си разбрала, ама адекватни отговори се дават на адекватни въпроси (:

Ах, ах. Колко съм съгласна с това!

babity
05-18-2014, 10:37
Проблеми с менструацията ли, Зайче?

И понеже рано или късно калпазанка ще види темата, а може и някой друг преди т'ва, ако е адекватен да пише. Кандидоза от цитонамазка излиза ли?

draid
05-18-2014, 12:53
Взехте да стреляте на сляпо. Ако е хванала нещо, надали е първото за което си се сетила. Бацили с тонове има, когато взех да се запознавам с изследвания и видове гадове, чак останах изненадан колко много има. Едни пълни изследвания излизат около 200+ лв особено ако се правят някой PCR тестове които по начало са си скъпи. Само HPV опасните щамове са една малка рота.

Зайче..
05-18-2014, 18:52
Не знам дали си разбрала, ама адекватни отговори се дават на адекватни въпроси (:

А ти откъде знаеш, че въпроса не е адекватен след като аз не съм го задала все още? (:

babity имаш лс.

_ivi_
05-18-2014, 19:07
Май babity позна ;)

Зайче..
05-18-2014, 19:17
Кво е познала :Д Аз и в други теми съм писала, че става въпрос точно за това.

draid не мисля, че е възможно да съм хванала болест, защото от повече от 8 месеца правя секс само с едно момче и използваме кондом. Знам, че има такива, които не се предават по полов път, а просто се развиват, но нямам проблеми с личната хигиена, а и като цяло става въпрос за проблеми (най-вероятно) заради ескапел.

draid
05-18-2014, 20:00
Виж сега. Казваш, че използваш презервативи, но въпреки това си пила екскапел което е странно и вероятно макар да не знам ситуацията в 90% се дължи на паника. Относно това дали правенето на секс само с един човек те предпазва от някоя гад, то отговорът е не. Разбира се, освен в случаите в които момчето не е спало с друго момиче. Има много бацили които могат да бъдат в латентен период и да няма никакви външни белези и в резултат на това дори пренасящият ги да не знае за тях. Гъбичните инфекции са упорити и определено могат да се хванат не само по полов път, пък и дори да имаш добра хигиена. Антибиотиците са една предпоставка за това. Ескапела е доста шит работа и е напълно нормално да ти скашка цикъла.

102
05-18-2014, 20:03
май некой скоро ш си прай татуировка с бебче

DisappointedDreamer
05-18-2014, 20:04
^В стремежа си да я изкараш некомпетентна, а себе си всезнаещ, тръгна да говориш от Ескапел и стигна до гъбични инфекции, получени в резултат от прием на антибиотици. Разбираш, че си изключително смешен, нали?

fenastz
05-18-2014, 20:31
Абе путко заспала тоя тип теми се пускат в Кофата, не тук, що не се придържаш към качването на снимки на недъгавото си тяло за удоволствие на форумните онанисти

draid
05-18-2014, 20:49
^В стремежа си да я изкараш некомпетентна, а себе си всезнаещ, тръгна да говориш от Ескапел и стигна до гъбични инфекции, получени в резултат от прием на антибиотици. Разбираш, че си изключително смешен, нали?

Хахаха, забавна си. Не съм всезнаещ, просто споделям някои истини и много желая да ме обориш. Провери какво може да си докараш след дълъг прием на някой силни антибиотици и следващият път може да не изглеждаш толкова жалко, когато се опитваш да засечеш някого, а очевидно не си подготвена за това. Сега ако ти стига сивото вещество искам да обориш точка по точка следните неща.

1. Може да се заразиш от човек без да знаеш, че той е заразен и без да има външни белези на това. Също, разбира се дори той да не знае.

2. Ескапел-а е една хормонална бомба която в 90% скашква нещата, а голяма част от вас я пиете без да има причина за това.

3. Приема на силни антибиотици може да повлияе на развитието на гъбични инфекции. И много държа да правиш разлика между противогъбични лекарства и антибиотици.

И все пак да не забравяме, че всичко което съм написал е пряко по темата и я засяга. Гъбички, Ескапел и т.н.

Целият съм в слух.

nansi_2005
05-19-2014, 07:05
А ти, на теб ли очакваше да пиша? :Д

Защо да НЕ ? И аз имам клавиатура ... :P

Зайче..
05-19-2014, 18:56
Абе путко заспала тоя тип теми се пускат в Кофата, не тук, що не се придържаш към качването на снимки на недъгавото си тяло за удоволствие на форумните онанисти

тозззз пък следващия :lol:

Ескапел пих, защото така трябваше. Предпочитам да пия, вместо след 9 месеца да сменям памперси (не че аз ще ги сменям, НО това е друг въпрос :Д)

И всъщност въпросите ми са съвсем различни от темите, които вие развивате (най-вече за гъбичките).

anonymous908491
05-19-2014, 19:20
защото от повече от 8 месеца правя секс само с едно момче и използваме кондом.


Ти правиш с един, а той с колко ?
Темата наистина е за кофата.