PDA

View Full Version : ne iska da si priznae....



perverznica...
05-18-2014, 11:03
zdraveite jiveq v sofiq i v klasa mi ima momiche koeto pushi 7 klas sme problema ne e che pushi neina rabota no pochti vsicki sme q vijdali da pushi a tq otricha..... vqrno che si e neina rabota no ot klasa mi sa mnogo zle nastroeni gotovi sa da q razkusat na parcheta za tova.... hvana se v losha kompaniq i tova i povliq... vse pak mi e priqtelka i ne iskam vsichki ot klasa da se nastroivat sreshty neq... znam che e bezmisleno da pisha tova no vse pak spodelete mnenie :)

DarkTemplar
05-18-2014, 11:51
Интересен ник. :)

Нормално да отрича - малка и неуверена е и сигурно се страхува от последствията, ако родителите/учителите й разберат. 100% пуши, за да се направи на интересна (мисли си, че така изглежда по-голяма или пък го е видяла в някой филм/списание/в нета, харесало й е как изглежда и е решила, че и тя ще го прави). Само не разбирам какво пречи на съучениците от класа ви това, че тя се трови?

Пиши на кирилица.

Lonsdale.
05-18-2014, 12:08
^Явно, че не си признава, че го прави.

xNarcisseNoir
05-18-2014, 12:26
А пък на вас какво ви пречи, че тя пуши? Нали си е за нея. Нормално, че не иска да си признае.. то на тая възраст някой човек сподели ли нещо и веднага започват обидите...

TheGosteninut2
05-18-2014, 13:37
Спокойно, те другите в близко време също ще пропушат и проблема ще е решен ;).

RapExotic
05-18-2014, 17:19
Явно е, че бърза да порастне, но не е готова за това. Отрича го защото смята, че ще получи неудобрение от ваша страна. Това е както при малките, като си харесват някой първо отричат, докато някой друг не си признае преди тях. Просто страх от новото и неизвестното.

п.п. Кирилица!!

prosto_chovek
05-18-2014, 18:32
Па да пуши, бе, какво ви бърка вас. То на 13 14 години (7ми клас) "перверзница" се кръщават, ти за едната трева ли си?

DieselBlood
05-20-2014, 14:44
На вас какво ви влиза в работата?