PDA

View Full Version : Проблем с пениса



randomguest420
05-18-2014, 10:13
Здравейте. Аз съм момче на 16 и имам следния проблем:
От доста време главичката на пениса ми е прекалено суха. Когато го заголвам се усеща, че кожата е като залепнала и при връщане дори не мога да покрия цялата главичка. Трябва със собствени усилия да "разлепя" кожата (някак се препокрива и аз не мога да го обясня). Това, за да го покрие отново изцяло.
Това е така от известно време след операцията, която ми беше направена (нещо като частично обрязване и премахване на гемчето). Понеже преди не можех да го заголвам изцяло, не бях забелязвал такива симптоми (въпреки, че и тогава се усещаше дискомфорт когато мастурбирах на сухо (но можех)). А да мастурбирам на сухо сега е вече адски некомфортно. Другата особеност е, че кожата ми след забелване леко се събира под главичката като пръстен и както вече казах връщането е доста неудобно, особено ако стои известно време така (сухо е).
Някой имал ли е подобен проблем? Как да процедирам? Относно хигиената: мия го всеки ден с един от онези "интимни" гелове. Понякога, се чувства по-нормално, но друг път, когато е сух е адски дразнещо. Секс не съм правил, но не мисля, че тогава ще е пречка (освен събиране на кожата под главичката).
Много разбъркано нахвърлях нещата, дано разберете за какво става дума. (не съм обрязан, кожата просто беше "цепната", за да мога да го заголвам)