PDA

View Full Version : За или против?



다니엘라
05-18-2014, 06:50
За или против сте носенето на силиконови презрамки за сутиен в ежедневието?Малко тъп въпрос,но ми е любопитно.:Д

Lonsdale.
05-18-2014, 07:24
Еми стига да ти е удобно, защо не. А и никой няма да ти ги види под тениската или блузата, ако е под потник на мен не ми изглежда приятно, но пък да си с бял потник и черни презрамки още по-зле.

zlatit0o
05-18-2014, 07:53
По-добре сутиен без презрамки.
Може да си използваш обикновените сутиени, като им махнеш презрамките. Продават се и такива http://static.vsichkioferti.bg/uploaded/thumbs/c3d5b8ccd25f637c03d1aed2e4a06d84.jpg
Много ми е грозно като видя момиче, сложило бюстие и оставила черните презрамки, да не казвам, че понякога и задната част на сутиена стои над бюстието. :D

Lonsdale.
05-18-2014, 08:23
По-добре сутиен без презрамки.
Може да си използваш обикновените сутиени, като им махнеш презрамките. Продават се и такива http://static.vsichkioferti.bg/uploaded/thumbs/c3d5b8ccd25f637c03d1aed2e4a06d84.jpg
Много ми е грозно като видя момиче, сложило бюстие и оставила черните презрамки, да не казвам, че понякога и задната част на сутиена стои над бюстието. :D
+1
Точно за последното говорех!!! :D :D

Dagichka
05-18-2014, 17:33
силиконовите са ужасни за бюстиета, дразнят ме.
ама аз както примерно съм с големи гърди абсурд да нося сутиен без презрамки, просто той нищо не държи, както и тия тип чашка само.. така че зависи

strawberry88
05-19-2014, 12:22
Мразя силиконови презрамки. Даже предпочитам да се виждат презрамките, но да не са силиконови (естествено не ходя така, но е по-добре). Като си с бял потник, ще сложиш бял сутиен, като си с черен, черен. По-добре е от някакви шарени. А и едни презрамки могат да се сложат по толкова различни начина, че...

sunrisee6
05-20-2014, 11:58
По-скоро против. По-добре си вземи сутиен телесен цвят, на който почти не се забелязват презрамките.

MaLkaTa_LaDy
05-21-2014, 07:19
Ако става дума за потник, който не е изрязан отзад, не ми пречи да се виждат там малко презрамките на сутиена, стига да са в същия цвят. За бюстие наистина стои много грозно да се виждат както и отпред, така и отзад закопчалката. Силиконовите презрамки са ми много неудобни, но понякога ги слагам. А понякога пък предпочитам да ми е удобно пред това да робувам на красотата и не ми пука толкова много, стига да не стои много грозно, разбира се.